Image
20.7.2016 0 Comments

Klávesnica pre „špindírov“ Jedzte a pite pri počítači koľko chcete!

Takmer každý už prežil hrôzu, kedy rozlial nejaký nápoj na klávesnicu. Teraz sa už o to nemusíte báť, pretože značka Zalman uviedla na trh revolučnú vodeodolnú klávesnicu K650WP, ktorá vám už nebude brániť jesť a piť pri počítači.
Vďaka 3-stupňové ochrane kľúčových komponentov možno klávesnicu K650WP dokonca umývať pod tečúcou vodou a zbaviť sa tak zvyškov po jedle a iných nečistôt, čo pomáha tiež predĺžiť jej životnosť a udržať prevádzku v dobrej kondícii.
Prvý stupeň ochrany stanovuje trojitá vodotesná gumová vrstva umiestnená medzi výstužnými doskami a spínačmi. Základnú dosku dodatočne chráni plastový kryt s dvojitým silikónovým tesnením a ďalšia gumová vrstva. Tretím stupňom ochrany sú otvory rozmiestnené na strategický miestach, cez ktoré vyteká voda von z klávesnice.

Na tomto videu môžete vidieť, ako K650WP prejde testom vodeodolnosti.

Nadpriemerná odolnosť
Výrobca vynaložil veľa úsilia, aby bola klávesnica K650WP čo najodolnejšia. Odolnosť a stabilitu klávesnice zaisťuje perforované dno a hliníková doska umiestnená vo vnútri. To všetko v kombinácii s jednoduchým čistením robí klávesnicu Zalman ideálnou pre nosenie jej na všetkého typu spoločenských stretnutí a LAN party.

Hybridné spínače
V K650WP výrobca použil hybridné spínače, ktoré sú kombináciou najlepších vlastností membránovej a mechanickej klávesnice. Z jednej strany je prevádzka celkom tichá a klávesy nevyžadujú veľkú aktivačnú silu a z druhej, klávesy poskytujú dostatočne rýchlu odozvu, aby sa dobre uplatnili počas hier v sieti.
Ďalšou celkom zaujímavou funkciou je 26KRO čo určite docení väčšina skúsených hráčov. Medzi základné vybavenie každej hernej klávesnice už v dnešnej dobe nemôže chýbať funkcia blokovania klávesu Windows, ktorý často spôsobuje "missclick" a vyhadzuje užívateľa z hry späť do systému Windows. Zaujímavé je, že v tejto klávesnici je možné zablokovať všetky klávesy, čo môže byť obzvlášť užitočné počas čistenia.

Komfort
Pre zvýšenie komfortu užívateľa, výrobca použil výklopné nôžky pre nastavenie sklonu klávesnice a tiež konkávny tvar klávesov z adekvátnym odstupom, ktorý znižuje počet chýb do minimum a zvyšuje pohodlie pri dlho hodinovým používaní.

Klávesnica K650WP sa na slovenskom trhu predáva približne za 35€.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá