Image
20.7.2016 0 Comments

Klávesnica pre „špindírov“ Jedzte a pite pri počítači koľko chcete!

Takmer každý už prežil hrôzu, kedy rozlial nejaký nápoj na klávesnicu. Teraz sa už o to nemusíte báť, pretože značka Zalman uviedla na trh revolučnú vodeodolnú klávesnicu K650WP, ktorá vám už nebude brániť jesť a piť pri počítači.
Vďaka 3-stupňové ochrane kľúčových komponentov možno klávesnicu K650WP dokonca umývať pod tečúcou vodou a zbaviť sa tak zvyškov po jedle a iných nečistôt, čo pomáha tiež predĺžiť jej životnosť a udržať prevádzku v dobrej kondícii.
Prvý stupeň ochrany stanovuje trojitá vodotesná gumová vrstva umiestnená medzi výstužnými doskami a spínačmi. Základnú dosku dodatočne chráni plastový kryt s dvojitým silikónovým tesnením a ďalšia gumová vrstva. Tretím stupňom ochrany sú otvory rozmiestnené na strategický miestach, cez ktoré vyteká voda von z klávesnice.

Na tomto videu môžete vidieť, ako K650WP prejde testom vodeodolnosti.

Nadpriemerná odolnosť
Výrobca vynaložil veľa úsilia, aby bola klávesnica K650WP čo najodolnejšia. Odolnosť a stabilitu klávesnice zaisťuje perforované dno a hliníková doska umiestnená vo vnútri. To všetko v kombinácii s jednoduchým čistením robí klávesnicu Zalman ideálnou pre nosenie jej na všetkého typu spoločenských stretnutí a LAN party.

Hybridné spínače
V K650WP výrobca použil hybridné spínače, ktoré sú kombináciou najlepších vlastností membránovej a mechanickej klávesnice. Z jednej strany je prevádzka celkom tichá a klávesy nevyžadujú veľkú aktivačnú silu a z druhej, klávesy poskytujú dostatočne rýchlu odozvu, aby sa dobre uplatnili počas hier v sieti.
Ďalšou celkom zaujímavou funkciou je 26KRO čo určite docení väčšina skúsených hráčov. Medzi základné vybavenie každej hernej klávesnice už v dnešnej dobe nemôže chýbať funkcia blokovania klávesu Windows, ktorý často spôsobuje "missclick" a vyhadzuje užívateľa z hry späť do systému Windows. Zaujímavé je, že v tejto klávesnici je možné zablokovať všetky klávesy, čo môže byť obzvlášť užitočné počas čistenia.

Komfort
Pre zvýšenie komfortu užívateľa, výrobca použil výklopné nôžky pre nastavenie sklonu klávesnice a tiež konkávny tvar klávesov z adekvátnym odstupom, ktorý znižuje počet chýb do minimum a zvyšuje pohodlie pri dlho hodinovým používaní.

Klávesnica K650WP sa na slovenskom trhu predáva približne za 35€.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá