17.12.2012 0 Comments

freeSAT vo svojej sieti na Slovensku spúšťa kanály STORY4 a STORY5

Nový kanál v maďarčine STORY4 zavádza do svojej siete na Slovensku freeSAT, značka patriaca lídrovi v oblasti poskytovania televíznych služieb v strednej a vo východnej Európe, spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

STORY4 ponúka širokú škálu maďarského a medzinárodného obsahu v maďarčine. Všetci zákazníci freeSAT-u tak budú môcť sledovať seriály ako Lost, NCIS, Rex felügyelő, Született feleségek, Poirot, Miss Marple, Dallas, Váratlan utazás, Hetedik mennyország a rozmanitú ponuku telenoviel. Kanál odvysiela tiež prenosy druhej najprestížnejšej európskej futbalovej pohárovej súťaže - Európskej ligy. Nájsť zábavu v programe tohto kanálu môže každý člen rodiny.

Obsah programu kanála STORY5, ktorý bude k dispozícii predplatiteľom balíčka freeSAT medium, tvoria romantické série a telenovely. Okrem nich tento kanál vysiela rad relácií o životnom štýle, bývaní, kultúre a talkshow (napríklad populárnu reláciu Andrey Szulákovej).
„Sme radi, že môžeme obohatiť našu programovú ponuku o tieto zaujímavé maďarské kanály. Naše balíčky sú tak rôznorodejšie a dávajú našim maďarsky hovoriacim zákazníkom na Slovensku možnosť väčšieho výberu, a to bez dodatočných nákladov," hovorí Jiří Kraval, riaditeľ marketingu a predaja UPC DTH pre Slovensko.

Kanály STORY4 a STORY5 prevádzkuje spoločnosť Sanoma Digital Media, ktorú vlastní Sanoma Media Budapešť, druhá najväčšia mediálna spoločnosť v Maďarsku. Sanoma prevádzkuje aj kanály vo Fínsku, v Holandsku a Belgicku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá