19.5.2016 0 Comments

LG SMART TV: FilmBox Live na mesiac zadarmo

Spoločnosti LG Electronics (LG) a FilmBox ponúkajú svojím zákazníkom mesačné predplatné FilmBox Live zadarmo. Diváci sa môžu tešiť na neobmedzený prístup k filmotéke a streamovanému obsahu z FilmBox kanálov. Akcia trvá do konca mája.

„Popularita VOD, teda tzv. Videopožičovne na diaľku, stále rastie. Naši zákazníci oceňujú predovšetkým ponuku v českom jazyku a široký výber filmov v rozlíšení Ultra HD 4K,“ vysvetľuje Marek Sojak z LG. „S videotékou FilmBox úspešne spolupracujeme dlhodobo a terajšou ponukou nadväzujeme na exkluzívnu promo akciu, ktorá končila tento rok v marci,“ dodáva.

Pre využitie ponuky stačí majiteľom LG Smart TV stiahnuť aplikáciu FilmBox Live a navštíviť ponúknutú webovú stránku. Propagáciu služby potom zákazníci nájdu vo Smart TV Premium Zone.

Služba FilmBox Live ponúka živé streamovanie televíznych kanálov, obsiahle videotéky filmov a je dostupná v mnohých krajinách sveta. Všetci predplatitelia majú neobmedzený prístup ku viac ako tisíc filmom a ďalšiemu obsahu.

Aplikácia pre inteligentné televízory navyše prináša vysielanie lineárnych kanálov SPI International / FilmBox. Jedná sa konkrétne o dva športové kanály FightBox HD a Fast & Funbox HD, dokumentárny kanál DocuBox HD, módny kanál FashionBox HD, nezávislý hudobný kanál 360TuneBox HD a interaktívny herný kanál MadscreenBox. Zákazníci majú ďalej prístup aj k unikátnemu filmovému kanálu FilmBox arthouse s klasickými filmami a nezávislou tvorbou; a niekoľkých lokálnych programov - FilmBox Russia, FilmBox Africa, Kino Poľska Int'l a Kino Poľska Muzyka. Balíček dostupných kanálov sa môže meniť v závislosti od krajiny príjmu.

„Sme radi, že môžeme užívateľom LG Smart TV ponúknuť možnosť preskúmať služby FilmBox Live, a užiť si tak kvalitnú zábavu, ktorú dodávame prostredníctvom našej platformy,“ hovorí Berk Uziyel, výkonný riaditeľ spoločnosti SPI International / FilmBox. „Od spustenia platformy FilmBox Live spolupracujeme s LG, a spoločne tak uspokojujeme televízny dopyt divákov strednej a východnej Európy. Sme nadšení, ako naša spolupráca rastie a expanduje po celom svete,“ dodáva.

Táto promo akcia, ktorá beží od začiatku apríla až do konca tohto mesiaca, je dostupná nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Grécku, Turecku, Írsku a ďalších svetových krajinách - Austrálii, Novom Zélande, Spojených arabských emirátoch, Singapure, Indonézii, Hong Kongu a Filipínach.

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá