8.2.2013 0 Comments

ČR: Verejnosť začína vyberať najlepšiu videohru roka v ankete Booom 2012

Na nových webových stránkách www.booom.cz bylo spuštěno hlasování o nejlepší videohru uplynulého roku podle široké hráčské veřejnosti. Společně s tím byl oznámen i druhý ročník ankety Booom, kterou ve spolupráci s českými a slovenskými herními médii pořádá Asociace herního průmyslu ČR a SR.

Nejlepší videohry roku 2012 mohou na adrese www.booom.cz vybírat hráči z celé České republiky a Slovenska. Hlasování bude uzavřeno 28. února 2013 a vyhlášení výsledků proběhne během slavnostního večera v polovině března. Celý průběh večera bude nově přenášen na internetu v přímém online videopřenosu.

Vedle veřejného hlasování proběhne i odborná část ankety, ve které ve speciálních kategoriích vyberou své favority zástupci českých a slovenských herních médií. Nominace v odborných kategoriích budou zveřejněny v průběhu února. Odborná porota bude vybírat nejlepší hry v rámci nejrozšířenějších herních platforem a vyhlásí též nejlepší videohru vzniklou na území ČR a SR a kategorie hodnotící nejlepší hudbu, grafiku, scénář a lokalizaci zahraniční hry.

Seznam porotců, českých her vydaných v roce 2012 a především hlasovací formulář pro veřejnost a další informace o anketě Booom 2012 najdete na adrese www.booom.cz.

Mediálními partnery ankety Booom 2012 jsou herní pořady Re-Play, Indian a GP, herní časopisy Score a Level a internetové servery Doupě.cz, Games.cz, Hrej.cz a Zing.cz.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá