Image
17.2.2015 0 Comments

LIVE! Conference 2015

live_logo-01.png LIVE! Conference 2015 je prvým ročníkom medzinárodnej konferencie o live komunikácií a event marketingu. Už 25. februára sa práve tu predstavia svetové osobnosti a odborníci na oblasť živého marketingu. Vo svojich vystúpeniach a prezentáciách sa zamerajú na tému vyhodnocovania efektivity a hodnoty eventov v marketingovej komunikácií.

Účastníci konferencie LIVE! Conference 2015 budú mať možnosť stretnúť a vypočuť si hneď niekoľko zahraničných speakrov. Po prvýkrát na Slovensko zavíta Jens Oliver Mayer - managing director spoločnosti Jack Morton Worlwide, svetového lídra v oblasti živého marketingu. Predstaví sa aj zakladateľ Event ROI Institutu, Elling Hamso z Nórska a privítame aj Colju M. Damsa, majitela a CEO, VOK DAMS Agentúry pre Events & Live-Marketing, ktorá patrí medzi svetových lídrov a inovátorov na trhu v oblasti live marketingu. Privítame aj zakladateľa českej Event Areny, Norberta Pýchu a vystúpenie zahraničných odborníkov doplní prezentácia úspešného slovenského start-upu Sli.do - víťaza súťaže Event technology Award 2013 v Londýne.

Pripravená je aj panelová diskusia o európskom eventovom trhu - unikátny Q&A panel naprieč eventovou Európou. Diskutujúci: Elling Hamso (NOR), Colja M. Dams (GER), Jens Oliver Mayer (GER), Norbert Pýcha (ČR) - zakladateľ a managing director Event Arena a Štefan Kozák (SVK) - zástupca asociácie BTL-ka.

Konferencia sa uskutoční v rámci tretieho ročníka eventového veľtrhu EventEXPO 2015. Je určená najmä pre manažérov z oblasti marketingu a komunikácie, vysokoškolských študentov a ďalších odborníkov, ktorí sa zaoberajú marketingom a PR. Organizátormi konferencie LIVE! Conference 2015 sú asociácia slovenských eventových agentúr BTL-ka, ako odborný garant a EventEXPO.

Každý hosť LIVE! Conference má voľný vstup na eventový veľtrh EventEXPO, ktorý sa koná v rovnaký dátum na rovnakom mieste - 25. Február 2015, Refinery Gallery. Ďalšie informácie a vstupenky na LIVE! Conference 2015 sú dostupné na webe http://www.liveconference.sk/ alebo na facebooku https://www.facebook.com/liveconference.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá