17.12.2012 0 Comments

freeSAT vo svojej sieti na Slovensku spúšťa kanály STORY4 a STORY5

Nový kanál v maďarčine STORY4 zavádza do svojej siete na Slovensku freeSAT, značka patriaca lídrovi v oblasti poskytovania televíznych služieb v strednej a vo východnej Európe, spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

STORY4 ponúka širokú škálu maďarského a medzinárodného obsahu v maďarčine. Všetci zákazníci freeSAT-u tak budú môcť sledovať seriály ako Lost, NCIS, Rex felügyelő, Született feleségek, Poirot, Miss Marple, Dallas, Váratlan utazás, Hetedik mennyország a rozmanitú ponuku telenoviel. Kanál odvysiela tiež prenosy druhej najprestížnejšej európskej futbalovej pohárovej súťaže - Európskej ligy. Nájsť zábavu v programe tohto kanálu môže každý člen rodiny.

Obsah programu kanála STORY5, ktorý bude k dispozícii predplatiteľom balíčka freeSAT medium, tvoria romantické série a telenovely. Okrem nich tento kanál vysiela rad relácií o životnom štýle, bývaní, kultúre a talkshow (napríklad populárnu reláciu Andrey Szulákovej).
„Sme radi, že môžeme obohatiť našu programovú ponuku o tieto zaujímavé maďarské kanály. Naše balíčky sú tak rôznorodejšie a dávajú našim maďarsky hovoriacim zákazníkom na Slovensku možnosť väčšieho výberu, a to bez dodatočných nákladov," hovorí Jiří Kraval, riaditeľ marketingu a predaja UPC DTH pre Slovensko.

Kanály STORY4 a STORY5 prevádzkuje spoločnosť Sanoma Digital Media, ktorú vlastní Sanoma Media Budapešť, druhá najväčšia mediálna spoločnosť v Maďarsku. Sanoma prevádzkuje aj kanály vo Fínsku, v Holandsku a Belgicku.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá