17.12.2012 0 Comments

freeSAT vo svojej sieti na Slovensku spúšťa kanály STORY4 a STORY5

Nový kanál v maďarčine STORY4 zavádza do svojej siete na Slovensku freeSAT, značka patriaca lídrovi v oblasti poskytovania televíznych služieb v strednej a vo východnej Európe, spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

STORY4 ponúka širokú škálu maďarského a medzinárodného obsahu v maďarčine. Všetci zákazníci freeSAT-u tak budú môcť sledovať seriály ako Lost, NCIS, Rex felügyelő, Született feleségek, Poirot, Miss Marple, Dallas, Váratlan utazás, Hetedik mennyország a rozmanitú ponuku telenoviel. Kanál odvysiela tiež prenosy druhej najprestížnejšej európskej futbalovej pohárovej súťaže - Európskej ligy. Nájsť zábavu v programe tohto kanálu môže každý člen rodiny.

Obsah programu kanála STORY5, ktorý bude k dispozícii predplatiteľom balíčka freeSAT medium, tvoria romantické série a telenovely. Okrem nich tento kanál vysiela rad relácií o životnom štýle, bývaní, kultúre a talkshow (napríklad populárnu reláciu Andrey Szulákovej).
„Sme radi, že môžeme obohatiť našu programovú ponuku o tieto zaujímavé maďarské kanály. Naše balíčky sú tak rôznorodejšie a dávajú našim maďarsky hovoriacim zákazníkom na Slovensku možnosť väčšieho výberu, a to bez dodatočných nákladov," hovorí Jiří Kraval, riaditeľ marketingu a predaja UPC DTH pre Slovensko.

Kanály STORY4 a STORY5 prevádzkuje spoločnosť Sanoma Digital Media, ktorú vlastní Sanoma Media Budapešť, druhá najväčšia mediálna spoločnosť v Maďarsku. Sanoma prevádzkuje aj kanály vo Fínsku, v Holandsku a Belgicku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá