4.10.2012 0 Comments

Nové partnerstvo Unicorn Systems a americkej spoločnosti Space-Time Insight

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems sa stala strategickým partnerom americkej spoločnosti Space-Time Insight pre región strednej a východnej Európy.

Jednou z kľúčových oblastí, ktorým sa spoločnosť Unicorn Systems v posledných rokoch významne venuje, je sektor energetiky. Unicorn Systems implementuje a prevádzkuje komplexné informačné systémy súvisiace s distribúciou a výrobou všetkých typov energií. Produkty Space-Time Insight sa stanú dôležitou súčasťou produktového portfólia Unicorn Systems a umožnia ďalej posilniť inovácie a pozíciu Unicorn Systems v oblasti utilít.

Space-Time Insight je americká softvérová spoločnosť pracujúca s inovačnými technológiami, ktoré obsahujú obrovské množstvo rôznorodých informácií do intuitívnych vizuálnych displejov, ktoré môžu podniky použiť k rozhodnutiam v reálnom čase. Riešenia pre ďalšiu generáciu zamerané na situačný prehľad od spoločnosti Space-Time Insight - od tradičných prenosových, komunikačných a prepravných sietí až po inteligentné siete a mestá - robia kritickú infraštruktúru modernejšou, bezpečnejšou, spoľahlivejšou a účinnejšou. Vďaka Space-Time Insight môžu podniky vizualizovať a analyzovať svoje zdroje naprieč miestami a časom, rýchlo reagovať na prerušenie služieb, znižovať riziká a zároveň zvyšovať spokojnosť zákazníkov a ziskovosť. Popredné organizácie po celom svete sa spoliehajú na ich vysoko výkonný softvér, aby získali prehľad o svojom podnikaní a vykonávali prevádzkové rozhodnutia v reálnom čase.

"Vysoko inovačné riešenia spoločnosti Space-Time Insight synergicky rozširujú portfólio produktov a služieb spoločnosti Unicorn Systems nielen pre oblasť energetiky. Partnerstvo so Space-Time Insight vhodne podporuje poslanie Unicorn Systems - prinášať našim zákazníkom vysokú pridanú hodnotu pomocou špičkových ICT riešení, produktov a služieb," uviedol Jiří Mráz, generálny riaditeľ spoločnosti Unicorn Systems a.s.

Rob Massoudi, Senior Vice President, Business Development spoločnosti Space-Time Insight k novému partnerstvu dodal: "Spoločné riešenia spoločností Space-Time Insight a Unicorn Systems zamerané na situačný prehľad budú našim zákazníkom prinášať bezprecedentnú pridanú hodnotu, znižovať riziká a zvyšovať rentabilitu, bezpečnosť, spoľahlivosť a efektivitu pri prevádzke a riadení kritickej infraštruktúry. Spoločnosť Unicorn Systems je vďaka významným skúsenostiam cenným prínosom v radoch našich partnerov."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá