4.10.2012 0 Comments

Nové partnerstvo Unicorn Systems a americkej spoločnosti Space-Time Insight

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems sa stala strategickým partnerom americkej spoločnosti Space-Time Insight pre región strednej a východnej Európy.

Jednou z kľúčových oblastí, ktorým sa spoločnosť Unicorn Systems v posledných rokoch významne venuje, je sektor energetiky. Unicorn Systems implementuje a prevádzkuje komplexné informačné systémy súvisiace s distribúciou a výrobou všetkých typov energií. Produkty Space-Time Insight sa stanú dôležitou súčasťou produktového portfólia Unicorn Systems a umožnia ďalej posilniť inovácie a pozíciu Unicorn Systems v oblasti utilít.

Space-Time Insight je americká softvérová spoločnosť pracujúca s inovačnými technológiami, ktoré obsahujú obrovské množstvo rôznorodých informácií do intuitívnych vizuálnych displejov, ktoré môžu podniky použiť k rozhodnutiam v reálnom čase. Riešenia pre ďalšiu generáciu zamerané na situačný prehľad od spoločnosti Space-Time Insight - od tradičných prenosových, komunikačných a prepravných sietí až po inteligentné siete a mestá - robia kritickú infraštruktúru modernejšou, bezpečnejšou, spoľahlivejšou a účinnejšou. Vďaka Space-Time Insight môžu podniky vizualizovať a analyzovať svoje zdroje naprieč miestami a časom, rýchlo reagovať na prerušenie služieb, znižovať riziká a zároveň zvyšovať spokojnosť zákazníkov a ziskovosť. Popredné organizácie po celom svete sa spoliehajú na ich vysoko výkonný softvér, aby získali prehľad o svojom podnikaní a vykonávali prevádzkové rozhodnutia v reálnom čase.

"Vysoko inovačné riešenia spoločnosti Space-Time Insight synergicky rozširujú portfólio produktov a služieb spoločnosti Unicorn Systems nielen pre oblasť energetiky. Partnerstvo so Space-Time Insight vhodne podporuje poslanie Unicorn Systems - prinášať našim zákazníkom vysokú pridanú hodnotu pomocou špičkových ICT riešení, produktov a služieb," uviedol Jiří Mráz, generálny riaditeľ spoločnosti Unicorn Systems a.s.

Rob Massoudi, Senior Vice President, Business Development spoločnosti Space-Time Insight k novému partnerstvu dodal: "Spoločné riešenia spoločností Space-Time Insight a Unicorn Systems zamerané na situačný prehľad budú našim zákazníkom prinášať bezprecedentnú pridanú hodnotu, znižovať riziká a zvyšovať rentabilitu, bezpečnosť, spoľahlivosť a efektivitu pri prevádzke a riadení kritickej infraštruktúry. Spoločnosť Unicorn Systems je vďaka významným skúsenostiam cenným prínosom v radoch našich partnerov."


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá