12.9.2012 0 Comments

Autobazar.sk ponúka 6x 1000 Eur na kúpu auta

Po úspešnej prvej reklamnej kampani na Autobazar.sk, ktorá oslovovala predovšetkým tých, ktorí predávali svoje auto, pripravil motoristický inzertný portál ďalšiu - ešte výraznejšiu kampaň. Táto je orientovaná na kupujúcich. Šiestim ľuďom teraz prispeje 1000 Eur na kúpu auta prostredníctvom inzertného portálu Autobazar.sk.

Víťazka prvej časti kampane Romana M. sa už teší z výborného obchodu. Autobazar.sk odkúpil jej Škodu Fabia za 7.500 Eur. Pôvodne ju chcela predať za 5.000 Eur.

V septembri spustil Azet.sk druhú, doposiaľ najväčšiu reklamnú kampaň pre svoj inzertný portál - Autobazar.sk. Marketingová podpora je naplánovaná do októbra a v komunikačnom pláne sa nachádza komplexný mediamix - printy, internet, billboardove plochy a citylighty po celom Slovensku, celoplošné rádia a TV, ako aj LED obrazovky a KINO reklama.

„Autobazar.sk sa touto druhou časťou rozhodol osloviť a ponúknuť nejaký benefit aj pre tých, ktorí práve plánujú kúpu vozidla. Ak sa rozhodnú pre auto z ponuky nášho inzertného portálu Autobazar.sk - môžu získať príspevok na svoje auto vo výške 1000 Eur. A to už stojí za to," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec.

V súčasnosti sa v ponuke na Autobazar.sk nachádza viac ako 145 000 automobilov, široká ponuka náhradných dielov, pneumatík a diskov. Mesačne ho navštívi viac ako 337 000 používateľov*. Autobazar.sk neustále prichádza s rôznymi aktualizáciami a novinkami a ponúka tak používateľom množstvo zaujímavých informácií, porovnaní a lepšiu orientáciu ohľadom kúpy a predaja áut u nás i vo svete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá