14.3.2013 0 Comments

Digitálna videopožičovňa HBO GO prvýkrát na východe Slovenska

Služba mobilnej videopožičovne HBO GO je vďaka spoločnosti ANTIK Telecom prvýkrát dostupná aj na východe Slovenska. Digitálna videopožičovňa, ktorú prináša ANTIK svojim zákazníkom umožňuje sledovať najnovšie filmy, seriály, dokumenty, magazíny aj koncerty z produkcie HBO kdekoľvek na svojich tabletoch či smartphonoch.

Nudíte sa v čakárni u lekára alebo počas dlhej cesty vlakom? Milovníci filmov majú odteraz v sieti ANTIKu prístup k atraktívnemu obsahu programu filmového kanálu HBO cez digitálnu online videopožičovňu HBO GO, ktorú si môžu nosiť všade so sebou a sledovať tak najnovšie filmové novinky kdekoľvek. Služba umožňuje predplatiteľom Filmového balíka sledovať obsah videopožičovne v tablete či v mobile, alebo na PC len za 1,90 eura mesačne.

„Spustenie mobilnej videopožičovne HBO GO je naším ďalším úspešným projektom na Slovensku, ktorý tentokrát realizujeme v spolupráci s operátorom ANTIK Telecom. ANTIK spúšťa HBO GO len ako tretí operátor na Slovenku, pričom je úplne prvým na východe Slovenska," informuje Pavol Bíreš, sales manager HBO pre územie SR.

„Zákazníci, ktorí majú predplatený Filmový balík získajú celý obsah s dostupným českým alebo slovenským audiom alebo titulkami, ale aj v pôvodnom znení, čo ocenia hlavne diváci, ktorí radi sledujú filmy a seriály v origináli. Ponuka programov dostupných na HBO GO sa pravidelne obnovuje," hovorí Vlastimil Lakatoš, šéf IPTV spoločnosti ANTIK Telecom.

Tí zákazníci, ktorí majú predplatený Filmový balík, požiadajú o licenčný kľúč, ktorý dostanú spolu s ID číslom, pričom za využívanie služby zaplatí 1,90 eur mesačne. Na prehrávanie by mali mať záujemcovia k dispozícii internet s rýchlosťou minimálne 512 kbps, prípadne si môžu kompatilibitu svojho zariadenia overiť aj manuálne na http://www.hbogo.sk/compatibility.aspx. Minimálne požiadavky pre PC, notebooky, tablety a smartphony sú zverejnené aj na webstránke http://www.antik.sk/page?id=147.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá