9.1.2013 0 Comments

Kampaň Life's good získala cenu Mobile of the Day

Globálna kampaň "Life's Good" spoločnosti LG získala cenu od webu Favourite Website Awards (FWA), ktorý od svojho založenia v roku 2000 oceňuje inovácie a kreativitu v mobilnom prostredí, vrátane stránok adaptovaných pre mobilné telefóny, prehliadačových hier a chytrých aplikácií.

"Ocenenie od Favourite Website Awards si nesmierne vážime," hovorí Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics. "Pretože sme nechceli ochudobniť ani Čechy o túto možnosť, pripravili sme in-house lokalizovanú aplikáciu. A celý rad ďalších podobných kampaní chystáme aj v tomto roku."

Kampaň Life 's Good (www.LifesGoodLG.com) využíva najnovších online technológií, ktoré majú spotrebiteľov pobaviť. Je veľmi úspešná a neunikla pozornosti nespočetnému množstvu médií po celom svete. LG ju odštartovalo v novembri 2012 v Kórei a v Českej republike; po Novom roku ju rozšírilo do takmer 40 krajín.

Hlavnou osobou kampane je Min-woo Hwang, známy tiež pod pseudonymom Little Psy. Tento mladý tanečník sa stal nesmierne populárny vďaka hitu posledných týždňov - videu Gangnam Style. Hudbu pre túto kampaň nahrala kanadská pop-rocková kapela The Moffats.

"Aplikáciu http://www.lifesgoodlg.com/?lan=cs počas mesiaca a pol videlo tisícky unikátnych užívateľov, pričom takmer viac ako 600 ľudí video nazdieľalo na sociálne siete Facebook a Twitter. Úvodný teaser video Life 's good s malým PSY http://www.youtube.com/watch?v=hRfSDPToKo0 videlo na LG CZ YouTube kanále takmer 20 000 ľudí," hovorí Martin Malý.

Posledná interaktívna online kampaň spoločnosti LG s názvom Mission 3D, ktorá bežala od apríla minulého roku, nedávno vyhrala zlatú cenu na 2012 Korea Advertising Awards.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá