Image
9.1.2015 0 Comments

Hlasujte v ankete Mobil roka 2014 a vyhrajte hodnotné ceny

web15.jpg Vyberte najlepšie mobilné telefóny uplynulého roka v ôsmom ročníku veľkej čitateľskej ankety a vyhrajte skvelé ceny!

Aktuálny ročník tradičnej ankety Mobil roka, ktorej generálnym partnerom je už po šiesty raz O2, úspešne odštartoval! Od 8. januára do 8. februára bude už len na vás, ktoré telefóny a nositeľné gadgety patria dnes medzi to najlepšie na trhu. Hlasovaním na www.mobilroka.sk tiež získate možnosť vyhrať jednu z úžasných cien!

Štyri významné slovenské médiá venujúce sa celému spektru mobilných telefónov spojili svoje sily, aby s vašou pomocou vybrali tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka. Mobil roka má už svoju tradíciu, veď anketa vznikla v čase, kedy o vašu priazeň bojovali pamätné kúsky ako Sony Ericsson P1i či Nokia N95 8GB a prvý Apple iPhone sme poznali iba z obrázkov. Vtedy rozhodlo 7-tisíc ľudí o prvenstve šiestich mobilných telefónov roku 2007.

Doba sa mení, jednotlivé kategórie sme postupom času citlivo upravovali, no nezmenil sa poctivý a odborný princíp ankety, v ktorej každý rok o výsledkoch rozhodujú tisícky čitateľov odborných médií.

Komisia zložená zo zástupcov redakcií Fony.sk, PC REVUE a TECHBOX vybrala do piatich kategórií tridsaťpäť najzaujímavejších produktov, ktoré sa v roku 2014 dostali na trh. Štyri kategórie sú už tradičné, upravili sme len ich názvoslovie, piata vznikla minulý rok. Chuťovky sa opäť zameriavajú na prevratné príslušenstvo, ktoré stojí za vašu pozornosť.

web14.jpg

Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny.

Generálny partner ankety Mobil roka 2014, mobilný operátor O2, venuje víťazovi záverečného žrebovania Apple iPhone 6 Plus. Hlavní partneri pre víťazov pripravili ďalšie štyri hodnotné ceny - Lenovo Vibe X2, LG G2 mini, Sony Xperia Z3 Compact a TomTom Multi-Sport Cardio.

web12.jpg

Hlasovať môžete trebárs aj hneď teraz na www.mobilroka.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá