10.6.2015 0 Comments

ASBIS SK vyhlásený na Slovensku za IBM Distribútora roka 2014

Spoločnosť ASBIS SK opätovne získala od spoločnosti IBM Slovensko prestížne ocenenie IBM Distribútor roka 2014. Spoločnosť IBM Slovensko vyhlásila koncom mája svojich najlepších obchodných partnerov za rok 2014.

Okrem tohto ocenenia, začiatkom roka 2014 bola spoločnosť ASBIS SK vyhlásená za jedného z TOP partnerov spoločnosti IBM v rámci programu IBM Global Financing za rok 2014.

„Ďakujem našim obchodným partnerom, nášmu internému IBM teamu a všetkým, čo nám pomohli k splneniu cieľu a získaniu ocenenia najlepší IBM Distribútor 2014. Zároveň ma teší, že aj rok 2015 začala naša divízia úspešnou dodávkou najväčšieho IBM IT projektu v bankovom sektore." povedal Zoltán Kanávor, vedúci IBM divízie ASBIS SK.

"Som veľmi rád, že sa môžeme pri predaji IBM riešení a služieb na Slovensku spoľahnúť na stále rastúci počet obchodných partnerov. Práve naši obchodní partneri predstavujú pre nás jednu z možností na ďalší rast obchodných príležitostí na tomto trhu," povedal, pri slávnostnom odovzdávaní cien na podujatí IBM Partner roka 2014, generálny riaditeľ IBM Slovensko Martin Murgáč.

"Stratégiou IBM je poskytovať zákazníkom stále viac riešení a služieb v oblasti cloudu, najmodernejších analytických nástrojov, a bezpečnosti, s cieľom neustále rozširovať možnosti ich rastu, aj prostredníctvom mobilných, a sociálnych technológií," dodal Martin Murgáč.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá