Image
6.3.2015 0 Comments

MWC 2015: ALCATEL ONETOUCH - nový rad telefónov a tabletov PIXI 3

ALCATEL ONETOUCH predstavil na veľtrhu MWC 2015 nové produkty z radu PIXI 3. Patrí do neho smartfón PIXI 3 (5.5) s veľkým 5,5-palcovým displejom na sledovanie multimédií.

Telefón zaujme deviatimi farebnými krytmi a bude sa predávať vo variante 3G alebo 4G. Rad PIXI 3 okrem toho zahŕňa aj dvojicu tabletov PIXI 3 (7) a PIXI 3 (8). Sedempalcový model sa na trhu objaví v troch variantoch (Wi-Fi, 3G a 4G), jeho väčší 8-palcový súrodenec potom bude podporovať mobilné 3G siete. Novinky sú určené používateľom, ktorí sa so svetom telefónov a tabletov len oboznamujú alebo majú obmedzený rozpočet.

PIx.jpg

ALCATEL ONETOUCH PIXI 3 (5.5)

Telefón, ktorý zaujme priaznivým pomerom ceny a výkonu, ponúkne 3G + alebo 4G konektivitu, svižný štvorjadrový procesor a deväť farebných variantov zadných krytov. Hlavné lákadlo novinky je však veľký 5,5-palcový displej.

Verzia PIXI 3 (5.5) s pripojením 4G (LTE) navyše ponúka praktickú funkciu Download booster. Tá dovoľuje používateľom sťahovať bleskovou rýchlosťou veľké objemy dát vďaka súčasnému využitiu mobilnej siete LTE a pripojenia Wi-Fi. Tento model podporuje aj funkciu Wi-Fi display, ktorá umožňuje premietať obsah telefónu na veľkej televíznej obrazovke.

Tablety PIXI 3 - rôzne veľkosti displeja a možnosti konektivity

Sedem i osempalcové tablety sú obľúbené pre svoju kompaktnosť. Zmestia sa do vrecka, zároveň na nich možno pohodlne sledovať videá, prezerať si internet alebo hrať hry. Tablety PIXI 3 navyše umožňujú prístup k mobilnému internetu aj tým, ktorí túžia po cenovo dostupnom zariadení. Model PIXI 3 (7) prichádza so 4G (LTE), 3G, prípadne Wi-Fi konektivitou, zatiaľ čo PIXI 3 (8) sa bude ponúkať s podporou mobilného internetu na 3G sieťach.

Procesor Qualcomm Snapdragon 210 použitý v 4G verzii tabletu PIXI 3 (7) spolu s integrovaným grafickým procesorom Adreno 300 je navrhnutý tak, aby si poradil nielen s prehliadaním webu, ale aj sťahovaním a sledovaním videí a hrami. Oba prístroje disponujú 2-megapixelovou kameru a prednou kamerou na videohovory. 4G verzia PIXI 3 (7) funguje pod operačným systémom Android Lollipop 5.0, zatiaľ čo verzie 3G a Wi-Fi bežia pod KitKatom 4,4. Navigácia GPS je k dispozícii pri 3G a LTE verzii, zatiaľ čo funkcia OTG umožňujúca pripojiť k zariadeniu flash disk alebo myš je dostupná pri všetkých sedempalcových modeloch.

Tablety dovoľujú používanie viacerých používateľských účtov na jednom zariadení, aby ich mohla bezpečne používať celá rodina. S PIXI 3 si môžete aj zatelefonovať, súčasťou balenia oboch prístrojov je súprava hands-free. Rovnako ako ostatných zástupcov radu PIXI 3 aj tieto tablety možno prispôsobiť vlastnému vkusu. Na výber je totiž hneď zo siedmich farebných zadných krytov. Svoj tablet odlíšite a zároveň ochránite aj pomocou špeciálneho puzdra.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá