19.5.2016 0 Comments

LG SMART TV: FilmBox Live na mesiac zadarmo

Spoločnosti LG Electronics (LG) a FilmBox ponúkajú svojím zákazníkom mesačné predplatné FilmBox Live zadarmo. Diváci sa môžu tešiť na neobmedzený prístup k filmotéke a streamovanému obsahu z FilmBox kanálov. Akcia trvá do konca mája.

„Popularita VOD, teda tzv. Videopožičovne na diaľku, stále rastie. Naši zákazníci oceňujú predovšetkým ponuku v českom jazyku a široký výber filmov v rozlíšení Ultra HD 4K,“ vysvetľuje Marek Sojak z LG. „S videotékou FilmBox úspešne spolupracujeme dlhodobo a terajšou ponukou nadväzujeme na exkluzívnu promo akciu, ktorá končila tento rok v marci,“ dodáva.

Pre využitie ponuky stačí majiteľom LG Smart TV stiahnuť aplikáciu FilmBox Live a navštíviť ponúknutú webovú stránku. Propagáciu služby potom zákazníci nájdu vo Smart TV Premium Zone.

Služba FilmBox Live ponúka živé streamovanie televíznych kanálov, obsiahle videotéky filmov a je dostupná v mnohých krajinách sveta. Všetci predplatitelia majú neobmedzený prístup ku viac ako tisíc filmom a ďalšiemu obsahu.

Aplikácia pre inteligentné televízory navyše prináša vysielanie lineárnych kanálov SPI International / FilmBox. Jedná sa konkrétne o dva športové kanály FightBox HD a Fast & Funbox HD, dokumentárny kanál DocuBox HD, módny kanál FashionBox HD, nezávislý hudobný kanál 360TuneBox HD a interaktívny herný kanál MadscreenBox. Zákazníci majú ďalej prístup aj k unikátnemu filmovému kanálu FilmBox arthouse s klasickými filmami a nezávislou tvorbou; a niekoľkých lokálnych programov - FilmBox Russia, FilmBox Africa, Kino Poľska Int'l a Kino Poľska Muzyka. Balíček dostupných kanálov sa môže meniť v závislosti od krajiny príjmu.

„Sme radi, že môžeme užívateľom LG Smart TV ponúknuť možnosť preskúmať služby FilmBox Live, a užiť si tak kvalitnú zábavu, ktorú dodávame prostredníctvom našej platformy,“ hovorí Berk Uziyel, výkonný riaditeľ spoločnosti SPI International / FilmBox. „Od spustenia platformy FilmBox Live spolupracujeme s LG, a spoločne tak uspokojujeme televízny dopyt divákov strednej a východnej Európy. Sme nadšení, ako naša spolupráca rastie a expanduje po celom svete,“ dodáva.

Táto promo akcia, ktorá beží od začiatku apríla až do konca tohto mesiaca, je dostupná nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Grécku, Turecku, Írsku a ďalších svetových krajinách - Austrálii, Novom Zélande, Spojených arabských emirátoch, Singapure, Indonézii, Hong Kongu a Filipínach.

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá