Image
5.5.2016 0 Comments

Canon predstavuje nové systémy Océ PlotWave s inováciami pre prácu s technickou dokumentáciou

Spoločnosť Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila uvedenie štyroch nových monochromatických veľkoformátových zariadení Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550. Vysoko výkonné PlotWave systémy, určené predovšetkým pre veľmi vyťažené pracovné tímy z odvetvia architektúry, strojárstva, stavebníctva a výroby, si bez námahy poradia so spracovaním veľkých súborov technickej dokumentácie a šetria pritom čas i peniaze.

Océ PlotWave 345/365 sú ideálne pre menšie a stredne veľké pracovné tímy, ktoré chcú s najmenším možným úsilím získať skvelo vyzerajúce dokumenty. Océ PlotWave 450/550 spĺňajú nároky väčších pracovných tímov a poskytovateľov tlačových a kopírovacích služieb, ktorí hľadajú efektívnejšie riešenie na spracovanie väčších sad technickej dokumentácie v priebehu rutinnej práce i pri prevádzkových špičkách.

Konzistentná a jednoduchá výkonnosť

Najnovší rad Océ PlotWave v sebe spája robustný design s profesionálnou kvalitou čiernobielej tlače. Vďaka použitiu technológie Océ Radiant Fusing trvá prebudenie z režimu spánku a vytlačenie prvej stránky iba 30 sekúnd, čo používateľom ušetrí až hodinu denne a zníži náklady na energiu na polovicu oproti porovnateľným systémom.

Océ PlotWave 345/365 pre menšie pracovné skupiny vytlačia až 6 výtlačkov veľkosti A1 alebo D za minútu. Océ PlotWave 450/550 pre väčšie objemy tlače vytlačia za minútu 10 výtlačkov veľkosti A1 alebo D.

Pre maximalizáciu efektivity môžu užívatelia používať farebný skener a kopírovať dokumenty v priebehu tlače. Zariadenia tiež podporujú Océ Publisher Select 2, čo im umožňuje súčasne vytvárať, tlačiť a spravovať viac sad technickej dokumentácie. Funkcia náhľadu „What You See is What You Print“ upozorní na potenciálne chyby ešte pred vytlačením a zjednodušuje zmenu nastavení pre získanie presných výsledkov. Plne integrovaná, voliteľná on-line skladačka Océ pro Océ PlotWave 450/550 na stlačenie tlačidla generuje profesionálne zložené dokumenty.

Základom nových zariadení je použiteľnosť a jednoduchosť. Súčasťou je i Océ PlotWave ClearConnect – intuitívny dotykový displej, ktorý pracuje ako tablet – zabezpečujúci jednoduché zvýšenie produktivity. Používatelia ťažia tiež z plnej integrácie do cloudu a z funkcie mobilnej tlače, vďaka ktorej môžu tlačiť dokumenty z tabletov, počítačov alebo smartphonov s využitím Océ Mobile WebTools. Podpora až štyroch tlačových roliek umožňuje pracovným tímom nepretržite dodávať vysoko kvalitnú technickú dokumentáciu s menej častými odstávkami kvôli výmene tlačových roliek.

Vždy profesionálna kvalita

Nová generácia technológie Océ Radiant Fusing poskytuje vysoko kvalitné dokumenty, ktoré vydržia intenzívne využitie vo vnútri i vonku. Vďaka technológii Pico Printing s vysokým rozlíšením 1 200 × 600 dpi sú nové zariadenia ideálne pre CAD prostredie, kde je dôležitý každý detail. Rozšírenie o technológiu Océ Image Logic® umožňuje brilantnú reprodukciu tenkých liniek, rovnako ako kompenzáciu záhybov a svetlých farieb pre produkovanie špičkových výsledkov pri kopírovaní a skenovaní.

Základom je bezpečnosť a efektivita

Nové systémy Océ PlotWave ponúkajú funkcie na zvýšenie zabezpečenia tlačového prostredia, ako je napríklad podpora čipových kariet a Secure Login, s cieľom pomôcť firmám lepšie chrániť ich duševné vlastníctvo a podnikový majetok. Dôverné informácie sú ďalej chránené vstavanou platformou Windows 8 a tiež vďaka kontrolóru Océ POWERsync. Nové zariadenia môžu byť jednoducho integrované so súčasným hardwarom a softwarom vrátane uniFLOW, platformy spoločnosti Canon pre riadenie tlače.

Pierre-Olivier Esteban, európsky marketingový riaditeľ pre TDS/DGS v spoločnosti Canon Europe, dodáva: „Najnovšie prírastky do našej rodiny systémov Océ PlotWave zdôrazňujú náš záväzok k technickým užívateľom naprieč odvetviami architektúry, strojárenstva, stavebníctva a výroby. Tieto odvetvia sú nútené sa prispôsobovať, aby splnili rastúci dopyt po presnejšej a bezpečnejšej tlači. Naše najnovšie zariadenia boli navrhnuté s cieľom pomôcť technickým používateľom a poskytovateľom tlačových služieb ďalej zlepšovať svoje podnikanie. Môžu ich využiť na rýchlejšiu a flexibilnejšiu prácu, zníženie nákladov a ochranu kriticky dôležitého podnikového majetku. Nové systémy Océ PlotWave poskytujú bezpečnejšie tlačové prostredie, ktoré zároveň udržuje nízke náklady, vysokú produktivitu a jednoduchosť tlače.“

Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550 sú v regióne Európy, Stredného Východu a Afriky dostupné od 2. mája 2016.

Zobrazit Galériu
Autor: TS Canon

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá