4.10.2012 0 Comments

Nové partnerstvo Unicorn Systems a americkej spoločnosti Space-Time Insight

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems sa stala strategickým partnerom americkej spoločnosti Space-Time Insight pre región strednej a východnej Európy.

Jednou z kľúčových oblastí, ktorým sa spoločnosť Unicorn Systems v posledných rokoch významne venuje, je sektor energetiky. Unicorn Systems implementuje a prevádzkuje komplexné informačné systémy súvisiace s distribúciou a výrobou všetkých typov energií. Produkty Space-Time Insight sa stanú dôležitou súčasťou produktového portfólia Unicorn Systems a umožnia ďalej posilniť inovácie a pozíciu Unicorn Systems v oblasti utilít.

Space-Time Insight je americká softvérová spoločnosť pracujúca s inovačnými technológiami, ktoré obsahujú obrovské množstvo rôznorodých informácií do intuitívnych vizuálnych displejov, ktoré môžu podniky použiť k rozhodnutiam v reálnom čase. Riešenia pre ďalšiu generáciu zamerané na situačný prehľad od spoločnosti Space-Time Insight - od tradičných prenosových, komunikačných a prepravných sietí až po inteligentné siete a mestá - robia kritickú infraštruktúru modernejšou, bezpečnejšou, spoľahlivejšou a účinnejšou. Vďaka Space-Time Insight môžu podniky vizualizovať a analyzovať svoje zdroje naprieč miestami a časom, rýchlo reagovať na prerušenie služieb, znižovať riziká a zároveň zvyšovať spokojnosť zákazníkov a ziskovosť. Popredné organizácie po celom svete sa spoliehajú na ich vysoko výkonný softvér, aby získali prehľad o svojom podnikaní a vykonávali prevádzkové rozhodnutia v reálnom čase.

"Vysoko inovačné riešenia spoločnosti Space-Time Insight synergicky rozširujú portfólio produktov a služieb spoločnosti Unicorn Systems nielen pre oblasť energetiky. Partnerstvo so Space-Time Insight vhodne podporuje poslanie Unicorn Systems - prinášať našim zákazníkom vysokú pridanú hodnotu pomocou špičkových ICT riešení, produktov a služieb," uviedol Jiří Mráz, generálny riaditeľ spoločnosti Unicorn Systems a.s.

Rob Massoudi, Senior Vice President, Business Development spoločnosti Space-Time Insight k novému partnerstvu dodal: "Spoločné riešenia spoločností Space-Time Insight a Unicorn Systems zamerané na situačný prehľad budú našim zákazníkom prinášať bezprecedentnú pridanú hodnotu, znižovať riziká a zvyšovať rentabilitu, bezpečnosť, spoľahlivosť a efektivitu pri prevádzke a riadení kritickej infraštruktúry. Spoločnosť Unicorn Systems je vďaka významným skúsenostiam cenným prínosom v radoch našich partnerov."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá