Image
3.12.2012 0 Comments

INZERCIA: Samsung Series 9 je stelesnením špičkového výkonu a elegancie

Každý rok prinesie Samsung na trh notebookové novinky pre najrôznejšie typy používateľov. Tentoraz pripravil niečo pre tých najnáročnejších - druhú generáciu notebookov Series 9.

900X3B_013_Dynamic_Black.jpg Druhá séria v ničom nezaostáva za štandardom nastaveným tou prvou. Nové notebooky Series 9 ponúkajú špičkový výkon, ktorý je ako stvorený na prácu a zábavu. Ten je zabezpečený procesormi Intel Core i7 tretej generácie, pamäťou RAM s veľkosťou do 8 GB a diskami SSD s kapacitou do 256 GB. Rýchlu a pohodlnú prácu so zariadeniami zabezpečujú tri technológie. Vďaka Fast Solutions sa notebook naštartuje za neuveriteľných 8,4 sekundy. Z režimu spánku ho technológia Fast Start zobudí za 1,4 sekundy a dvakrát rýchlejšie surfovanie na internete zabezpečuje Fast Browsing. Stihnete s ním toho dosť nielen vďaka jeho rýchlosti, ale aj výdrži novej batérie, ktorá poskytuje energiu až na 10 hodín prevádzky.

Za špičkovým výkonom nezaostáva ani praktická vybavenosť notebookov Series 9. Multidotykový touchpad je vybavený skleneným povrchom a obrazovým senzorom, takže podporuje rôzne gestá, ako napríklad spojenie prstov, ťahanie, otočenie. Zároveň umožňuje pokročilé rozpoznávanie 3D obrazu, čím zaisťuje sofistikované a intuitívne ovládanie. Touchpad ďalej zamedzuje aj nechceným gestám a pohybom, ktoré vznikajú pri mimovoľnom položení dlane na jeho plochu. Ďalšou praktickou prednosťou je automatická regulácia podsvietenia displeja a klávesnice. To sa dokáže prispôsobiť svetelným podmienkam, v ktorých notebook používate, na základe signálov zaznamenaných snímačmi. Praktickým je takisto aj nenáročné nastavenie notebooku. Jeho výkon totiž môžete jednoducho optimalizovať pomocou nástroja Easy Settings, ktorý umožňuje stlačením jedinej klávesovej skratky upraviť nastavenia základných funkcií notebooku.

Samsung_Series_9_image4.jpg Toto všetko je zabalené v elegantnom tele, ktoré je navyše kompaktné a vyrobené z jedného kusa hliníka. Vďaka tomu je nielen ľahké, ale aj odolné. Komponenty boli navyše vyrobené na mieru, takže presne zapadajú do celého konceptu výnimočnosti notebookov Series 9. O kompaktnosti a skladnosti svedčí aj hrúbka a hmotnosť. V prípade 15-palcového zariadenia je hrúbka iba 14,9 mm a hmotnosť 1,59 kg. K dispozícií je aj 13-palcová verzia, ktorá má hrúbku len 12,9 mm. Kompaktnosť zabezpečuje aj technológia MaxScreen, ktorá minimalizuje veľkosť rámu displeja. K dispozícií je tak napríklad notebook s 15-palcovým displejom v 14-palcovom tele. Displej SuperBright Plus s HD+ rozlíšením a s antireflexnou úpravou je až o 180 % jasnejší a navyše poskytuje pozorovací uhol až v rozsahu 170 stupňov.

Notebooky Series 9 od spoločnosti Samsung si určite zaslúžia prívlastok špičkové. Je jedno, či ide o výkon, konštrukciu, alebo praktickosť - vo všetkých parametroch sú navrhnuté a vyrobené tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá