Image
2.9.2014 0 Comments

MŠ: Učitelia sa naučia narábať s interaktívnou tabuľou či tabletom

SkolaNaDotyk-4.jpg Učitelia sa budú môcť vzdelávať v tom, ako pracovať s digitálnou technikou. Počas školení si osvoja základy toho, ako ovládať interaktívnu tabuľu, notebook a tablet, naučia sa narábať s aplikáciami a vytváranie digitálnych obsahov. Sériu školení pre pedagógov pripravilo od začiatku školské roka Metodicko-pedagogické centrum, partner v projekte Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva (EVSRS), informuje tlačový odbor ministerstva školstva.

Školenia budú v ôsmich špeciálnych miestnostiach vybavených interaktívnou tabuľou a tabletmi, ktoré sú zriadené na regionálnych a detašovaných pracoviskách Metodicko-pedagogického centra v Banskej Bystrici, Prešove, Trnave, Nitre, Trenčíne, Komárne, Žiline a v Košiciach. Koordinátori aktivít projektu, pôsobiaci na týchto pracoviskách, sú zároveň kontaktnými osobami pre prihlasovanie sa na jednotlivé školenia.

Školenia sú rozdelené podľa obsahu, stupňa náročnosti a trvania. Ich súčasťou je aj séria inštruktážnych videí, ktoré budú umiestnené na webstránkach projektu. Rozpis školení, inštruktážne videá, všetky pokyny a kontakty súvisiace s prihlasovaním sa na vybrané školenia nájdu učitelia na webových stránkach www.digiskola.sk a www.mpc-edu.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá