9.1.2013 0 Comments

Kampaň Life's good získala cenu Mobile of the Day

Globálna kampaň "Life's Good" spoločnosti LG získala cenu od webu Favourite Website Awards (FWA), ktorý od svojho založenia v roku 2000 oceňuje inovácie a kreativitu v mobilnom prostredí, vrátane stránok adaptovaných pre mobilné telefóny, prehliadačových hier a chytrých aplikácií.

"Ocenenie od Favourite Website Awards si nesmierne vážime," hovorí Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics. "Pretože sme nechceli ochudobniť ani Čechy o túto možnosť, pripravili sme in-house lokalizovanú aplikáciu. A celý rad ďalších podobných kampaní chystáme aj v tomto roku."

Kampaň Life 's Good (www.LifesGoodLG.com) využíva najnovších online technológií, ktoré majú spotrebiteľov pobaviť. Je veľmi úspešná a neunikla pozornosti nespočetnému množstvu médií po celom svete. LG ju odštartovalo v novembri 2012 v Kórei a v Českej republike; po Novom roku ju rozšírilo do takmer 40 krajín.

Hlavnou osobou kampane je Min-woo Hwang, známy tiež pod pseudonymom Little Psy. Tento mladý tanečník sa stal nesmierne populárny vďaka hitu posledných týždňov - videu Gangnam Style. Hudbu pre túto kampaň nahrala kanadská pop-rocková kapela The Moffats.

"Aplikáciu http://www.lifesgoodlg.com/?lan=cs počas mesiaca a pol videlo tisícky unikátnych užívateľov, pričom takmer viac ako 600 ľudí video nazdieľalo na sociálne siete Facebook a Twitter. Úvodný teaser video Life 's good s malým PSY http://www.youtube.com/watch?v=hRfSDPToKo0 videlo na LG CZ YouTube kanále takmer 20 000 ľudí," hovorí Martin Malý.

Posledná interaktívna online kampaň spoločnosti LG s názvom Mission 3D, ktorá bežala od apríla minulého roku, nedávno vyhrala zlatú cenu na 2012 Korea Advertising Awards.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá