Image
9.1.2015 0 Comments

Hlasujte v ankete Mobil roka 2014 a vyhrajte hodnotné ceny

web15.jpg Vyberte najlepšie mobilné telefóny uplynulého roka v ôsmom ročníku veľkej čitateľskej ankety a vyhrajte skvelé ceny!

Aktuálny ročník tradičnej ankety Mobil roka, ktorej generálnym partnerom je už po šiesty raz O2, úspešne odštartoval! Od 8. januára do 8. februára bude už len na vás, ktoré telefóny a nositeľné gadgety patria dnes medzi to najlepšie na trhu. Hlasovaním na www.mobilroka.sk tiež získate možnosť vyhrať jednu z úžasných cien!

Štyri významné slovenské médiá venujúce sa celému spektru mobilných telefónov spojili svoje sily, aby s vašou pomocou vybrali tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka. Mobil roka má už svoju tradíciu, veď anketa vznikla v čase, kedy o vašu priazeň bojovali pamätné kúsky ako Sony Ericsson P1i či Nokia N95 8GB a prvý Apple iPhone sme poznali iba z obrázkov. Vtedy rozhodlo 7-tisíc ľudí o prvenstve šiestich mobilných telefónov roku 2007.

Doba sa mení, jednotlivé kategórie sme postupom času citlivo upravovali, no nezmenil sa poctivý a odborný princíp ankety, v ktorej každý rok o výsledkoch rozhodujú tisícky čitateľov odborných médií.

Komisia zložená zo zástupcov redakcií Fony.sk, PC REVUE a TECHBOX vybrala do piatich kategórií tridsaťpäť najzaujímavejších produktov, ktoré sa v roku 2014 dostali na trh. Štyri kategórie sú už tradičné, upravili sme len ich názvoslovie, piata vznikla minulý rok. Chuťovky sa opäť zameriavajú na prevratné príslušenstvo, ktoré stojí za vašu pozornosť.

web14.jpg

Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny.

Generálny partner ankety Mobil roka 2014, mobilný operátor O2, venuje víťazovi záverečného žrebovania Apple iPhone 6 Plus. Hlavní partneri pre víťazov pripravili ďalšie štyri hodnotné ceny - Lenovo Vibe X2, LG G2 mini, Sony Xperia Z3 Compact a TomTom Multi-Sport Cardio.

web12.jpg

Hlasovať môžete trebárs aj hneď teraz na www.mobilroka.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá