Image
24.3.2014 0 Comments

Miniatúrny 3G USB modem ZTE MF667 najnovšie v ponuke Telekomu

Model ZTE MF667 sa okrem kompaktných rozmerov môže pochváliť tiež jednoduchou inštaláciou, kompatibilitou s celým radom technológií prenosu dát a nízkou energetickou náročnosťou.

ZTE_MF667_Telekom.jpg

Spoločnosť ZTE, významný výrobca mobilných zariadení, dodala na slovenský trh jeden z najkompaktnejších USB modemov pre prenos dát v mobilnej sieti tretej generácie. Prístroj s označením ZTE MF667 novo zákazníkom spolu s dátovými tarifami ponúka tuzemský operátor Telekom. Novinka ponúka zákazníkom veľa benefitov tiež vďaka energetickej efektivite, nízkej prevádzkovej teplote a ľahkému použitiu.

ZTE MF667 s hrúbkou iba 10,5 mm predstavuje jeden z najmenších USB modemov na trh u. Kompaktnosť prístroja podčiarkuje tiež váha iba 22 gramov. Modem sa tak pohodlne vojde do každej tašky, kabelky alebo aj do vrecka a pri cestovaní nezaberie ani kúsok cenného miesta navyše. Zariadenie pri prvotnom použití nevyžaduje inštaláciu ovládačov - doslova ihneď po vybalení ho tak môžu používať všetci používatelia bez ohľadu na technické znalosti.

Vývojárom ZTE sa oproti starším modelom podarilo značne znížiť energetickú náročnosť zariadení. Modem sa môže pochváliť tiež extrémne nízkou prevádzkovou teplotou - k nežiaducemu nadmernému zahrievaniu nedochádza ani pri dlhodobom používaní. Modem možno obsluhovať cez webové rozhranie a je plne kompatibilný s novou verziou operačného systému Windows 8 či platformou Mac.

ZTE MF667 využíva osvedčenú architektúru Qualcomm (čipset MDM8200A) v kombinácii s 64 MB operačnej pamäte. Dátové prenosy zvláda nielen v 3G sieťach, ale aj v "starších" štandardoch GSM / GPRS / EDGE. Implementované boli tiež nové technológie ZTE zaisťujúce stabilnejší prenos dát aj hlasu s nízkou dobou odozvy pri vysokorýchlostnom dátovom prenose.

Technické špecifikácie ZTE MF667
Rozmery: 88,5 x 27,2 x 10,5 mm
Váha: 22 g
Konektivita: USB 2.0 HIGH SPEED
Pamäťové karty: microSDHC (až 32 GB)
Spotreba: max 2,5 W
Štandardy: GPRS / EDGE / UMTS / HSD(U)PA
Maximálne prenosové rýchlosti
HSUPA: 5,76 Mbps
HSDPA: 21,6 Mbps


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá