25.3.2015 0 Comments

Atos Slovensko získal najhodnotnejšie regionálne ocenenie

Slovensko je krajinou, v ktorej spoločnosť Atos dosiahla najlepšie výsledky v rámci skupiny Atos v regióne strednej a východnej Európy. Ocenenie Best Performing Country in CEE za rok 2014 prevzal generálny riaditeľ Atos Slovensko Emil Fitoš na stretnutí riaditeľov Atos v Budapešti. Najhodnotnejšie zo všetkých ocenení skupiny Atos, ktoré sa v regióne pravidelne udeľuje, odovzdal regionálny šéf Hanns-Thomas Kopf.

Pri hodnotení jednotlivých krajín sa prihliadalo na hospodárske výsledky jednotlivých obchodných jednotiek skupiny Atos, predovšetkým na zisk, obrat a správu hotovosti.

„Prevziať najhodnotnejšie zo všetkých regionálnych ocenení je jednou z najpríjemnejších vecí, ktoré sa môžu šéfovi regionálnej pobočky stať," povedal Emil Fitoš, ktorý vedie Atos IT Solutions and Services na Slovensku. „Za našim úspechom stoja výsledky z významných projektov," povedal E. Fitoš.

V slovenskej pobočke spoločnosti Atos podľa E. Fitoša pracujú jednotlivci, ktorí sú svojou inovatívnosťou a dôslednosťou schopní ťahať firmu vpred, vyvíjajú nadpriemernú aktivitu a prichádzajú s individuálnymi prínosmi ku každému problému.

Do regiónu strednej a východnej Európy v skupine Atos patria okrem Slovenska aj Bulharsko, Česko, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Švajčiarsko, Taliansko a Turecko.

Skupina Atos poskytuje IT služby v 66 krajinách sveta. Prináša poradenstvo, systémovú integráciu, managed services, prevádzku cloudov, Big Data a Security riešenia, ako aj transakčné služby.

Na Slovensku spoločnosť Atos pôsobí od roku 2010, keď vznikla akvizíciou spoločnosti Siemens IT Solutions and Services, s.r.o.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá