Image
18.5.2015 0 Comments

D-Link láme rekordy s ultra výkonným Wi-Fi AC routerom

Dlink_DIR-890L31.jpg Spoločnosť D-Link uvádza na český a slovenský trh svoj doteraz najvýkonnejší Wi-Fi AC router, ideálne zariadenie pre hráčov, ktorí potrebujú ultra rýchlu domácu sieť. AC3200 Ultra Wi-Fi router (DIR-890L) poskytuje rýchlosť, pokrytie a výkon pre aplikácie a zariadenia s najvyššími nárokmi na šírku pásma.

Vďaka špičkovej celkovej rýchlosti bezdrôtového prenosu až 3,2 Gb/s1 s využitím troch špeciálne navrhnutých Wi-Fi vysielačov, veľkému pokrytiu, prepracovanému a intuitívnemu používateľskému rozhraniu a funkcii SmartConnect poskytuje tento router používateľom lepšiu kontrolu nad ich sieťou, než kedykoľvek predtým.

Cloudový router má futuristický dizajn, ktorý evokuje jeho mimoriadny výkon a hodí sa do dnešných moderných domácností. Široká základňa nesie lesklý červený kryt s hranatými tvarmi a šesticu antén, ktoré ponúkajú extrémny výkon s veľkým dosahom a optimalizovaným pokrytím.

„Vytvorili sme nový vzor, ako by mal Wi-Fi router vyzerať a fungovať," povedal Kevin Wen, prezident D-Link Europe Ltd. „Náš AC3200 Ultra Wi-Fi router má všetko, po čom nároční používatelia túžia - trojpásmovú Wi-Fi, vysokú rýchlosť, inteligentné smerovanie signálu (beamforming) a riadenie kvality prenosu (QoS) - a ako bonus aj atraktívny dizajn, ktorý určite upúta pozornosť. Vďaka jeho výkonu si ho určite obľúbia predovšetkým hráči online hier, ktorí si chcú vylepšiť konfiguráciu svojej domácej siete."

Router je vybavený množstvom pokročilých funkcií, ktoré zahŕňajú Wi-Fi AC beamforming pre zosilnenie signálu a zvýšenie dosahu siete, SmartConnect pre automatické zaraďovanie zariadení do Wi-Fi pásma a optimálne využitie šírky pásma, a pokročilý QoS mechanizmus s grafickým používateľským rozhraním. To umožňuje ľahko nastavovať prioritu aplikácií a zariadení.

Router je vybavený aj gigabitovými ethernetovými WAN/LAN portami pre vysokorýchlostné káblové pripojenie. Integritu a ľahkú bezpečnosť siete zaisťujú šifrovanie WPA/WPA2 a funkcia Wi-Fi Protected Setup (WPS).

Wi-Fi AC router má nielen mimoriadne vysoký výkon, ale tiež najnovšie používateľské rozhranie D-Link, ktoré umožňuje ovládať konfiguráciu siete jednoduchým dotykom priamo prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Nastavenie rodičovskej kontroly, blokovanie nežiaducich zariadení, monitorovanie internetovej aktivity a vytváranie Wi-Fi hosťovských sietí nebolo nikdy jednoduchšie. Podporované je tiež jednoduché nastavenie cez mobilný telefón alebo tablet pomocou bezplatnej aplikácie Quick Router Setup (QRS).

Prehľad vlastností D-Link AC3200 Ultra Wi-Fi routeru (DIR-890L):

• Špičková rýchlosť bezdrôtového prenosu: až 1300 Mb/s v oboch 5GHz pásmach a 600 Mb/s v 2,4GHz pásme pre maximálnu dátovú priepustnosť s minimálnym rušením
• Šesť výkonných antén pre pokrytie celého priestoru
• WPS Setup - naviazanie spojenia so zariadeniami s funkciou WPS len stlačením tlačidla
• Spätná kompatibilita - spolupracuje s doterajšími Wi-Fi zariadeniami (802.11n/g)

Cena a dostupnosť

DIR-890L je v predaji v Slovenskej a Českej republike od mája 2015. Odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH je 321,90 € alebo 8 999 Kč.

Video k produktu

AC3200 ULTRA Wi-Fi Router (DIR-890L/R) - http://youtu.be/mVXmn4PasA8

Pre viac informácií o spoločnosti D-Link navštívte naše internetové stránky www.dlink.cz alebo Facebookový profil na adrese www.facebook.com/dlinkcz.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá