24.6.2014 0 Comments

FINEP vstupuje vďaka UNICORN SYSTEMS do mobilných telefonov - ponúka stránky priamo určené pre mobilné zariadenia

Spoločnosť FINEP v týchto dňoch predstavila novú podobu internetových stránok určených výhradne pre mobilné zariadenia. Stáva sa tak prvým developerom, ktorý vychádza v ústrety svojim klientom a umožňuje prehľadne pristupovať ku kompletným informáciám o aktuálnej ponuke vo svojom portfóliu. Realizáciu mobilných služieb umožňujúci vstup do sveta mobilných telefónov zaistil iCom Vision, ktorý je súčasťou Unicorn Systems.

Cieľom aplikácie je pohodlný a rýchly prístup užívateľa k širokej ponuke nehnuteľností spoločnosti FINEP v situácii, keď má užívateľ k dispozícii len mobilný telefón. Mobilná služba výrazne pomáha používateľom získať prvotnú, ale úplne jasnú a rýchlu predstavu o vhodných bytoch, nehnuteľnostiach a lokalitách. V prípade záujmu užívateľa služba ponúka možnosť čo najjednoduchšie kontaktovať zástupcu spoločnosti FINEP alebo si urobiť poznámku k týmto nehnuteľnostiam, ku ktorým sa chce kedykoľvek neskôr vrátiť.

"Podľa našich webových analýz narastá podiel návštevnosti z mobilných zariadení, ako sú chytré telefóny alebo tablety. Najmä v prípade snahy o zobrazenie štandardnej webovej stránky na relatívne malom displeji smartfónu zvyčajne narážame na nepohodlie, ak nie priamo na nečitateľnosť. Preto sme sa rozhodli prísť s novou webovou prezentáciou, ktorá je obsahovo plnohodnotná, ale po technickej a vizuálnej stránke je optimalizovaná pre mobilné prístroje, " vysvetľuje krok David J. Wodinský, marketingový riaditeľ spoločnosti FINEP. Finep sa tak stáva prvým developerom, ktorý takúto z hľadiska informácií plnohodnotnú a mobilnú webovú prezentáciu má. "Produkt v oblasti developerského biznisu je veľmi unikátny. Zásadne sa líši dokonca aj od secondhandu nehnuteľností, čím sme boli postavení pred takmer priekopnícku úlohu, "doplňuje Wodinský.

Webová prezentácia pre mobilné zariadenia umožňuje pohodlne vyhľadávanie v ponuke bytov a domov, upravovať výber podľa rozličných parametrov, vytvoriť zoznam obľúbených nehnuteľností s možnosťou ich zdieľania, ale aj využívať špecifické funkcie mobilných prístrojov vybavených GPS, ktoré Vás dostanú priamo k projektu atď. Samozrejmosťou je čerpanie informácií o aktuálnych akčných cenách a ďalších službách, ktoré spoločnosť FINEP ponúka, alebo môžu kontaktovať zamestnancov jednoduchou formou.

„Predpokladáme, že v nasledujúcom období budeme stránku naďalej optimalizovať a rozvíjať. Pribudnú napríklad samostatné úseky venujúce sa ponukám a službám našej realitnej kancelárie či ďalšie funkcie využívajúce možnosti súčasných mobilných telefónov, " hovorí David J. Wodinský.

"Veľmi nás teší, že sme mohli klientovi poskytnúť aplikáciu, ktorá umožňuje moderný prístup k informáciám so všetkými výhodami mobilného riešenia. Kľúčové prínosy tejto aplikácie sú úspora času, prehľadnosť a neobmedzená dostupnosť informácií prostredníctvom mobilných telefónov," dodáva Jan Jaroš, Obchodný riaditeľ, Unicorn Systems.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá