25.3.2015 0 Comments

Atos Slovensko získal najhodnotnejšie regionálne ocenenie

Slovensko je krajinou, v ktorej spoločnosť Atos dosiahla najlepšie výsledky v rámci skupiny Atos v regióne strednej a východnej Európy. Ocenenie Best Performing Country in CEE za rok 2014 prevzal generálny riaditeľ Atos Slovensko Emil Fitoš na stretnutí riaditeľov Atos v Budapešti. Najhodnotnejšie zo všetkých ocenení skupiny Atos, ktoré sa v regióne pravidelne udeľuje, odovzdal regionálny šéf Hanns-Thomas Kopf.

Pri hodnotení jednotlivých krajín sa prihliadalo na hospodárske výsledky jednotlivých obchodných jednotiek skupiny Atos, predovšetkým na zisk, obrat a správu hotovosti.

„Prevziať najhodnotnejšie zo všetkých regionálnych ocenení je jednou z najpríjemnejších vecí, ktoré sa môžu šéfovi regionálnej pobočky stať," povedal Emil Fitoš, ktorý vedie Atos IT Solutions and Services na Slovensku. „Za našim úspechom stoja výsledky z významných projektov," povedal E. Fitoš.

V slovenskej pobočke spoločnosti Atos podľa E. Fitoša pracujú jednotlivci, ktorí sú svojou inovatívnosťou a dôslednosťou schopní ťahať firmu vpred, vyvíjajú nadpriemernú aktivitu a prichádzajú s individuálnymi prínosmi ku každému problému.

Do regiónu strednej a východnej Európy v skupine Atos patria okrem Slovenska aj Bulharsko, Česko, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Švajčiarsko, Taliansko a Turecko.

Skupina Atos poskytuje IT služby v 66 krajinách sveta. Prináša poradenstvo, systémovú integráciu, managed services, prevádzku cloudov, Big Data a Security riešenia, ako aj transakčné služby.

Na Slovensku spoločnosť Atos pôsobí od roku 2010, keď vznikla akvizíciou spoločnosti Siemens IT Solutions and Services, s.r.o.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá