Image
9.1.2015 0 Comments

Hlasujte v ankete Mobil roka 2014 a vyhrajte hodnotné ceny

web15.jpg Vyberte najlepšie mobilné telefóny uplynulého roka v ôsmom ročníku veľkej čitateľskej ankety a vyhrajte skvelé ceny!

Aktuálny ročník tradičnej ankety Mobil roka, ktorej generálnym partnerom je už po šiesty raz O2, úspešne odštartoval! Od 8. januára do 8. februára bude už len na vás, ktoré telefóny a nositeľné gadgety patria dnes medzi to najlepšie na trhu. Hlasovaním na www.mobilroka.sk tiež získate možnosť vyhrať jednu z úžasných cien!

Štyri významné slovenské médiá venujúce sa celému spektru mobilných telefónov spojili svoje sily, aby s vašou pomocou vybrali tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka. Mobil roka má už svoju tradíciu, veď anketa vznikla v čase, kedy o vašu priazeň bojovali pamätné kúsky ako Sony Ericsson P1i či Nokia N95 8GB a prvý Apple iPhone sme poznali iba z obrázkov. Vtedy rozhodlo 7-tisíc ľudí o prvenstve šiestich mobilných telefónov roku 2007.

Doba sa mení, jednotlivé kategórie sme postupom času citlivo upravovali, no nezmenil sa poctivý a odborný princíp ankety, v ktorej každý rok o výsledkoch rozhodujú tisícky čitateľov odborných médií.

Komisia zložená zo zástupcov redakcií Fony.sk, PC REVUE a TECHBOX vybrala do piatich kategórií tridsaťpäť najzaujímavejších produktov, ktoré sa v roku 2014 dostali na trh. Štyri kategórie sú už tradičné, upravili sme len ich názvoslovie, piata vznikla minulý rok. Chuťovky sa opäť zameriavajú na prevratné príslušenstvo, ktoré stojí za vašu pozornosť.

web14.jpg

Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny.

Generálny partner ankety Mobil roka 2014, mobilný operátor O2, venuje víťazovi záverečného žrebovania Apple iPhone 6 Plus. Hlavní partneri pre víťazov pripravili ďalšie štyri hodnotné ceny - Lenovo Vibe X2, LG G2 mini, Sony Xperia Z3 Compact a TomTom Multi-Sport Cardio.

web12.jpg

Hlasovať môžete trebárs aj hneď teraz na www.mobilroka.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Alternatívna klávesnica SwiftKey je zadarmo. Bezplatne si môžete stiahnuť už aj motívy

05.12.2016 00:19

SwiftKey pred dvoma rokmi svoju dovtedy platenú aplikáciu šikovnej klávesnice sprístupnil zadarmo. Dnes podporuje už vyše 100 jazykov a má viac ako 250 miliónov používateľov. Zdrojom príjmov zostali i ...

Produkty 1

Google inovoval AdWords, zákazníci budú môcť poslať inzerentom SMSky

05.12.2016 00:16

Google AdWords je rozšírenie, pomocou ktorého môžu zákazníci poslať firme textovú správu na mobilný telefón priamo z vyhľadávania. V týchto dňoch k nemu Google pridáva technológiu click-to-message, kt ...

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá