24.6.2014 0 Comments

FINEP vstupuje vďaka UNICORN SYSTEMS do mobilných telefonov - ponúka stránky priamo určené pre mobilné zariadenia

Spoločnosť FINEP v týchto dňoch predstavila novú podobu internetových stránok určených výhradne pre mobilné zariadenia. Stáva sa tak prvým developerom, ktorý vychádza v ústrety svojim klientom a umožňuje prehľadne pristupovať ku kompletným informáciám o aktuálnej ponuke vo svojom portfóliu. Realizáciu mobilných služieb umožňujúci vstup do sveta mobilných telefónov zaistil iCom Vision, ktorý je súčasťou Unicorn Systems.

Cieľom aplikácie je pohodlný a rýchly prístup užívateľa k širokej ponuke nehnuteľností spoločnosti FINEP v situácii, keď má užívateľ k dispozícii len mobilný telefón. Mobilná služba výrazne pomáha používateľom získať prvotnú, ale úplne jasnú a rýchlu predstavu o vhodných bytoch, nehnuteľnostiach a lokalitách. V prípade záujmu užívateľa služba ponúka možnosť čo najjednoduchšie kontaktovať zástupcu spoločnosti FINEP alebo si urobiť poznámku k týmto nehnuteľnostiam, ku ktorým sa chce kedykoľvek neskôr vrátiť.

"Podľa našich webových analýz narastá podiel návštevnosti z mobilných zariadení, ako sú chytré telefóny alebo tablety. Najmä v prípade snahy o zobrazenie štandardnej webovej stránky na relatívne malom displeji smartfónu zvyčajne narážame na nepohodlie, ak nie priamo na nečitateľnosť. Preto sme sa rozhodli prísť s novou webovou prezentáciou, ktorá je obsahovo plnohodnotná, ale po technickej a vizuálnej stránke je optimalizovaná pre mobilné prístroje, " vysvetľuje krok David J. Wodinský, marketingový riaditeľ spoločnosti FINEP. Finep sa tak stáva prvým developerom, ktorý takúto z hľadiska informácií plnohodnotnú a mobilnú webovú prezentáciu má. "Produkt v oblasti developerského biznisu je veľmi unikátny. Zásadne sa líši dokonca aj od secondhandu nehnuteľností, čím sme boli postavení pred takmer priekopnícku úlohu, "doplňuje Wodinský.

Webová prezentácia pre mobilné zariadenia umožňuje pohodlne vyhľadávanie v ponuke bytov a domov, upravovať výber podľa rozličných parametrov, vytvoriť zoznam obľúbených nehnuteľností s možnosťou ich zdieľania, ale aj využívať špecifické funkcie mobilných prístrojov vybavených GPS, ktoré Vás dostanú priamo k projektu atď. Samozrejmosťou je čerpanie informácií o aktuálnych akčných cenách a ďalších službách, ktoré spoločnosť FINEP ponúka, alebo môžu kontaktovať zamestnancov jednoduchou formou.

„Predpokladáme, že v nasledujúcom období budeme stránku naďalej optimalizovať a rozvíjať. Pribudnú napríklad samostatné úseky venujúce sa ponukám a službám našej realitnej kancelárie či ďalšie funkcie využívajúce možnosti súčasných mobilných telefónov, " hovorí David J. Wodinský.

"Veľmi nás teší, že sme mohli klientovi poskytnúť aplikáciu, ktorá umožňuje moderný prístup k informáciám so všetkými výhodami mobilného riešenia. Kľúčové prínosy tejto aplikácie sú úspora času, prehľadnosť a neobmedzená dostupnosť informácií prostredníctvom mobilných telefónov," dodáva Jan Jaroš, Obchodný riaditeľ, Unicorn Systems.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá