Image
30.11.2016 0 Comments

ASUS ZenFone 3 Max v predaji už aj na Slovensku. S veľkou 4100 mAh batériou dokáže fungovať v pohotovostnom režime až mesiac

Spoločnosť ASUS uviedla do predaja nový smartfón ASUS ZenFone 3 Max. Novinka v portfóliu smartfónov ZenFone 3 ponúka 5,2-palcový HD IPS displej, procesor MediaTek a najmä veľkú 4100 mAh batériu, ktorá vydrží pracovať celý deň a hrať sa celú noc. ZenFone 3 Max vďaka nej dokáže fungovať v pohotovostnom režime až mesiac.

5,2-palcový HD displej s IPS panelom disponuje jasom 400 cd/m2, 2,25 mm tenkým rámikom a 75% pomerom prednej plochy k telu. Dotyková obrazovka takmer splýva s mierne zakriveným zadným krytom.

Hlavným lákadlom telefónu je 4100 mAh batéria. Tá ponúka výdrž až 30 dní pohotovostného režimu, 20 hodín telefonovania v 3G sieti, 18 hodín surfovania cez Wi-Fi alebo 87 hodín počúvania hudby. Vďaka režimu Super Saving je možné využiť každý zvyšný miliampér na maximum. Pri aktivácii tohto režimu dokáže ZenFone 3 Max fungovať ďalších 36 hodín v pohotovostnom režime, a to v prípade, že ostáva už len 10 % batérie. ZenFone 3 Max je zároveň možné použiť aj ako dobíjací zdroj pre ostatné elektronické zariadenia. Stačí ich pripojiť k ZenFone 3 Max a môžete nabíjať.

13-megapixelový fotoaparát s technológiou PixelMaster zachytáva fotografie s vysokým rozlíšením a nulovým omeškaním. Režim HDR umožňuje fotografovať aj pri rozdielnom osvetlení fotografovaného predmetu. Štvornásobne rozširuje dynamický rozsah a zvyšuje jas až o 400 %. Režim Low Light zaisťuje ostrejšie a jasnejšie fotografie aj za zhoršených svetelných podmienok. Predná 5-megapixelová kamera zabezpečí autoportréty a video hovory.

Na zadnej strane smartfónu nechýba čítačka odtlačkov prstov, ktorá je umiestnená priamo v dosahu ukazováku. ZenFone 3 Max je vďaka nej možné odomknúť len za 0,2 sekundy. Zároveň funguje ako druhá spúšť fotoaparátu, pomocou ktorej je možné aktivovať predný fotoaparát a zhotoviť snímku.

ZenFone 3 Max je dostupný v ľadovo-striebornej a titánovo-sivej farbe za cenu 199 EUR. Čoskoro bude dostupný aj v pieskovo-zlatej verzii.

Zobrazit Galériu
Autor: TS ASUS

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá