Image
20.7.2016 0 Comments

Klávesnica pre „špindírov“ Jedzte a pite pri počítači koľko chcete!

Takmer každý už prežil hrôzu, kedy rozlial nejaký nápoj na klávesnicu. Teraz sa už o to nemusíte báť, pretože značka Zalman uviedla na trh revolučnú vodeodolnú klávesnicu K650WP, ktorá vám už nebude brániť jesť a piť pri počítači.
Vďaka 3-stupňové ochrane kľúčových komponentov možno klávesnicu K650WP dokonca umývať pod tečúcou vodou a zbaviť sa tak zvyškov po jedle a iných nečistôt, čo pomáha tiež predĺžiť jej životnosť a udržať prevádzku v dobrej kondícii.
Prvý stupeň ochrany stanovuje trojitá vodotesná gumová vrstva umiestnená medzi výstužnými doskami a spínačmi. Základnú dosku dodatočne chráni plastový kryt s dvojitým silikónovým tesnením a ďalšia gumová vrstva. Tretím stupňom ochrany sú otvory rozmiestnené na strategický miestach, cez ktoré vyteká voda von z klávesnice.

Na tomto videu môžete vidieť, ako K650WP prejde testom vodeodolnosti.

Nadpriemerná odolnosť
Výrobca vynaložil veľa úsilia, aby bola klávesnica K650WP čo najodolnejšia. Odolnosť a stabilitu klávesnice zaisťuje perforované dno a hliníková doska umiestnená vo vnútri. To všetko v kombinácii s jednoduchým čistením robí klávesnicu Zalman ideálnou pre nosenie jej na všetkého typu spoločenských stretnutí a LAN party.

Hybridné spínače
V K650WP výrobca použil hybridné spínače, ktoré sú kombináciou najlepších vlastností membránovej a mechanickej klávesnice. Z jednej strany je prevádzka celkom tichá a klávesy nevyžadujú veľkú aktivačnú silu a z druhej, klávesy poskytujú dostatočne rýchlu odozvu, aby sa dobre uplatnili počas hier v sieti.
Ďalšou celkom zaujímavou funkciou je 26KRO čo určite docení väčšina skúsených hráčov. Medzi základné vybavenie každej hernej klávesnice už v dnešnej dobe nemôže chýbať funkcia blokovania klávesu Windows, ktorý často spôsobuje "missclick" a vyhadzuje užívateľa z hry späť do systému Windows. Zaujímavé je, že v tejto klávesnici je možné zablokovať všetky klávesy, čo môže byť obzvlášť užitočné počas čistenia.

Komfort
Pre zvýšenie komfortu užívateľa, výrobca použil výklopné nôžky pre nastavenie sklonu klávesnice a tiež konkávny tvar klávesov z adekvátnym odstupom, ktorý znižuje počet chýb do minimum a zvyšuje pohodlie pri dlho hodinovým používaní.

Klávesnica K650WP sa na slovenskom trhu predáva približne za 35€.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá