10.6.2015 0 Comments

ASBIS SK vyhlásený na Slovensku za IBM Distribútora roka 2014

Spoločnosť ASBIS SK opätovne získala od spoločnosti IBM Slovensko prestížne ocenenie IBM Distribútor roka 2014. Spoločnosť IBM Slovensko vyhlásila koncom mája svojich najlepších obchodných partnerov za rok 2014.

Okrem tohto ocenenia, začiatkom roka 2014 bola spoločnosť ASBIS SK vyhlásená za jedného z TOP partnerov spoločnosti IBM v rámci programu IBM Global Financing za rok 2014.

„Ďakujem našim obchodným partnerom, nášmu internému IBM teamu a všetkým, čo nám pomohli k splneniu cieľu a získaniu ocenenia najlepší IBM Distribútor 2014. Zároveň ma teší, že aj rok 2015 začala naša divízia úspešnou dodávkou najväčšieho IBM IT projektu v bankovom sektore." povedal Zoltán Kanávor, vedúci IBM divízie ASBIS SK.

"Som veľmi rád, že sa môžeme pri predaji IBM riešení a služieb na Slovensku spoľahnúť na stále rastúci počet obchodných partnerov. Práve naši obchodní partneri predstavujú pre nás jednu z možností na ďalší rast obchodných príležitostí na tomto trhu," povedal, pri slávnostnom odovzdávaní cien na podujatí IBM Partner roka 2014, generálny riaditeľ IBM Slovensko Martin Murgáč.

"Stratégiou IBM je poskytovať zákazníkom stále viac riešení a služieb v oblasti cloudu, najmodernejších analytických nástrojov, a bezpečnosti, s cieľom neustále rozširovať možnosti ich rastu, aj prostredníctvom mobilných, a sociálnych technológií," dodal Martin Murgáč.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá