Image
17.2.2015 0 Comments

LIVE! Conference 2015

live_logo-01.png LIVE! Conference 2015 je prvým ročníkom medzinárodnej konferencie o live komunikácií a event marketingu. Už 25. februára sa práve tu predstavia svetové osobnosti a odborníci na oblasť živého marketingu. Vo svojich vystúpeniach a prezentáciách sa zamerajú na tému vyhodnocovania efektivity a hodnoty eventov v marketingovej komunikácií.

Účastníci konferencie LIVE! Conference 2015 budú mať možnosť stretnúť a vypočuť si hneď niekoľko zahraničných speakrov. Po prvýkrát na Slovensko zavíta Jens Oliver Mayer - managing director spoločnosti Jack Morton Worlwide, svetového lídra v oblasti živého marketingu. Predstaví sa aj zakladateľ Event ROI Institutu, Elling Hamso z Nórska a privítame aj Colju M. Damsa, majitela a CEO, VOK DAMS Agentúry pre Events & Live-Marketing, ktorá patrí medzi svetových lídrov a inovátorov na trhu v oblasti live marketingu. Privítame aj zakladateľa českej Event Areny, Norberta Pýchu a vystúpenie zahraničných odborníkov doplní prezentácia úspešného slovenského start-upu Sli.do - víťaza súťaže Event technology Award 2013 v Londýne.

Pripravená je aj panelová diskusia o európskom eventovom trhu - unikátny Q&A panel naprieč eventovou Európou. Diskutujúci: Elling Hamso (NOR), Colja M. Dams (GER), Jens Oliver Mayer (GER), Norbert Pýcha (ČR) - zakladateľ a managing director Event Arena a Štefan Kozák (SVK) - zástupca asociácie BTL-ka.

Konferencia sa uskutoční v rámci tretieho ročníka eventového veľtrhu EventEXPO 2015. Je určená najmä pre manažérov z oblasti marketingu a komunikácie, vysokoškolských študentov a ďalších odborníkov, ktorí sa zaoberajú marketingom a PR. Organizátormi konferencie LIVE! Conference 2015 sú asociácia slovenských eventových agentúr BTL-ka, ako odborný garant a EventEXPO.

Každý hosť LIVE! Conference má voľný vstup na eventový veľtrh EventEXPO, ktorý sa koná v rovnaký dátum na rovnakom mieste - 25. Február 2015, Refinery Gallery. Ďalšie informácie a vstupenky na LIVE! Conference 2015 sú dostupné na webe http://www.liveconference.sk/ alebo na facebooku https://www.facebook.com/liveconference.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá