4.10.2012 0 Comments

Adobe Acrobat XI s novými cloud službami

Nové výkonné PDF riešenie stiera rozdiel v produktivite naprieč zariadeniami a platformami

Spoločnosť Adobe Systems Incorporated predstavuje nástroj Adobe Acrobat XI s cloud službami. Softvér, ktorý je štandardom pre formát PDF, je teraz vybavený kompletnou PDF editáciou, exportom do aplikácie Microsoft PowerPoint, schopnosťami ovládania dotykom pre tablety a novo integrovanými cloud službami vrátane prepracovaného uzatvárania zmlúv cez web vďaka Adobe EchoSign. O tvorbu formulárov, zhromažďovanie údajov a vytváranie analýz sa stará aplikácia Adobe FormsCentral. Acrobat XI navyše vďaka bezproblémovej integrácii s Microsoft Office a SharePoint, jednoduchej implementácie, virtualizácie aplikácií a robustnému zabezpečenia aplikácií umožňuje IT oddeleniam firiem znižovať prevádzkové náklady a zvyšovať návratnosť investícií.

Toto vydanie zahŕňa nasledujúce produkty: Acrobat XI Pro, Acrobat XI Standard, Adobe Reader XI a novo integrované dokumentové služby Adobe FormsCentral a Adobe EchoSign.

"Zvyšujúca sa komplexnosť práce je stále väčším problémom. S rastúcim počtom mobilných zariadení a nárastom využívania cloudových služieb, musia mať informatici možnosť efektívnejšie pracovať s dokumentmi kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení," hovorí Melissa Webster, programová viceprezidentka IDC. "Potrebujú riešenia, ktoré im umožnia spolupracovať s ostatnými vnútri aj mimo firewallu, a pritom spĺňať IT a organizačné požiadavky na efektívnejšie riadenie, bezpečnosť aplikácií a bezpečné poskytovanie informácií - to všetko s vysokou návratnosťou investícií."

Na rastúce náklady s tradičným papierovým kolobehom dokumentov poukazuje nedávny globálny prieskum IDC. V prípade spoločnosti s 1000 zamestnancami činia náklady na premrhanú produktivitu 19 732 000 USD ročne, čo by umožnilo najať 213 nových zamestnancov.

S novými a vylepšenými funkciami v aplikácii Adobe Acrobat XI môžu profesionáli teraz:

  • Upravovať PDF súbory, meniť odseky, obrázky a objekty kliknutím a pretiahnutím pomocou nového intuitívneho nástroja Upraviť text a obrázky. Ďalej je možné usporiadať a vizuálne zlúčiť vybraný obsah a viacerých dokumentov do jedného organizovaného PDF súboru pri zachovaní integrity zdrojového súboru.
  • Urýchliť schválenie dokumentov a zmlúv uzatvorených cez web z týždňov na hodiny pomocou integrovanej služby elektronického podpisu Adobe EchoSign. Zjednodušiť tvorbu, distribúciu a analýzu výsledkov formulárov pomocou desktopovej aplikácie Adobe FormsCentral.
  • Pracovať s PDF súbormi v Adobe Reader prispôsobenému pre ovládanie dotykom naprieč tabletmi a smartphonmi pre komentovanie a pridávanie pripomienok, rovnako ako vyplnenie, podpísanie a ukladanie formulárov.
  • Ukladať PDF dokumenty ako súbory aplikácií PowerPoint, Word alebo Excel alebo opakovane použiť časti alebo celé PDF súbory ako dokumenty Microsoft Office a webové stránky bez nutnosti ich znovu prepisovať alebo preformátovávať.
  • Zlepšiť ochranu súborov PDF vytvorených z aplikácií Microsoft PowerPoint, Word a Excel s cieľom zabrániť kopírovaniu, úpravám alebo tlače bez oprávnenia.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá