24.2.2016 0 Comments

Značka SWAN získala svetové ocenenie Superbrands 2016

Spoločnosť SWAN, a.s., sa zaradila do skupiny firiem, ktoré získali špeciálne postavenie a uznanie za vynikajúcu pozíciu značky na lokálnom trhu. Okrem toho sa telekomunikačný operátor dostal aj do rebríčka najlepších zamestnávateľov na Slovensku v odvetví IT/Telekomunikácie.

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Vďaka tomuto oceneniu si môže telekomunikačný operátor SWAN upevniť povedomie verejnosti o kvalite a spoľahlivosti.

„Už niekoľko rokov patríme k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu a vždy sa snažíme robiť maximum pre svojich zákazníkov. Veríme, že ocenenie Superbrands 2016 ešte viac spopularizuje značku SWAN v očiach verejnosti a zákazníci si s ňou budú spájať významné hodnoty,“ uviedla vedúca oddelenia marketingu SWAN, a.s., Zuzana Hánová.

SWAN poskytuje svojim zákazníkom službu SWAN MULTIMEDIA, ktorá ponúka superrýchly internet, digitálnu televíziu a pevnú linku samostatne alebo v balíkoch.  

Firma zastáva názor, že komunikácia je základom každého dňa, či už doma alebo v práci. Domácnosti preto pripája na internet, rodinám umožňuje výhodne telefonovať a vďaka digitálnej televízii robí spoločnosť aj v obývačke.

Telekomunikačný operátor sa umiestnil aj na 7. mieste v rebríčku najlepších zamestnávateľov v oblasti IT.

„Príjemne nás potešilo, že sme dosiahli taký dobrý výsledok, a že aj napriek veľkej konkurencii sa dokáže naša spoločnosť dostatočne presadiť,“ doplnila Hánová.

Ocenenia sa dočkal aj holding DanubiaTel, a.s., ktorý v rebríčku najväčších investorov na Slovensku obsadil 46. pozíciu. Spoločnosti SWAN, a.s., a SWAN Mobile, a.s., sú súčasťou holdingu DanubiaTel, do portfólia ktorého patrí aj dátové centrum, softwarehouse a národný správca domén.

Autor: TS SWAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá