7.5.2014 0 Comments

DATALAN IT FORUM 2014 predstaví zaujímavé technológie určené pre firmy na Slovensku

Ako konečne získať veľkú hodnotu zo stoviek firemných zdrojov a včas odhaliť neznáme trendy či kritické situácie? Ako získať zákazníkov v ére mobility a ponúknuť im skutočne personalizované služby? Ako zabezpečiť dáta a prístupy do firemných aplikácií v online svete? Odpovede na otázky a tipy na trendy technológie bez veľkých investícií prinesie konferencia DATALAN IT FORUM 2014, ktorá sa koná 29. mája v hoteli NH Gate One v Bratislave.

Tohtoročné DATALAN IT FORUM predstaví zaujímavé svetové trendy a inovatívne riešenia a ponúkne viac než 25 inšpiratívnych biznis nápadov a príkladov z praxe. „Pri príprave tém konferencie sme vychádzali z reálnych problémov a výziev, ktoré slovenský biznis v súčasnosti rieši. Zamerali sme sa predovšetkým na nové technológie, ktoré je možné rýchlo spustiť a pre firmy neznamenajú veľké investície," uviedol Michal Klačan, predseda predstavenstva v spoločnosti DATALAN. „Našou pridanou hodnotou sú nielen odborné znalosti, ale práve schopnosť rozumieť potrebám našich zákazníkov a využiť technologické inovácie v ich prospech."

Na konferencii nebudú chýbať ani praktické skúsenosti o omnichannel prístupe, ktorý umožňuje vytvoriť zákazníkom ich vlastnú cestu k produktom a poskytnúť im jednotné, ale najmä personalizované informácie.

Najväčšou výzvou v segmente IT je podľa prieskumu spoločnosti DATALAN, ktorého sa zúčastnila viac než stovka manažérov, najmä bezpečnosť (43 % opýtaných). DATALAN IT FORUM 2014 prezradí, ako zabezpečiť a spravovať firemné dáta v mobilnej ére. Druhou najväčšou prioritou je prepojenie dát, firemných systémov a technológií. Keďže zjednodušenie a lepšie riadenie procesov trápi takmer tretinu slovenských firiem, témou budú aj nástroje na inteligentné prepojenie a správu štruktúrovaných a neštruktúrovaných firemných dát. „Na tieto témy sa pozrieme aj z pohľadu rozhodujúcich trendov, ktoré dnešný svet IT výrazne ovplyvňujú: mobilita, big data, cloudové služby, či softvérovo-definované infraštruktúry a podobne," hovorí Michal Klačan.

Hostia konferencie DATALAN IT FORUM 2014 si budú môcť vyskúšať aj netradičné technológie, ako napríklad inteligentné okuliare od Googlu, nositeľné technológie, či nové tlačiarne a veľkorozmerné informačné tabule. Dozvedia sa viac o tom, ako môžu vyzerať interaktívne aplikácie pre obchodníkov a zákazníkov, či mobilné služby v nemocnici.

Témy konferencie: Big Data, Mobilita a Cloud v lokálnych podmienkach.

- Prediktívne modely a rýchle analýzy dát zo všetkých možných firemných zdrojov
- Intuitívne, mobilné, sociálne, v cloude - moderné CRM riešenia
- Správa veľkého objemu dát bez veľkých investícií - cloudové služby v praxi
- Customer journey pre moderné riešenia - ukážka technológie Backbase Forms
- Podniková identita v dobe internetu
- Mobilné zariadenia a cloud v reálnej medicínskej praxi

Nepremeškajte príležitosť zoznámiť sa so špičkovými odborníkmi a inováciami, ktoré majú budúcnosť. Na konferenciu sa môžete zaregistrovať on-line na www.datalan.sk/itforum. Podujatie je bezplatné a kapacitne obmedzené.

Hlavnými partnermi konferencie DATALAN IT FORUM 2014 sú spoločnosti IBM, HP a Samsung. Podujatie podporili spoločnosti Microsoft, SAS, ESET, Slovak Telekom, Veeam, Evolveum a 2quadrant. Mediálni partneri: Hospodárske noviny, a magazíny Infoware a PC Revue.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá