Image
9.9.2015 0 Comments

GexPay: Inovatívny systém platenia v stravovacích zariadeniach

Inovatívny systém platenia v stravovacích zariadeniach mieri do slovenských reštaurácií. Novú mobilnú aplikáciu GexPay uvádza na trh rovnomenný slovenský startup. GexPay je prvá aplikácia, ktorá má ambície zlepšiť systém platieb za stravovacie služby a zjednodušiť poskytovanie stravného vo firmách. GexPay nahrádza klasické stravné lístky elektronickým stravným kreditom, tzv. gastrokreditom, a výhody z neho majú zamestnanci, zamestnávatelia aj reštaurácie.

Používatelia mobilnej aplikácie GexPay sa môžu tešiť predovšetkým na komfortné, rýchle a presné platby za jedlo v reštauráciách alebo za nákupy potravín. Personál reštaurácií zase vďaka elektronickému platobnému systému GexPay rýchlejšie zúčtuje zákazníkov. Majitelia reštaurácií získajú lepší prehľad o tržbách a výrazne ušetria na poplatkoch. Zamestnávatelia pri poskytovaní stravného zamestnancom ušetria čas.

Aplikácia využíva unikátne QR kódy, takže pri platení netreba mať pripojenie na internet a celá platba prebieha ešte rýchlejšie ako pri použití platobnej karty alebo hotovosti. Príjemca platby QR kód jednoducho zosníma a platba prebehla. Aplikácia GexPay zároveň umožňuje posielať peniaze do mobilu blízkym a rodine a vy si môžete byť istí, že ich použijú na jedlo. Keďže elektronický stravný lístok máte v mobile, nemôže sa vám stať, že ho stratíte, vyperiete alebo sa mu skončí platnosť. Podľa prieskumov takto v priemere príde každý zamestnanec ročne o tri stravné lístky.

Hlavný bonus pre zamestnávateľov je to, že pri platobnom systéme GexPay neplatia žiadne poplatky - ani pri registrácii, ani pri nákupe elektronických stravných kreditov. Zamestnávateľovi zároveň stačí, aby jedným klikom rozoslal stravný kredit všetkým svojim zamestnancom, čím usporí zbytočnú administratívu, čas aj peniaze. Zamestnanci, ktorí používajú GexPay, vedia, že obed hravo stihnú za polhodinku, keďže platba cez mobil je rýchla a pohodlná. GexPay ušetrí firme s 30 zamestnancami ročne 700 eur.

Reštaurácia, ktorá sa bezplatne zaregistruje na www.gexpay.com, sa automaticky zaradí do zoznamu prevádzok, ktoré si zákazník prostredníctvom aplikácie jednoducho vyhľadá. Pre reštaurácie je určite bonusom aj najnižší poplatok menej ako 2 % pri výmene kreditov za peniaze a pripísanie financií na účet už do dvoch pracovných dní. Stravný kredit v systéme GexPay sa dá zároveň používať bez poplatkov aj pri nákupe surovín u dodávateľov reštaurácií.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Poštová banka sa modernizuje, čoskoro predstaví mobilnú aplikáciu

11.01.2017 00:02

Poštová banka začína nový kalendárny rok s novým logom a novým moderným vizuálom. Tradičná slovenská banka, ktorú vzhľadom na dostupnosť základného balíka služieb na každej pošte využívali hlavne star ...

Internet

Aplikácia Screens pre Android umožní vytvoriť zástupcu na spustenie aplikácií v režime rozdelenej obrazovky

05.01.2017 00:10

Čoraz väčšie displeje smartfónov ponúkajú plochu na spustenie dvoch aplikácií naraz na rozdelenej obrazovke. Podpora tejto možnosti bola zabudovaná aj do operačného systému Android Nougat. Vývojár s p ...

Internet

Najvyhľadávanejším výrazom na Googli je znova Facebook

15.12.2016 00:13

Spoločnosť Google zverejnila rebríčky najvyhľadávanejších výrazov vo svojom vyhľadávači na Slovensku za rok 2016. Vôbec najčastejšie vyhľadávaným výrazom na slovenskej verzii Googlu je už šiesty raz p ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá