Image
3.12.2012 0 Comments

INZERCIA: Samsung Series 9 je stelesnením špičkového výkonu a elegancie

Každý rok prinesie Samsung na trh notebookové novinky pre najrôznejšie typy používateľov. Tentoraz pripravil niečo pre tých najnáročnejších - druhú generáciu notebookov Series 9.

900X3B_013_Dynamic_Black.jpg Druhá séria v ničom nezaostáva za štandardom nastaveným tou prvou. Nové notebooky Series 9 ponúkajú špičkový výkon, ktorý je ako stvorený na prácu a zábavu. Ten je zabezpečený procesormi Intel Core i7 tretej generácie, pamäťou RAM s veľkosťou do 8 GB a diskami SSD s kapacitou do 256 GB. Rýchlu a pohodlnú prácu so zariadeniami zabezpečujú tri technológie. Vďaka Fast Solutions sa notebook naštartuje za neuveriteľných 8,4 sekundy. Z režimu spánku ho technológia Fast Start zobudí za 1,4 sekundy a dvakrát rýchlejšie surfovanie na internete zabezpečuje Fast Browsing. Stihnete s ním toho dosť nielen vďaka jeho rýchlosti, ale aj výdrži novej batérie, ktorá poskytuje energiu až na 10 hodín prevádzky.

Za špičkovým výkonom nezaostáva ani praktická vybavenosť notebookov Series 9. Multidotykový touchpad je vybavený skleneným povrchom a obrazovým senzorom, takže podporuje rôzne gestá, ako napríklad spojenie prstov, ťahanie, otočenie. Zároveň umožňuje pokročilé rozpoznávanie 3D obrazu, čím zaisťuje sofistikované a intuitívne ovládanie. Touchpad ďalej zamedzuje aj nechceným gestám a pohybom, ktoré vznikajú pri mimovoľnom položení dlane na jeho plochu. Ďalšou praktickou prednosťou je automatická regulácia podsvietenia displeja a klávesnice. To sa dokáže prispôsobiť svetelným podmienkam, v ktorých notebook používate, na základe signálov zaznamenaných snímačmi. Praktickým je takisto aj nenáročné nastavenie notebooku. Jeho výkon totiž môžete jednoducho optimalizovať pomocou nástroja Easy Settings, ktorý umožňuje stlačením jedinej klávesovej skratky upraviť nastavenia základných funkcií notebooku.

Samsung_Series_9_image4.jpg Toto všetko je zabalené v elegantnom tele, ktoré je navyše kompaktné a vyrobené z jedného kusa hliníka. Vďaka tomu je nielen ľahké, ale aj odolné. Komponenty boli navyše vyrobené na mieru, takže presne zapadajú do celého konceptu výnimočnosti notebookov Series 9. O kompaktnosti a skladnosti svedčí aj hrúbka a hmotnosť. V prípade 15-palcového zariadenia je hrúbka iba 14,9 mm a hmotnosť 1,59 kg. K dispozícií je aj 13-palcová verzia, ktorá má hrúbku len 12,9 mm. Kompaktnosť zabezpečuje aj technológia MaxScreen, ktorá minimalizuje veľkosť rámu displeja. K dispozícií je tak napríklad notebook s 15-palcovým displejom v 14-palcovom tele. Displej SuperBright Plus s HD+ rozlíšením a s antireflexnou úpravou je až o 180 % jasnejší a navyše poskytuje pozorovací uhol až v rozsahu 170 stupňov.

Notebooky Series 9 od spoločnosti Samsung si určite zaslúžia prívlastok špičkové. Je jedno, či ide o výkon, konštrukciu, alebo praktickosť - vo všetkých parametroch sú navrhnuté a vyrobené tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá