18.5.2015 0 Comments

IFS Aplikácie 9: Nová verzia bola uvedená na konferencii IFS World 2015

Spoločnosť IFS, globálny dodávateľ podnikových aplikácií, predstavuje riešenie IFS Aplikácie 9 (IFS Applications™ 9), novú hlavnú verziu svojho balíka podnikových aplikácií. Systém IFS Aplikácie 9 prináša zákazníkom agilitu a flexibilitu, umožňuje rýchle reakcie na zmeny a zefektívňuje podnikanie. Inovované je používateľské rozhranie, pribudli nové funkcie, vylepšené sú možnosti konfigurácie a novinkou je zároveň architektúra zložená z vrstiev.

Hlavné novinky v IFS Aplikáciách 9

  • IFS Lobby - Prehľadný pohľad zacielený na jednotlivé aspekty podnikania a situácie, vzťahujúci sa vždy k role či procesu. Rozhranie IFS Lobby je možné plne prispôsobiť tak, aby poskytovalo informácie na mieru jednotlivým používateľom. Vďaka tomuto vylepšeniu je možné IFS Aplikácie 9 jednoduchšie a rýchlejšie používať a používatelia majú bližšie k obchodným procesom bez ohľadu na to, či k riešeniu pristupujú z počítača, tabletu, alebo smartfónu.
  • IFS Streams - Oznamovací systém navrhnutý tak, aby používateľ mohol sledovať jednotlivé procesy podnikania a bol priamo v centre diania. Systém zasiela aktualizácie a spúšťa akcie, ktoré sú relevantné pre jednotlivých používateľov.
  • Architektúra aplikácie založená na vrstvách - Špeciálne rozšírenie a prispôsobiteľné vrstvy urýchľujú a zlacňujú ďalšie úpravy aplikácie. Technickí špecialisti ušetria čas pri administrácii týchto procesov a môžu sa zamerať na činnosti prinášajúce pridanú hodnotu.
  • Zabudované CRM - IFS Aplikácie 9 poskytujú zabudovanú funkčnosť CRM systému (riadenie vzťahov so zákazníkmi). Obchodné dáta sú k dispozícii správnym ľuďom v správnom čase, čo umožňuje skvalitniť rozhodovanie aj služby zákazníkom.
  • Vylepšená podpora pre globálne podnikanie - K dispozícii sú nové funkcie na konsolidáciu skupín a podpora pre firmy s maticovou štruktúrou, ktoré globálnym firmám umožňujú využívať výhody svojej veľkosti a podporujú ďalší rast.

Riešenie IFS Aplikácie 9 prináša veľké množstvo nových funkcií, ponúka výbornú používateľskú skúsenosť a súčasným aj novým zákazníkom je k dispozícii viac než 500 vylepšení," uviedol Thomas Säld, senior viceprezident pre výskum a vývoj v spoločnosti IFS. „Pri vývoji bola našou hlavnou prioritou podpora agility podnikania. IFS Aplikácie 9 prinášajú nové možnosti vizualizácie, nástroje na spoluprácu, konfiguráciu na mieru jednotlivým používateľom a architektúru založenú na vrstvách. V spojení s flexibilnými modelmi nasadenia to znamená, že balík IFS Aplikácie 9 umožňuje zákazníkom jedinečným spôsobom mať prospech zo zmien, ku ktorým dochádza v globálnom biznise."

Riešenie IFS Aplikácie 9 bolo v rámci špeciálneho programu nasadené u 5 zákazníkov, ktorí viac než rok systém testovali a poskytovali k nemu spätnú väzbu. Títo zákazníci podnikajú v rôznych odboroch a v rôznych častiach sveta. Ide o firmy Beijer Electronics, Kimal, Spang Magnetics, VBMS a Servi Group.

Podrobnejšie informácie k IFS Aplikáciám 9 nájdete na našich webových stránkach - http://www.ifsworld.com/sk/solutions/ifs-applications/IFS-Applications-9.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá