24.1.2013 0 Comments

ALEF je partnerom lídra storage riešení NetApp pre slovenský trh

ALEF Distribution SK sa stal výhradným distribútorom jedného z celosvetových lídrov storage riešení NetApp pre slovenský trh. Inovatívne produktové portfólio spoločnosti tak významne prispeje k rozšíreniu ponuky ALEFu založenej predovšetkým na Cisco technológiách.

Spoločnosť ALEF Distribution SK sa stala výhradným distribútorom svetového výrobcu NetApp pre Slovensko. Spoločnosť NetApp má spolu so Cisco, svetovým lídrom v IT technológiách, uzavretú alianciu na globálnej úrovni, vďaka čomu sa slovenské firmy dostanú oveľa rýchlejšie k riešeniam, ktoré im prinesú vyššie výnosy v kombinácii s cenovo optimálnymi nákladmi pre efektívne a bezpečné uskladňovanie podnikových dát.

„Stali sme sa partnerom spoločnosti NetApp, čo je pre nás veľká príležitosť, pretože veríme, že špičkové storage riešenia budú na slovenskom trhu úspešné. Náš úspešný VAD model chceme rozšíriť aj o storage riešenia a priniesť tak našim partnerom predovšetkým profesionálny a komplexný servis v tejto oblasti, vďaka čomu získajú lepšie konkurenčné výhody a budú môcť pružnejšie reagovať na požiadavky klientov, ale aj na zmeny na trhu," vysvetľuje Ľubomír Zlacký, riaditeľ ALEF Distribution SK, s.r.o.

Spoločnosť ALEF prejavilasvoje kvality úspešnou distribúciou podnikových riešení prostredníctvom siete partnerov pôsobiacich v rámci slovenského trhu.

Veríme, že vzájomná spolupráca prinesie všetkým zúčastneným partnerom novú pridanú hodnotu, vďaka ktorej si upevníme svoju trhovú pozíciu.
hovorí Peter Kos, Channel Manager pre východnú Európu spoločnosti NetApp.

ALEF Distribution SK zabezpečuje na Slovensku value add distribúciu produktov významných celosvetových vendorov. Svojim silným technickým zázemím zabezpečuje plnú technickú podporu svojim partnerom vrátane presales, školení, implementácie a technickej podpory jednoduchších a náročnejšich technických riešení.

Spoločnosť NetApp je svetovým výrobcom riešení pre informačnú infraštrukúru. S ročným obratom viac ako 6 mld. USD zamestnáva cez 12 000 zamestnancov vo viac ako 150 pobočkách na celom svete. Jej podnikovou filozofiou je dodávať najlepšie možné a zároveň inovatívne riešenia z oblasti skladovania a bezpečnosti dát, ktoré pomôžu jej klientom byť úspešnými.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá