Image
6.3.2015 0 Comments

MWC 2015: ALCATEL ONETOUCH - nový rad telefónov a tabletov PIXI 3

ALCATEL ONETOUCH predstavil na veľtrhu MWC 2015 nové produkty z radu PIXI 3. Patrí do neho smartfón PIXI 3 (5.5) s veľkým 5,5-palcovým displejom na sledovanie multimédií.

Telefón zaujme deviatimi farebnými krytmi a bude sa predávať vo variante 3G alebo 4G. Rad PIXI 3 okrem toho zahŕňa aj dvojicu tabletov PIXI 3 (7) a PIXI 3 (8). Sedempalcový model sa na trhu objaví v troch variantoch (Wi-Fi, 3G a 4G), jeho väčší 8-palcový súrodenec potom bude podporovať mobilné 3G siete. Novinky sú určené používateľom, ktorí sa so svetom telefónov a tabletov len oboznamujú alebo majú obmedzený rozpočet.

PIx.jpg

ALCATEL ONETOUCH PIXI 3 (5.5)

Telefón, ktorý zaujme priaznivým pomerom ceny a výkonu, ponúkne 3G + alebo 4G konektivitu, svižný štvorjadrový procesor a deväť farebných variantov zadných krytov. Hlavné lákadlo novinky je však veľký 5,5-palcový displej.

Verzia PIXI 3 (5.5) s pripojením 4G (LTE) navyše ponúka praktickú funkciu Download booster. Tá dovoľuje používateľom sťahovať bleskovou rýchlosťou veľké objemy dát vďaka súčasnému využitiu mobilnej siete LTE a pripojenia Wi-Fi. Tento model podporuje aj funkciu Wi-Fi display, ktorá umožňuje premietať obsah telefónu na veľkej televíznej obrazovke.

Tablety PIXI 3 - rôzne veľkosti displeja a možnosti konektivity

Sedem i osempalcové tablety sú obľúbené pre svoju kompaktnosť. Zmestia sa do vrecka, zároveň na nich možno pohodlne sledovať videá, prezerať si internet alebo hrať hry. Tablety PIXI 3 navyše umožňujú prístup k mobilnému internetu aj tým, ktorí túžia po cenovo dostupnom zariadení. Model PIXI 3 (7) prichádza so 4G (LTE), 3G, prípadne Wi-Fi konektivitou, zatiaľ čo PIXI 3 (8) sa bude ponúkať s podporou mobilného internetu na 3G sieťach.

Procesor Qualcomm Snapdragon 210 použitý v 4G verzii tabletu PIXI 3 (7) spolu s integrovaným grafickým procesorom Adreno 300 je navrhnutý tak, aby si poradil nielen s prehliadaním webu, ale aj sťahovaním a sledovaním videí a hrami. Oba prístroje disponujú 2-megapixelovou kameru a prednou kamerou na videohovory. 4G verzia PIXI 3 (7) funguje pod operačným systémom Android Lollipop 5.0, zatiaľ čo verzie 3G a Wi-Fi bežia pod KitKatom 4,4. Navigácia GPS je k dispozícii pri 3G a LTE verzii, zatiaľ čo funkcia OTG umožňujúca pripojiť k zariadeniu flash disk alebo myš je dostupná pri všetkých sedempalcových modeloch.

Tablety dovoľujú používanie viacerých používateľských účtov na jednom zariadení, aby ich mohla bezpečne používať celá rodina. S PIXI 3 si môžete aj zatelefonovať, súčasťou balenia oboch prístrojov je súprava hands-free. Rovnako ako ostatných zástupcov radu PIXI 3 aj tieto tablety možno prispôsobiť vlastnému vkusu. Na výber je totiž hneď zo siedmich farebných zadných krytov. Svoj tablet odlíšite a zároveň ochránite aj pomocou špeciálneho puzdra.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá