24.1.2013 0 Comments

ALEF je partnerom lídra storage riešení NetApp pre slovenský trh

ALEF Distribution SK sa stal výhradným distribútorom jedného z celosvetových lídrov storage riešení NetApp pre slovenský trh. Inovatívne produktové portfólio spoločnosti tak významne prispeje k rozšíreniu ponuky ALEFu založenej predovšetkým na Cisco technológiách.

Spoločnosť ALEF Distribution SK sa stala výhradným distribútorom svetového výrobcu NetApp pre Slovensko. Spoločnosť NetApp má spolu so Cisco, svetovým lídrom v IT technológiách, uzavretú alianciu na globálnej úrovni, vďaka čomu sa slovenské firmy dostanú oveľa rýchlejšie k riešeniam, ktoré im prinesú vyššie výnosy v kombinácii s cenovo optimálnymi nákladmi pre efektívne a bezpečné uskladňovanie podnikových dát.

„Stali sme sa partnerom spoločnosti NetApp, čo je pre nás veľká príležitosť, pretože veríme, že špičkové storage riešenia budú na slovenskom trhu úspešné. Náš úspešný VAD model chceme rozšíriť aj o storage riešenia a priniesť tak našim partnerom predovšetkým profesionálny a komplexný servis v tejto oblasti, vďaka čomu získajú lepšie konkurenčné výhody a budú môcť pružnejšie reagovať na požiadavky klientov, ale aj na zmeny na trhu," vysvetľuje Ľubomír Zlacký, riaditeľ ALEF Distribution SK, s.r.o.

Spoločnosť ALEF prejavilasvoje kvality úspešnou distribúciou podnikových riešení prostredníctvom siete partnerov pôsobiacich v rámci slovenského trhu.

Veríme, že vzájomná spolupráca prinesie všetkým zúčastneným partnerom novú pridanú hodnotu, vďaka ktorej si upevníme svoju trhovú pozíciu.
hovorí Peter Kos, Channel Manager pre východnú Európu spoločnosti NetApp.

ALEF Distribution SK zabezpečuje na Slovensku value add distribúciu produktov významných celosvetových vendorov. Svojim silným technickým zázemím zabezpečuje plnú technickú podporu svojim partnerom vrátane presales, školení, implementácie a technickej podpory jednoduchších a náročnejšich technických riešení.

Spoločnosť NetApp je svetovým výrobcom riešení pre informačnú infraštrukúru. S ročným obratom viac ako 6 mld. USD zamestnáva cez 12 000 zamestnancov vo viac ako 150 pobočkách na celom svete. Jej podnikovou filozofiou je dodávať najlepšie možné a zároveň inovatívne riešenia z oblasti skladovania a bezpečnosti dát, ktoré pomôžu jej klientom byť úspešnými.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá