15.2.2013 0 Comments

MeMO Pad – 7-palcový Android tablet s atraktívnou cenou

Spoločnosť ASUS uviedla na trh MeMO Pad, štýlový 7-palcový tablet s operačným systémom Android. ASUS MeMO Pad disponuje 10-bodovým viacdotykovým displejom so svietivosťou 350 nitov a rozlíšením 1024 x 600. Súčasťou výbavy je aj slot na microSD karty s veľkosťou do 32GB. Tablet je k dispozícii v troch farebných variantoch a spoločne s produktovou radou ASUS Transformer Pad tvorí portfólio Androidových tabletov spoločnosti ASUS.

Mobilita v troch farbách
Názov MeMO, ktorý sa správne vyslovuje ako „meemo", znamená „My Mobile. My Moment" a odzrkadľuje pozíciu
ASUS MeMO PadTablet je určený pre ľudí v pohybe a s rozmermi 196,2 x 119,2 x 11,2 mm je možné ho pohodlne držať v jednej ruke. MeMo Pad je dostupný v troch farbách - cukrovo biela, titánovo sivá a čerešňovo ružová - s elegantným, nešmykľavým, diamantovo vzorovaným povrchom. MeMO Pad sa predáva bez dokovacej stanice.

Určený pre prácu aj zábavu
ASUS
MeMO Pad využíva operačný systém Android 4.1 Jelly Bean a 1GHz procesor VIA WM8950 s grafickým čipom Mali-400, čo zaručuje bezproblémové a plynulé prezeranie internetu. Tablet má 10-bodový viacdotykový LED displej s rozlíšením 1024 x 600 (169 bodov na palec) a 140-stupňovým pozorovacím uhlom. Vďaka svietivosti 350 nitov je obraz výborne viditeľný vo vnútri aj vonku. MeMO Pad taktiež využíva audio technológie ASUS SonicMaster a MaxxAudio pre vysoko kvalitný zvuk.

ASUS MeMO Pad je vybavený interným úložiskom 16GB, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 32GB pomocou microSD karty. Navyše, Asus poskytne k ASUS MeMO Pad dodatočných 5GB úložného priestoru WebStorage doživotne, čiže zákazník môže mať k dispozícii spolu vyše 50GB. Súčasťou základnej výbavy sú ASUS aplikácie SuperNote Lite, BuddyBuzz, ASUS Studio a WebStorage Office, ktoré zvyšujú produktivitu.

Dostupnosť a cena
ASUS MeMO Pad je v predaji u autorizovaných ASUS predajcov.
Odporúčaná koncová cena na Slovensku je 169 eur s DPH. V cene je zahrnutá dvojročná záruka a doživotný Asus WebStorage 5GB.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá