Image
5.5.2016 0 Comments

Canon predstavuje nové systémy Océ PlotWave s inováciami pre prácu s technickou dokumentáciou

Spoločnosť Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila uvedenie štyroch nových monochromatických veľkoformátových zariadení Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550. Vysoko výkonné PlotWave systémy, určené predovšetkým pre veľmi vyťažené pracovné tímy z odvetvia architektúry, strojárstva, stavebníctva a výroby, si bez námahy poradia so spracovaním veľkých súborov technickej dokumentácie a šetria pritom čas i peniaze.

Océ PlotWave 345/365 sú ideálne pre menšie a stredne veľké pracovné tímy, ktoré chcú s najmenším možným úsilím získať skvelo vyzerajúce dokumenty. Océ PlotWave 450/550 spĺňajú nároky väčších pracovných tímov a poskytovateľov tlačových a kopírovacích služieb, ktorí hľadajú efektívnejšie riešenie na spracovanie väčších sad technickej dokumentácie v priebehu rutinnej práce i pri prevádzkových špičkách.

Konzistentná a jednoduchá výkonnosť

Najnovší rad Océ PlotWave v sebe spája robustný design s profesionálnou kvalitou čiernobielej tlače. Vďaka použitiu technológie Océ Radiant Fusing trvá prebudenie z režimu spánku a vytlačenie prvej stránky iba 30 sekúnd, čo používateľom ušetrí až hodinu denne a zníži náklady na energiu na polovicu oproti porovnateľným systémom.

Océ PlotWave 345/365 pre menšie pracovné skupiny vytlačia až 6 výtlačkov veľkosti A1 alebo D za minútu. Océ PlotWave 450/550 pre väčšie objemy tlače vytlačia za minútu 10 výtlačkov veľkosti A1 alebo D.

Pre maximalizáciu efektivity môžu užívatelia používať farebný skener a kopírovať dokumenty v priebehu tlače. Zariadenia tiež podporujú Océ Publisher Select 2, čo im umožňuje súčasne vytvárať, tlačiť a spravovať viac sad technickej dokumentácie. Funkcia náhľadu „What You See is What You Print“ upozorní na potenciálne chyby ešte pred vytlačením a zjednodušuje zmenu nastavení pre získanie presných výsledkov. Plne integrovaná, voliteľná on-line skladačka Océ pro Océ PlotWave 450/550 na stlačenie tlačidla generuje profesionálne zložené dokumenty.

Základom nových zariadení je použiteľnosť a jednoduchosť. Súčasťou je i Océ PlotWave ClearConnect – intuitívny dotykový displej, ktorý pracuje ako tablet – zabezpečujúci jednoduché zvýšenie produktivity. Používatelia ťažia tiež z plnej integrácie do cloudu a z funkcie mobilnej tlače, vďaka ktorej môžu tlačiť dokumenty z tabletov, počítačov alebo smartphonov s využitím Océ Mobile WebTools. Podpora až štyroch tlačových roliek umožňuje pracovným tímom nepretržite dodávať vysoko kvalitnú technickú dokumentáciu s menej častými odstávkami kvôli výmene tlačových roliek.

Vždy profesionálna kvalita

Nová generácia technológie Océ Radiant Fusing poskytuje vysoko kvalitné dokumenty, ktoré vydržia intenzívne využitie vo vnútri i vonku. Vďaka technológii Pico Printing s vysokým rozlíšením 1 200 × 600 dpi sú nové zariadenia ideálne pre CAD prostredie, kde je dôležitý každý detail. Rozšírenie o technológiu Océ Image Logic® umožňuje brilantnú reprodukciu tenkých liniek, rovnako ako kompenzáciu záhybov a svetlých farieb pre produkovanie špičkových výsledkov pri kopírovaní a skenovaní.

Základom je bezpečnosť a efektivita

Nové systémy Océ PlotWave ponúkajú funkcie na zvýšenie zabezpečenia tlačového prostredia, ako je napríklad podpora čipových kariet a Secure Login, s cieľom pomôcť firmám lepšie chrániť ich duševné vlastníctvo a podnikový majetok. Dôverné informácie sú ďalej chránené vstavanou platformou Windows 8 a tiež vďaka kontrolóru Océ POWERsync. Nové zariadenia môžu byť jednoducho integrované so súčasným hardwarom a softwarom vrátane uniFLOW, platformy spoločnosti Canon pre riadenie tlače.

Pierre-Olivier Esteban, európsky marketingový riaditeľ pre TDS/DGS v spoločnosti Canon Europe, dodáva: „Najnovšie prírastky do našej rodiny systémov Océ PlotWave zdôrazňujú náš záväzok k technickým užívateľom naprieč odvetviami architektúry, strojárenstva, stavebníctva a výroby. Tieto odvetvia sú nútené sa prispôsobovať, aby splnili rastúci dopyt po presnejšej a bezpečnejšej tlači. Naše najnovšie zariadenia boli navrhnuté s cieľom pomôcť technickým používateľom a poskytovateľom tlačových služieb ďalej zlepšovať svoje podnikanie. Môžu ich využiť na rýchlejšiu a flexibilnejšiu prácu, zníženie nákladov a ochranu kriticky dôležitého podnikového majetku. Nové systémy Océ PlotWave poskytujú bezpečnejšie tlačové prostredie, ktoré zároveň udržuje nízke náklady, vysokú produktivitu a jednoduchosť tlače.“

Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550 sú v regióne Európy, Stredného Východu a Afriky dostupné od 2. mája 2016.

Zobrazit Galériu
Autor: TS Canon

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá