Image
25.2.2014 0 Comments

ITčkári príďte na III. ročník akcie KVAPKA KRV!

Pozývame vás na 3. ročník charitatívnej akcie KVAPKA KRVI, na ktorej budeme môcť spoločne darovať krv v nových priestoroch firmy Asseco Solutions.

Prispejte svojou kvapkou aj vy.Darovanie krvi touto formou je nenahraditeľný a jediný spôsob, ako jednoducho a pritom skutočne pomôcť zachranovať životy iných ľudí. Viete, že na prvých dvoch ročníkoch akcie sme spolu darovali viac ako 20 litrov krvi? Neváhajte preto a pridajte sa k nám!

Kto organizuje túto akciu? Akciu organizuje Asseco Solutions v spolupráci s NTS (Národna transfúzna služba SR). NTS je zároveň jediným oficiálnym poskytovateľom mobilných výjazdov na uzemí SR a garantom bezpečného procesu celého odberu.

Ako prebehne akcia? V čase konania akcie (streda 26.2. 2014 od 7:30) bude v priestoroch firmy na Plynárenskej 7/C v Bratislave k dispozicii vyškolený personál doktorov a zdravotných pracovnikov. Celá akcia sa bude konať v spoločenskej miestnosti na 2. poschodi.

Pre všetkých zúčastnených darcov bude pripravený kompletný pitný režim a výdatné raňajky po odbere :-)

Potvrdenie účasti: Prosíme všetkých potenciálnych záujemcov o potvrdenie účasti na e-mailovú adresu peter.janovsky@assecosol.eu alebo telefonicky na 0903 241 698.

Tešíme sa na vás.

kvapka_asseco_2014.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá