Image
18.9.2012 0 Comments

Canon obohacuje svoju sériu PIXMA Pro o dve fototlačiarne A3+ profesionálnej úrovne

Canon uvádza na trh dve nové špičkové fototlačiarne A3+ PIXMA, ktoré sú ideálne pre poloprofesionálov a serióznych amatérskych fotografov požadujúcich domácu alebo štúdiovú tlač fotografií v profesionálnej kvalite. Obe nové tlačiarne, PIXMA PRO-100 aj PIXMA PRO-10, charakterizuje štýlový dizajn inšpirovaný sériou Canon EOS, samostatné atramenty a pripojenie cez Wi-Fi.

PIXMA PRO-100 nahrádza model PIXMA Pro9000 MkII a pýši sa farebným 8-atramentovým systémom na domácu tlač farebných aj čiernobielych fotografií v špičkovej kvalite. Vysokokvalitné výtlačky na širokú škálu tlačových médií získate takmer okamžite - rýchlosť tlače farebnej A3+ fotografie s okrajmi je približne 90 sekúnd.

PIXMA PRO-10 nahrádza model PIXMA Pro9500 MkII a je vybavená 10-atramentovým systémom na báze pigmentu s optimalizátorom sýtosti farieb. Je tak ideálnym zariadením pre poloprofesionálov a serióznych amatérskych fotografov, ktorí pracujú so širokou škálou médií. Tlačiareň PRO-10 vytlačí fotografiu s okrajmi formátu A3+ za približne 3 minúty a 35 sekúnd - farebne aj čiernobielo.

Tlačte fotografie vo výstavnej kvalite priamo doma

Samostatné atramenty Canon pre tlačiarne PIXMA PRO umožňujú tvorbu nádherných, vysokokvalitných výtlačkov v domácom prostredí. 8-atramentový farebný systém modelu PIXMA PRO-100, obsahujúci tri monochromatické atramenty (čierny, sivý a svetlosivý), zlepšuje kvalitu čiernobielej tlače fotografií a zvyšuje jej rýchlosť. Systém Canon ChromaLife100+ zas zdokonaľuje reprodukciu farieb a zaisťuje dlhšiu trvanlivosť fotografií - získate tak fotografie v štúdiovej kvalite, ktoré vám vydržia veľmi dlho.

10-atramentový pigmentový systém v tlačiarni PIXMA PRO-10 bol v porovnaní s modelom

Pro9500 MkII posunutý na novú úroveň, takže teraz obsahuje najnovšie atramenty Canon LUCIA a aktualizovanú súpravu farieb. Tlačiareň

PRO-10 je teraz vybavená atramentom optimalizujúcim sýtosť farieb (tzv. Chroma Optimizer), ktorý bol prevzatý z oceňovaného modelu PIXMA PRO-1. Tento číry atrament, nanášaný na povrch výtlačkov, rozširuje ich farebnú škálu, zvyšuje intenzitu čiernej a pridáva výtlačkom vyrovnaný lesk - takže sa môžu bez obáv predávať alebo vystavovať.

Tlačiarne PIXMA PRO-100 a PRO-10 podporujú formáty médií až do A3+ a sú vybavené novým spôsobom zadného manuálneho vkladania papiera s postupným zakrivením podávača. Vkladanie umeleckých médií až do šírky 14" je teraz jednoduchšie. Nové modely sú tiež kompatibilné so širokou škálou profilov ICC, čo zjednodušuje tlač na vhodný typ papiera, ktorý splní akékoľvek umelecké požiadavky. Canon navyše rozširuje svoju kolekciu fotografických papierov o nový fotopapier Pro Luster (LU-101), ktorý je ideálny na tlač štúdiových a profesionálnych fotografií - hladká textúra a dlhá trvanlivosť pri vystavení pod osvetlením zaručia skutočne profesionálne výsledky.

Jednoduchá tlač v profesionálnej kvalite

Nový softvérový plug-in od Canon vám pomôže zlepšiť vzhľad fotografií vďaka množstvu editačných možností. Nový softvér Print Studio Pro nahrádza Easy-Photo Print Pro a poskytuje bezproblémovú tlač fotografií z programov Canon Digital Photo Professional, Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Lightroom a Adobe Photoshop Elements . Jednoduché používateľské rozhranie obsahuje nové funkcie a vlastnosti, napr. zdokonalený layout alebo možnosti úpravy textu, ktoré vám poskytnú väčšiu flexibilnosť pri úprave vzhľadu konečných výtlačkov.

Nový režim PRO od Canon (farebný profil ovládača tlačiarne) pomáha dosiahnuť zhodu farieb na výtlačkoch s farbami na monitore. Môžete si tiež nainštalovať a používať profily ICC pre zvolené médiá.

Jednoduché pripojenie

Tlačiarne PIXMA PRO-100 a PRO-10 disponujú množstvom možností pripojenia. Vďaka rozhraniu Wi-Fi a Ethernet ich možno zdieľať medzi viacerými počítačmi a vytvoriť i možnosti bezdrôtovej tlače. Používatelia tiež majú k dispozícii rýchlu tlač fotografií z kompatibilných tabletov alebo smartfónov.

Dostupnosť

Tlačiarne PIXMA PRO-100 a PIXMA PRO-10 budú uvedené na trhy v Európe, na Strednom Východe a v Afrike v novembri 2012.

PIXMA PRO-100 - základné charakteristiky:

• Špičková tlač domácich fotografií až do formátu A3+
• Bohaté farby vďaka 8-atramentovému systému
• Kvalitné čiernobiele výtlačky zaistia 3 monochromatické atramenty
• Rýchla tlač: Farebná A3+ fotografia za 1 min. 30 s (s okrajmi)
• Plug-in Print Studio Pro pre bezchybné zapojenie do vášho workflow
• Široký výber profilov ICC
• Pripojenie cez Wi-Fi a Ethernet
• Tlač z tabletov a smartfónov
• Priama potlač diskov

Pixma Pro 100.jpg

PIXMA PRO-10 - základné charakteristiky:

• Fototlačiareň na tlač do formátu A3+ vo výstavnej kvalite
• 10-atramentový systém
• Kvalitné čiernobiele výtlačky zaistia 3 monochromatické atramenty
• Profesionálna farebná a čiernobiela tlač
• Optimalizátor sýtosti farieb
• Dlhodobá trvanlivosť výtlačkov
• Plug-in Print Studio Pro pre bezchybné zapojenie do vášho workflow
• Široký výber profilov ICC
• Rozšírená konektivita: Wi-Fi a Ethernet
• Tlač z tabletov a smartfónov
• Priama potlač diskov

Pixma Pro 10.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá