4.10.2012 0 Comments

Adobe Acrobat XI s novými cloud službami

Nové výkonné PDF riešenie stiera rozdiel v produktivite naprieč zariadeniami a platformami

Spoločnosť Adobe Systems Incorporated predstavuje nástroj Adobe Acrobat XI s cloud službami. Softvér, ktorý je štandardom pre formát PDF, je teraz vybavený kompletnou PDF editáciou, exportom do aplikácie Microsoft PowerPoint, schopnosťami ovládania dotykom pre tablety a novo integrovanými cloud službami vrátane prepracovaného uzatvárania zmlúv cez web vďaka Adobe EchoSign. O tvorbu formulárov, zhromažďovanie údajov a vytváranie analýz sa stará aplikácia Adobe FormsCentral. Acrobat XI navyše vďaka bezproblémovej integrácii s Microsoft Office a SharePoint, jednoduchej implementácie, virtualizácie aplikácií a robustnému zabezpečenia aplikácií umožňuje IT oddeleniam firiem znižovať prevádzkové náklady a zvyšovať návratnosť investícií.

Toto vydanie zahŕňa nasledujúce produkty: Acrobat XI Pro, Acrobat XI Standard, Adobe Reader XI a novo integrované dokumentové služby Adobe FormsCentral a Adobe EchoSign.

"Zvyšujúca sa komplexnosť práce je stále väčším problémom. S rastúcim počtom mobilných zariadení a nárastom využívania cloudových služieb, musia mať informatici možnosť efektívnejšie pracovať s dokumentmi kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení," hovorí Melissa Webster, programová viceprezidentka IDC. "Potrebujú riešenia, ktoré im umožnia spolupracovať s ostatnými vnútri aj mimo firewallu, a pritom spĺňať IT a organizačné požiadavky na efektívnejšie riadenie, bezpečnosť aplikácií a bezpečné poskytovanie informácií - to všetko s vysokou návratnosťou investícií."

Na rastúce náklady s tradičným papierovým kolobehom dokumentov poukazuje nedávny globálny prieskum IDC. V prípade spoločnosti s 1000 zamestnancami činia náklady na premrhanú produktivitu 19 732 000 USD ročne, čo by umožnilo najať 213 nových zamestnancov.

S novými a vylepšenými funkciami v aplikácii Adobe Acrobat XI môžu profesionáli teraz:

  • Upravovať PDF súbory, meniť odseky, obrázky a objekty kliknutím a pretiahnutím pomocou nového intuitívneho nástroja Upraviť text a obrázky. Ďalej je možné usporiadať a vizuálne zlúčiť vybraný obsah a viacerých dokumentov do jedného organizovaného PDF súboru pri zachovaní integrity zdrojového súboru.
  • Urýchliť schválenie dokumentov a zmlúv uzatvorených cez web z týždňov na hodiny pomocou integrovanej služby elektronického podpisu Adobe EchoSign. Zjednodušiť tvorbu, distribúciu a analýzu výsledkov formulárov pomocou desktopovej aplikácie Adobe FormsCentral.
  • Pracovať s PDF súbormi v Adobe Reader prispôsobenému pre ovládanie dotykom naprieč tabletmi a smartphonmi pre komentovanie a pridávanie pripomienok, rovnako ako vyplnenie, podpísanie a ukladanie formulárov.
  • Ukladať PDF dokumenty ako súbory aplikácií PowerPoint, Word alebo Excel alebo opakovane použiť časti alebo celé PDF súbory ako dokumenty Microsoft Office a webové stránky bez nutnosti ich znovu prepisovať alebo preformátovávať.
  • Zlepšiť ochranu súborov PDF vytvorených z aplikácií Microsoft PowerPoint, Word a Excel s cieľom zabrániť kopírovaniu, úpravám alebo tlače bez oprávnenia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá