Image
24.3.2014 0 Comments

Miniatúrny 3G USB modem ZTE MF667 najnovšie v ponuke Telekomu

Model ZTE MF667 sa okrem kompaktných rozmerov môže pochváliť tiež jednoduchou inštaláciou, kompatibilitou s celým radom technológií prenosu dát a nízkou energetickou náročnosťou.

ZTE_MF667_Telekom.jpg

Spoločnosť ZTE, významný výrobca mobilných zariadení, dodala na slovenský trh jeden z najkompaktnejších USB modemov pre prenos dát v mobilnej sieti tretej generácie. Prístroj s označením ZTE MF667 novo zákazníkom spolu s dátovými tarifami ponúka tuzemský operátor Telekom. Novinka ponúka zákazníkom veľa benefitov tiež vďaka energetickej efektivite, nízkej prevádzkovej teplote a ľahkému použitiu.

ZTE MF667 s hrúbkou iba 10,5 mm predstavuje jeden z najmenších USB modemov na trh u. Kompaktnosť prístroja podčiarkuje tiež váha iba 22 gramov. Modem sa tak pohodlne vojde do každej tašky, kabelky alebo aj do vrecka a pri cestovaní nezaberie ani kúsok cenného miesta navyše. Zariadenie pri prvotnom použití nevyžaduje inštaláciu ovládačov - doslova ihneď po vybalení ho tak môžu používať všetci používatelia bez ohľadu na technické znalosti.

Vývojárom ZTE sa oproti starším modelom podarilo značne znížiť energetickú náročnosť zariadení. Modem sa môže pochváliť tiež extrémne nízkou prevádzkovou teplotou - k nežiaducemu nadmernému zahrievaniu nedochádza ani pri dlhodobom používaní. Modem možno obsluhovať cez webové rozhranie a je plne kompatibilný s novou verziou operačného systému Windows 8 či platformou Mac.

ZTE MF667 využíva osvedčenú architektúru Qualcomm (čipset MDM8200A) v kombinácii s 64 MB operačnej pamäte. Dátové prenosy zvláda nielen v 3G sieťach, ale aj v "starších" štandardoch GSM / GPRS / EDGE. Implementované boli tiež nové technológie ZTE zaisťujúce stabilnejší prenos dát aj hlasu s nízkou dobou odozvy pri vysokorýchlostnom dátovom prenose.

Technické špecifikácie ZTE MF667
Rozmery: 88,5 x 27,2 x 10,5 mm
Váha: 22 g
Konektivita: USB 2.0 HIGH SPEED
Pamäťové karty: microSDHC (až 32 GB)
Spotreba: max 2,5 W
Štandardy: GPRS / EDGE / UMTS / HSD(U)PA
Maximálne prenosové rýchlosti
HSUPA: 5,76 Mbps
HSDPA: 21,6 Mbps


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá