25.3.2015 0 Comments

Atos Slovensko získal najhodnotnejšie regionálne ocenenie

Slovensko je krajinou, v ktorej spoločnosť Atos dosiahla najlepšie výsledky v rámci skupiny Atos v regióne strednej a východnej Európy. Ocenenie Best Performing Country in CEE za rok 2014 prevzal generálny riaditeľ Atos Slovensko Emil Fitoš na stretnutí riaditeľov Atos v Budapešti. Najhodnotnejšie zo všetkých ocenení skupiny Atos, ktoré sa v regióne pravidelne udeľuje, odovzdal regionálny šéf Hanns-Thomas Kopf.

Pri hodnotení jednotlivých krajín sa prihliadalo na hospodárske výsledky jednotlivých obchodných jednotiek skupiny Atos, predovšetkým na zisk, obrat a správu hotovosti.

„Prevziať najhodnotnejšie zo všetkých regionálnych ocenení je jednou z najpríjemnejších vecí, ktoré sa môžu šéfovi regionálnej pobočky stať," povedal Emil Fitoš, ktorý vedie Atos IT Solutions and Services na Slovensku. „Za našim úspechom stoja výsledky z významných projektov," povedal E. Fitoš.

V slovenskej pobočke spoločnosti Atos podľa E. Fitoša pracujú jednotlivci, ktorí sú svojou inovatívnosťou a dôslednosťou schopní ťahať firmu vpred, vyvíjajú nadpriemernú aktivitu a prichádzajú s individuálnymi prínosmi ku každému problému.

Do regiónu strednej a východnej Európy v skupine Atos patria okrem Slovenska aj Bulharsko, Česko, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Švajčiarsko, Taliansko a Turecko.

Skupina Atos poskytuje IT služby v 66 krajinách sveta. Prináša poradenstvo, systémovú integráciu, managed services, prevádzku cloudov, Big Data a Security riešenia, ako aj transakčné služby.

Na Slovensku spoločnosť Atos pôsobí od roku 2010, keď vznikla akvizíciou spoločnosti Siemens IT Solutions and Services, s.r.o.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá