12.9.2012 0 Comments

Autobazar.sk ponúka 6x 1000 Eur na kúpu auta

Po úspešnej prvej reklamnej kampani na Autobazar.sk, ktorá oslovovala predovšetkým tých, ktorí predávali svoje auto, pripravil motoristický inzertný portál ďalšiu - ešte výraznejšiu kampaň. Táto je orientovaná na kupujúcich. Šiestim ľuďom teraz prispeje 1000 Eur na kúpu auta prostredníctvom inzertného portálu Autobazar.sk.

Víťazka prvej časti kampane Romana M. sa už teší z výborného obchodu. Autobazar.sk odkúpil jej Škodu Fabia za 7.500 Eur. Pôvodne ju chcela predať za 5.000 Eur.

V septembri spustil Azet.sk druhú, doposiaľ najväčšiu reklamnú kampaň pre svoj inzertný portál - Autobazar.sk. Marketingová podpora je naplánovaná do októbra a v komunikačnom pláne sa nachádza komplexný mediamix - printy, internet, billboardove plochy a citylighty po celom Slovensku, celoplošné rádia a TV, ako aj LED obrazovky a KINO reklama.

„Autobazar.sk sa touto druhou časťou rozhodol osloviť a ponúknuť nejaký benefit aj pre tých, ktorí práve plánujú kúpu vozidla. Ak sa rozhodnú pre auto z ponuky nášho inzertného portálu Autobazar.sk - môžu získať príspevok na svoje auto vo výške 1000 Eur. A to už stojí za to," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec.

V súčasnosti sa v ponuke na Autobazar.sk nachádza viac ako 145 000 automobilov, široká ponuka náhradných dielov, pneumatík a diskov. Mesačne ho navštívi viac ako 337 000 používateľov*. Autobazar.sk neustále prichádza s rôznymi aktualizáciami a novinkami a ponúka tak používateľom množstvo zaujímavých informácií, porovnaní a lepšiu orientáciu ohľadom kúpy a predaja áut u nás i vo svete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá