14.3.2013 0 Comments

Digitálna videopožičovňa HBO GO prvýkrát na východe Slovenska

Služba mobilnej videopožičovne HBO GO je vďaka spoločnosti ANTIK Telecom prvýkrát dostupná aj na východe Slovenska. Digitálna videopožičovňa, ktorú prináša ANTIK svojim zákazníkom umožňuje sledovať najnovšie filmy, seriály, dokumenty, magazíny aj koncerty z produkcie HBO kdekoľvek na svojich tabletoch či smartphonoch.

Nudíte sa v čakárni u lekára alebo počas dlhej cesty vlakom? Milovníci filmov majú odteraz v sieti ANTIKu prístup k atraktívnemu obsahu programu filmového kanálu HBO cez digitálnu online videopožičovňu HBO GO, ktorú si môžu nosiť všade so sebou a sledovať tak najnovšie filmové novinky kdekoľvek. Služba umožňuje predplatiteľom Filmového balíka sledovať obsah videopožičovne v tablete či v mobile, alebo na PC len za 1,90 eura mesačne.

„Spustenie mobilnej videopožičovne HBO GO je naším ďalším úspešným projektom na Slovensku, ktorý tentokrát realizujeme v spolupráci s operátorom ANTIK Telecom. ANTIK spúšťa HBO GO len ako tretí operátor na Slovenku, pričom je úplne prvým na východe Slovenska," informuje Pavol Bíreš, sales manager HBO pre územie SR.

„Zákazníci, ktorí majú predplatený Filmový balík získajú celý obsah s dostupným českým alebo slovenským audiom alebo titulkami, ale aj v pôvodnom znení, čo ocenia hlavne diváci, ktorí radi sledujú filmy a seriály v origináli. Ponuka programov dostupných na HBO GO sa pravidelne obnovuje," hovorí Vlastimil Lakatoš, šéf IPTV spoločnosti ANTIK Telecom.

Tí zákazníci, ktorí majú predplatený Filmový balík, požiadajú o licenčný kľúč, ktorý dostanú spolu s ID číslom, pričom za využívanie služby zaplatí 1,90 eur mesačne. Na prehrávanie by mali mať záujemcovia k dispozícii internet s rýchlosťou minimálne 512 kbps, prípadne si môžu kompatilibitu svojho zariadenia overiť aj manuálne na http://www.hbogo.sk/compatibility.aspx. Minimálne požiadavky pre PC, notebooky, tablety a smartphony sú zverejnené aj na webstránke http://www.antik.sk/page?id=147.

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá