7.5.2014 0 Comments

DATALAN IT FORUM 2014 predstaví zaujímavé technológie určené pre firmy na Slovensku

Ako konečne získať veľkú hodnotu zo stoviek firemných zdrojov a včas odhaliť neznáme trendy či kritické situácie? Ako získať zákazníkov v ére mobility a ponúknuť im skutočne personalizované služby? Ako zabezpečiť dáta a prístupy do firemných aplikácií v online svete? Odpovede na otázky a tipy na trendy technológie bez veľkých investícií prinesie konferencia DATALAN IT FORUM 2014, ktorá sa koná 29. mája v hoteli NH Gate One v Bratislave.

Tohtoročné DATALAN IT FORUM predstaví zaujímavé svetové trendy a inovatívne riešenia a ponúkne viac než 25 inšpiratívnych biznis nápadov a príkladov z praxe. „Pri príprave tém konferencie sme vychádzali z reálnych problémov a výziev, ktoré slovenský biznis v súčasnosti rieši. Zamerali sme sa predovšetkým na nové technológie, ktoré je možné rýchlo spustiť a pre firmy neznamenajú veľké investície," uviedol Michal Klačan, predseda predstavenstva v spoločnosti DATALAN. „Našou pridanou hodnotou sú nielen odborné znalosti, ale práve schopnosť rozumieť potrebám našich zákazníkov a využiť technologické inovácie v ich prospech."

Na konferencii nebudú chýbať ani praktické skúsenosti o omnichannel prístupe, ktorý umožňuje vytvoriť zákazníkom ich vlastnú cestu k produktom a poskytnúť im jednotné, ale najmä personalizované informácie.

Najväčšou výzvou v segmente IT je podľa prieskumu spoločnosti DATALAN, ktorého sa zúčastnila viac než stovka manažérov, najmä bezpečnosť (43 % opýtaných). DATALAN IT FORUM 2014 prezradí, ako zabezpečiť a spravovať firemné dáta v mobilnej ére. Druhou najväčšou prioritou je prepojenie dát, firemných systémov a technológií. Keďže zjednodušenie a lepšie riadenie procesov trápi takmer tretinu slovenských firiem, témou budú aj nástroje na inteligentné prepojenie a správu štruktúrovaných a neštruktúrovaných firemných dát. „Na tieto témy sa pozrieme aj z pohľadu rozhodujúcich trendov, ktoré dnešný svet IT výrazne ovplyvňujú: mobilita, big data, cloudové služby, či softvérovo-definované infraštruktúry a podobne," hovorí Michal Klačan.

Hostia konferencie DATALAN IT FORUM 2014 si budú môcť vyskúšať aj netradičné technológie, ako napríklad inteligentné okuliare od Googlu, nositeľné technológie, či nové tlačiarne a veľkorozmerné informačné tabule. Dozvedia sa viac o tom, ako môžu vyzerať interaktívne aplikácie pre obchodníkov a zákazníkov, či mobilné služby v nemocnici.

Témy konferencie: Big Data, Mobilita a Cloud v lokálnych podmienkach.

- Prediktívne modely a rýchle analýzy dát zo všetkých možných firemných zdrojov
- Intuitívne, mobilné, sociálne, v cloude - moderné CRM riešenia
- Správa veľkého objemu dát bez veľkých investícií - cloudové služby v praxi
- Customer journey pre moderné riešenia - ukážka technológie Backbase Forms
- Podniková identita v dobe internetu
- Mobilné zariadenia a cloud v reálnej medicínskej praxi

Nepremeškajte príležitosť zoznámiť sa so špičkovými odborníkmi a inováciami, ktoré majú budúcnosť. Na konferenciu sa môžete zaregistrovať on-line na www.datalan.sk/itforum. Podujatie je bezplatné a kapacitne obmedzené.

Hlavnými partnermi konferencie DATALAN IT FORUM 2014 sú spoločnosti IBM, HP a Samsung. Podujatie podporili spoločnosti Microsoft, SAS, ESET, Slovak Telekom, Veeam, Evolveum a 2quadrant. Mediálni partneri: Hospodárske noviny, a magazíny Infoware a PC Revue.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá