Image
25.2.2014 0 Comments

ITčkári príďte na III. ročník akcie KVAPKA KRV!

Pozývame vás na 3. ročník charitatívnej akcie KVAPKA KRVI, na ktorej budeme môcť spoločne darovať krv v nových priestoroch firmy Asseco Solutions.

Prispejte svojou kvapkou aj vy.Darovanie krvi touto formou je nenahraditeľný a jediný spôsob, ako jednoducho a pritom skutočne pomôcť zachranovať životy iných ľudí. Viete, že na prvých dvoch ročníkoch akcie sme spolu darovali viac ako 20 litrov krvi? Neváhajte preto a pridajte sa k nám!

Kto organizuje túto akciu? Akciu organizuje Asseco Solutions v spolupráci s NTS (Národna transfúzna služba SR). NTS je zároveň jediným oficiálnym poskytovateľom mobilných výjazdov na uzemí SR a garantom bezpečného procesu celého odberu.

Ako prebehne akcia? V čase konania akcie (streda 26.2. 2014 od 7:30) bude v priestoroch firmy na Plynárenskej 7/C v Bratislave k dispozicii vyškolený personál doktorov a zdravotných pracovnikov. Celá akcia sa bude konať v spoločenskej miestnosti na 2. poschodi.

Pre všetkých zúčastnených darcov bude pripravený kompletný pitný režim a výdatné raňajky po odbere :-)

Potvrdenie účasti: Prosíme všetkých potenciálnych záujemcov o potvrdenie účasti na e-mailovú adresu peter.janovsky@assecosol.eu alebo telefonicky na 0903 241 698.

Tešíme sa na vás.

kvapka_asseco_2014.jpg


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá