Image
12.6.2014 0 Comments

Zákazníci O2 v roamingu v ČR volajú, internetujú a posielajú SMS za slovenské ceny

o2.jpg O2 prináša všetkým svojim zákazníkom volania, správy a internet v Českej republike za ceny ako na Slovensku, akoby ani neprekročili hranice. A to pre zákazníkov všetkých programov od O2 Fér cez O2 Paušál až po O2 Moja firma, automaticky a bez rozdielu.

Od 10. júna môžu zákazníci všetkých programov volať, posielať SMS a MMS a využívať internet v Českej republike za rovnaké ceny ako na Slovensku. Hovory, SMS, MMS a dáta sú odteraz súčasťou programov tak ako na Slovensku - čerpanie predplatených minút, internetu a správ s rovnakými cenami a výhodami.

Napríklad s programom O2 Fér si zákazníci môžu užívať výhodu volaní do siete O2SK po 1. minúte zadarmo, zákazníci s O2 Paušálom môžu míňať predplatené minúty, posielať neobmedzené SMS správy a surfovať na internete, akoby boli doma na Slovensku, a podnikateľov s programom O2 Moja Firma ochráni cenový strop, aj keď budú volať v Čechách úplne neobmedzene.

Každý zákazník má túto službu v Českej republike automaticky bez aktivácie a bez poplatkov. Pre všetky programy s platbou na faktúru aj dobíjaním kreditu a pre rezidenčných aj firemných zákazníkov. Zákazník sa nemusí zaoberať výberom siete operátora v Českej republike, keďže bude automaticky prihlásený do partnerskej siete O2 CZ.

O2 v rámci svojho lojalitného programu ponúka pre všetkých svojich zákazníkov aj ďalšie výhody, ktoré môžu pri návšteve Českej republiky využiť. Ide napríklad o 25 % zľavu na obojsmerný lístok Bratislava - Brno - Praha s prepravcom Eurolines, 50 % zľavu na celodenný lístok vlakom po ČR, až 19 % zľavu na akýkoľvek nápoj v kaviarňach Starbucks v Českej republike, resp. zľavu na ubytovanie vo vybraných hoteloch so spoločnosťou EA Hotels.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá