Image
18.9.2012 0 Comments

Tri nové tlačiarne PIXMA so zameraním na dizajn

Canon uvádza na trh tri nové špičkové tlačiarne PIXMA určené na domácu tlač v kvalite fotolabu, ktoré sa navyše pýšia dokonale prepracovaným dizajnom - modely PIXMA iP7250, PIXMA MG5450 a PIXMA MG6350.

Novými prírastkami do kolekcie multifunkčných fototlačiarní Canon sú modely MG5450 a MG6350 - dve vysokovýkonné zariadenia PIXMA, ktoré charakterizuje vysoká rýchlosť tlače, možnosť úspornej prevádzky pri použití vysokokapacitných atramentov XL a rozšírená konektivita na domácu tlač. Dnes tiež uvádzame na trh novú tlačiareň dokumentov a fotografií PIXMA iP7250, ktorá nahrádza model iP4950 - vyznačuje sa vyššou rýchlosťou tlače a rozhraním Wi-Fi. Model iP7250 tiež podporuje tlač z tabletov a smartfónov.

Dokonale prepracovaný dizajn

Všetky tri nové tlačiarne PIXMA boli navrhnuté s prihliadaním na prostredie, v ktorom budú umiestnené. Vďaka dizajnu s nízkym profilom a dvom predným priečinkom na vkladanie papiera sa nové tlačiarne ľahko zmestia aj do tesných priestorov, napríklad do police. Sú vhodné všade tam, kde je voľný priestor prioritou. Dva priečinky uľahčujú prepínanie medzi tlačou dokumentov a fotografií a používatelia tiež môžu naraz vkladať papier dvoch rôznych formátov.

Dizajn so skosenými hranami pridáva tlačiarňam MG5450 a MG6350 atraktívny vzhľad a umožňuje jednoduchý prístup pri výmene atramentových kaziet. Všetky tri tlačiarne možno používať s vysokokapacitnými XL atramentovými kazetami od Canon, ktoré obsahujú až 2x viac atramentu na kazetu v porovnaní s atramentovými kazetami štandardných veľkostí. To znamená ich menej častú výmenu, čím sa šetria peniaze aj čas.

Najnovšie tlačiarne PIXMA majú teraz ešte jednoduchšie ovládanie. Napríklad model MG6350 je vybavený veľkým 8,8 cm farebným dotykovým displejom v kombinácii

s inteligentným dotykovým systémom Canon, ktorý je integrovaný do povrchu tlačiarne. Výsledkom je jednoduché, intuitívne dotykové ovládanie so svetelnou navigáciou.

Nové tlačiarne tiež disponujú úspornou funkciou automatického vypínania, ktorá umožňuje automatické vypnutie, ak sa PIXMA určitý čas nepoužíva. Aby bolo ovládanie ešte pohodlnejšie, tlačiareň sa automaticky zapne po príjme tlačovej úlohy - ideálna funkcia pri používaní bezdrôtovej tlače.

Bezproblémová konektivita

Jednoduchá konektivita prostredníctvom Wi-Fi je jednou z kľúčových vlastností nových tlačiarní PIXMA a zaisťuje ich bezdrôtové zdieľanie viacerými počítačmi, tabletmi či smartfónmi v domácom prostredí. Modely MG5450 a MG6350 tiež podporujú technológiu PIXMA Cloud Link, ktorá zahrnuje Google Cloud Print. To umožňuje tlač Google dokumentov alebo príloh služby Gmail (súbory JPEG alebo PDF) kdekoľvek a z akéhokoľvek smartfónu, tabletu či notebooku. Ešte väčšiu voľnosť používateľom služby PIXMA Cloud Link poskytuje priamy internetový prístup k online fotoalbumom a užitočným tlačovým šablónam, napr. kalendárom.

Nové tlačiarne Canon PIXMA tiež umožňujú priamu tlač z kompatibilných digitálnych fotoaparátov a videokamier. Fotoaparát či kameru možno prostredníctvom štandardu PictBridge pripojiť k rovnakému Wi-Fi smerovaču, k akému je pripojená tlačiareň, takže priama tlač fotografií prebieha bez potreby káblového pripojenia.

Kreatívny softvér

Štandardnou súčasťou všetkých troch tlačiarní je najnovší softvér My Image Garden od Canon, ktorý umožňuje prístup k novo upravenej webovej službe CREATIVE PARK PREMIUM . Fotografie sa tiež dajú tlačiť pomocou novej aplikácie pre Facebook z dielne Canon s názvom Print Your Days . Tá uľahčuje úpravu a tlač fotografií priamo z Facebooku na tlačiarni Canon PIXMA - bez potreby akéhokoľvek ďalšieho softvéru.

PIXMA iP7250

Vysokovýkonná PIXMA iP7250 je prvou jednofunkčnou tlačiarňou od Canon s pripojením Wi-Fi. iP7250 má 5-atramentový systém a dosahuje vysokú rýchlosť tlače A4 ISO ESAT - 15 sním./min. čiernobielo a 10 sním./min. farebne. K jej ďalším dôležitým funkciám patrí priama tlač z tabletov a smartfónov, dva predné zásobníky papiera, Priama potlač diskov, Automatické zapínanie/vypínanie a Automatická duplexná tlač, ktorá dokáže tlačou na obe strany papiera znížiť jeho spotrebu až o 50 %.

PIXMA MG5450

Nová PIXMA MG5450 je pokročilá multifunkčná fototlačiareň so 7,5 cm TFT displejom a 5-atramentovým systémom. MG5450 tiež ponúka pripojenie cez Wi-Fi, podporu služby PIXMA Cloud Link s tlačou cez Google Cloud aj tlač z tabletov a smartfónov. Je tak skvelou voľbou pre mladých profesionálov. K osobitostiam modelu MG5450 patrí elegantný dizajn

s nízkym profilom, dva predné zásobníky papiera a Automatická duplexná tlač. MG5450 tlačí dokumenty A4 vo vysokej kvalite rýchlosťou ISO ESAT 15 sním./min. čiernobielo a 10 sním./min. farebne. K dispozícii je aj možnosť využitia samostatných atramentových kaziet XL.

PIXMA MG6350

PIXMA MG6350 je špičková multifunkčná fototlačiareň, určená pre zapálených fotografov, ktorí chcú tlačiť svoje snímky vo vysokej kvalite. Tlačiareň je vybavená šesťatramentovým systémom vrátane sivého atramentu, ktorý zaistí vysokokvalitné zobrazovanie odtieňov sivej. Jej súčasťou je aj intuitívny Inteligentný dotykový systém z dielne Canon s 8,8 cm dotykovým TFT displejom. MG6350 disponuje rozhraním Wi-Fi a viacerými možnosťami pripojenia bez použitia počítača. K osobitým funkciám modelu MG6350 patrí Automatická duplexná tlač, Ethernetové pripojenie, Priama potlač diskov a možnosť používania nových samostatných atramentových kaziet XL od Canon. Zariadenie vytlačí dokumenty a snímky vo vysokej kvalite rýchlosťou ISO ESAT 15 sním./min. čiernobielo a 10 sním./min. farebne. Nová MG6350 sa bude predávať aj v atraktívnej bielej úprave, takže sa stane elegantným doplnkom akejkoľvek domácnosti.

Dostupnosť

Tlačiarne PIXMA iP7250, PIXMA MG5450 a PIXMA MG6350 budú uvedené na trhy v Európe, na Strednom Východe a v Afrike v novembri 2012.

PIXMA iP7250 - základné charakteristiky:

• Vysokovýkonná 5-atramentová fototlačiareň s Wi-Fi
• Rýchla tlač v kvalite fotolabu
• Dizajn s nízkym profilom, integrované priečinky na papier
• Tlač z tabletov a smartfónov
• Softvér My Image Garden
• Priama potlač diskov a Automatická duplexná tlač
• Efektívna tlač s voliteľnými atramentmi XL

Canon Pixma iP7250.jpg

PIXMA MG5450 - základné charakteristiky:

• Vysokovýkonné 5-atramentové multifunkčné fotozariadenie
• Tlač z internetu cez PIXMA Cloud Link
• Nízky profil, štýlový dizajn
• Tlač z tabletov a smartfónov
• Rýchla tlač vo vysokej kvalite
• Softvér My Image Garden
• Priama potlač diskov a Automatická duplexná tlač
• Efektívna tlač s voliteľnými atramentmi XL

PIXMA_MG5450.jpg

PIXMA MG6350 - základné charakteristiky:

• Špičkové 6-atramentové multifunkčné fotozariadenie
• Tlač z internetu cez PIXMA Cloud Link
• Intuitívny dotykový panel s 8,8 cm dotykovým displejom
• Nízky profil, štýlový dizajn v čiernej alebo bielej úprave
• Tlač z tabletov a smartfónov
• Softvér My Image Garden
• Priama potlač diskov a Automatická duplexná tlač

Canon Pixma MG6350.jpgNechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá