24.6.2014 0 Comments

FINEP vstupuje vďaka UNICORN SYSTEMS do mobilných telefonov - ponúka stránky priamo určené pre mobilné zariadenia

Spoločnosť FINEP v týchto dňoch predstavila novú podobu internetových stránok určených výhradne pre mobilné zariadenia. Stáva sa tak prvým developerom, ktorý vychádza v ústrety svojim klientom a umožňuje prehľadne pristupovať ku kompletným informáciám o aktuálnej ponuke vo svojom portfóliu. Realizáciu mobilných služieb umožňujúci vstup do sveta mobilných telefónov zaistil iCom Vision, ktorý je súčasťou Unicorn Systems.

Cieľom aplikácie je pohodlný a rýchly prístup užívateľa k širokej ponuke nehnuteľností spoločnosti FINEP v situácii, keď má užívateľ k dispozícii len mobilný telefón. Mobilná služba výrazne pomáha používateľom získať prvotnú, ale úplne jasnú a rýchlu predstavu o vhodných bytoch, nehnuteľnostiach a lokalitách. V prípade záujmu užívateľa služba ponúka možnosť čo najjednoduchšie kontaktovať zástupcu spoločnosti FINEP alebo si urobiť poznámku k týmto nehnuteľnostiam, ku ktorým sa chce kedykoľvek neskôr vrátiť.

"Podľa našich webových analýz narastá podiel návštevnosti z mobilných zariadení, ako sú chytré telefóny alebo tablety. Najmä v prípade snahy o zobrazenie štandardnej webovej stránky na relatívne malom displeji smartfónu zvyčajne narážame na nepohodlie, ak nie priamo na nečitateľnosť. Preto sme sa rozhodli prísť s novou webovou prezentáciou, ktorá je obsahovo plnohodnotná, ale po technickej a vizuálnej stránke je optimalizovaná pre mobilné prístroje, " vysvetľuje krok David J. Wodinský, marketingový riaditeľ spoločnosti FINEP. Finep sa tak stáva prvým developerom, ktorý takúto z hľadiska informácií plnohodnotnú a mobilnú webovú prezentáciu má. "Produkt v oblasti developerského biznisu je veľmi unikátny. Zásadne sa líši dokonca aj od secondhandu nehnuteľností, čím sme boli postavení pred takmer priekopnícku úlohu, "doplňuje Wodinský.

Webová prezentácia pre mobilné zariadenia umožňuje pohodlne vyhľadávanie v ponuke bytov a domov, upravovať výber podľa rozličných parametrov, vytvoriť zoznam obľúbených nehnuteľností s možnosťou ich zdieľania, ale aj využívať špecifické funkcie mobilných prístrojov vybavených GPS, ktoré Vás dostanú priamo k projektu atď. Samozrejmosťou je čerpanie informácií o aktuálnych akčných cenách a ďalších službách, ktoré spoločnosť FINEP ponúka, alebo môžu kontaktovať zamestnancov jednoduchou formou.

„Predpokladáme, že v nasledujúcom období budeme stránku naďalej optimalizovať a rozvíjať. Pribudnú napríklad samostatné úseky venujúce sa ponukám a službám našej realitnej kancelárie či ďalšie funkcie využívajúce možnosti súčasných mobilných telefónov, " hovorí David J. Wodinský.

"Veľmi nás teší, že sme mohli klientovi poskytnúť aplikáciu, ktorá umožňuje moderný prístup k informáciám so všetkými výhodami mobilného riešenia. Kľúčové prínosy tejto aplikácie sú úspora času, prehľadnosť a neobmedzená dostupnosť informácií prostredníctvom mobilných telefónov," dodáva Jan Jaroš, Obchodný riaditeľ, Unicorn Systems.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá