Image
2.12.2012 0 Comments

INZERCIA: Luxus v Egypte

egypt.jpg Už o necelý mesiac sú tu najkrajšie sviatky v roku - Vianoce. Tešia sa na ne najmä deti, ale aj mnohí dospelí. Počas Vianoc akoby sa na chvíľu zastavil čas, ľudia sú k sebe milší, láskavejší, chcú si navzájom pomáhať. Vianoce sú časom obdarovania našich najbližších, čiže časom rozdávania darčekov. Čo tak podarovať im špeciálny darček v podobe dovolenkového poukazu na letnú dovolenku? Nákup dovolenky v tomto čase sa oplatí najmä vtedy, ak máte v pláne navštíviť niektorú exotickú krajinu. Čakať na last minute zájazdy sa pri tomto druhu dovolenky nevypláca. Dávame Vám do pozornosti Egypt, kde letná sezóna začína naplno už v máji.

Medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie v Egypte patria Hurghada, Makadi Bay a Soma Bay, ktoré nájdete v ponuke tiptravel.sk . Novinkou, na letnú sezónu 2013 je luxusný hotelový komplex Palm Royale v Soma Bay, ktorý splní požiadavky aj najnáročnejších klientov.

Egypt je od Slovenska vzdialený stovky kilometrov, ak však poletíte z Viedenského letiska do Hurghady vyhnete sa prestupom a cesta lietadlom Vám potrvá len štyri hodiny. Ak by ste mali záujem o priamy let z Bratislavského letiska musíme Vás sklamať, pretože letenky z Bratislavy do Hurghady s priamym letom v ponuke nie sú. Na letisku v Hurghade Vás bude čakať klimatizovaný autobus, ktorý Vás za necelú hodinku prepraví do cieľa Vašej dovolenky kde si budete môcť užiť všetok luxus. Vystačíte si tu aj so základnými znalosťami anglického jazyka, s prípadnou jazykovou bariérou Vám pomôže prekladateľ.

A čo Vás v Palm Royal Soma Bay čaká? Maximálny luxus, komfort a pohodlie na najvyššej úrovni. Ubytovanie v luxusne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou jeden prístelky. Súčasťou každej izby je kúpeľňa s wc. Na izbách nechýba LCD TV, digitálny trezor, telefón, naplnený minibar (alko a nealko nápoje), či rýchlovarná kanvica so širokou ponukou kávy a čajov. Výhodou je možnosť individuálne nastavovať teplotu klimatizácie v izbe. Treba však poznamenať, že ak budete mať záujem o pripojenie na internet, wifi pripojenie je k dispozícií za príplatok.

A to nie je všetko, hotelový komplex ponúka množstvo bazénov, nechýbajú bary, reštaurácie. Nerušený oddych si môžete vychutnať na slnkom zaliatej piesočnatej pláži lemovanej palmami. Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži sú samozrejmosťou. Pre deti je vybudovaný pozvoľný prístup do mora. Stravovanie formou all inclusive v sebe zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, počas celého dňa je k dispozícií ľahké občerstvenie vrátane nápojov.

Upratovanie izieb vrátane výmeny uterákov je zabezpečené každý deň, ak si na tento luxus zvyknete, môžete doma využiť služby upratovacej agentúry, ktorá Vám zabezpečí nielen upratanie, ale aj pranie, či žehlenie odevov.

Pokiaľ by ste si chceli vyskúšať ako chutí život v kasínach, tu si ich žiaľ neužijete, jedine, že by ste vyskúšali online kasino na internete.

Prajeme Vám krásnu a nerušenú dovolenku!


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá