Image
12.6.2014 0 Comments

Zákazníci O2 v roamingu v ČR volajú, internetujú a posielajú SMS za slovenské ceny

o2.jpg O2 prináša všetkým svojim zákazníkom volania, správy a internet v Českej republike za ceny ako na Slovensku, akoby ani neprekročili hranice. A to pre zákazníkov všetkých programov od O2 Fér cez O2 Paušál až po O2 Moja firma, automaticky a bez rozdielu.

Od 10. júna môžu zákazníci všetkých programov volať, posielať SMS a MMS a využívať internet v Českej republike za rovnaké ceny ako na Slovensku. Hovory, SMS, MMS a dáta sú odteraz súčasťou programov tak ako na Slovensku - čerpanie predplatených minút, internetu a správ s rovnakými cenami a výhodami.

Napríklad s programom O2 Fér si zákazníci môžu užívať výhodu volaní do siete O2SK po 1. minúte zadarmo, zákazníci s O2 Paušálom môžu míňať predplatené minúty, posielať neobmedzené SMS správy a surfovať na internete, akoby boli doma na Slovensku, a podnikateľov s programom O2 Moja Firma ochráni cenový strop, aj keď budú volať v Čechách úplne neobmedzene.

Každý zákazník má túto službu v Českej republike automaticky bez aktivácie a bez poplatkov. Pre všetky programy s platbou na faktúru aj dobíjaním kreditu a pre rezidenčných aj firemných zákazníkov. Zákazník sa nemusí zaoberať výberom siete operátora v Českej republike, keďže bude automaticky prihlásený do partnerskej siete O2 CZ.

O2 v rámci svojho lojalitného programu ponúka pre všetkých svojich zákazníkov aj ďalšie výhody, ktoré môžu pri návšteve Českej republiky využiť. Ide napríklad o 25 % zľavu na obojsmerný lístok Bratislava - Brno - Praha s prepravcom Eurolines, 50 % zľavu na celodenný lístok vlakom po ČR, až 19 % zľavu na akýkoľvek nápoj v kaviarňach Starbucks v Českej republike, resp. zľavu na ubytovanie vo vybraných hoteloch so spoločnosťou EA Hotels.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá