30.6.2014 0 Comments

Zákazníci HP môžu vyhrať týždenný prenájom obytného karavanu a spríjemniť si dovolenku vďaka najmodernejším technológiám

Spoločnosť HP odštartovala letnú kampaň s názvom „Sloboda na cestách s HP" a vyslala na cestu po Slovenskej republike obytný karavan, vybavený najnovšími technológiami na cesty - mobilnými notebookmi a tlačiarňami HP. Od 1. 7. do 31. 8. bude HP karavan putovať po vybraných slovenských kempoch, navštevovať obchodných partnerov a predstaví sa i na hudobnom festivale Pohoda.

Hlavným poslaním karavanu je predstaviť vybrané technológie, vďaka ktorým si môžu zákazníci HP kdekoľvek na cestách uľahčiť život - a napríklad i stráviť príjemnejšiu dovolenku. Technológia „z karavanu" umožní používateľom napr. kompletne plánovať ich výlety - vytvárať vlastné trasy, nájsť turistické zaujímavosti na ceste, vytlačiť mapy, priebežne kontrolovať premávku na ceste, nájsť najvhodnejšie parkovanie, rovnako ako sťahovať recepty pre kempingovú kuchyňu, okamžité vytlačenie fotografií, prezeranie videa a jeho zdieľanie s priateľmi na sociálnych sieťach, počúvať cez online stream najnovšie hudobné hity alebo napríklad napísať a vytlačiť priamo v karaváne pozvánku na večernú párty pre priateľov z kempu.

Ak počas prázdnin narazia používatelia na karavan HP (alebo si naň „počkajú" na niektorej z jeho plánovaných zastávok), môžu v ňom spoznať napr. novú radu notebookov HP Pavilion x360 či tlačiarne HP DeskJet Ink Advantage, a tiež sa zapojiť do súťaže o notebook HP Pavilion x360 - stačí na mieste vyplniť letáčik a odovzdať ho osadenstvu karavanu.

Technológia „na mieru"
Tak ako tento karavan, tak aj celú svoju technológiu prispôsobuje HP maximálne potrebám zákazníkov - napr. notebooky HP Pavilion x360 sú vybavené unikátnym otočným kĺbom, ktorý iba pretočením displeja premenia používatelia na tablet. Toto jednoduché a spoľahlivé riešenie prináša zákazníkom slobodu pri práci i zábave. S tlačiarňami HP Deskjet Ink Advantage a originálnym cartridgeom HP môžu zase zákazníci za prekvapivo nízku cenu využívať vynikajúcu kvalitu tlače a získať maximálnu spoľahlivosť. Vďaka technológií HP ePrint sa dá naviac tlačiť kdekoľvek a odkiaľkoľvek - stačí tlačiarne pripojiť k internetu a vykonať jednoduchú konfiguráciu funkcie ePrint.

Okrem súťaže o notebook HP Pavilion x360 pripravilo HP pre svojich zákazníkov i ďalšiu originálnu súťaž, v ktorej môžu vyhrať bezplatný týždenný prenájom obytného auta v termíne od 7. 9. do 14. 9. 2014. Vďaka karavanu HP budú môcť výhercovia stráviť nezabudnuteľný týždeň plný intenzívnych zážitkov z netradičnej dovolenky, a všetko si zaznamenávať vďaka technológiám HP, umiestnených v karavane.

Súťaže o prenájom karavanu sa môžu zúčastniť zákazníci, ktorí si v období od 1. 7. 2014 do 25. 8. 2014 zakúpia akýkoľvek notebook HP Pavilion alebo tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage v online obchode HPobchod.sk či u HP partnerov. Následne sa stačí zaregistrovať na webe súťaže, nahrať doklad o zaplatení a tipovať odpoveď na súťažnú otázku „Koľko kilometrov prejde HP karavan v Slovenskej republike v období od 1. 7. 2014 do 25. 8. 2014, tj. v dobe trvania kampane?".

Viac informácií sa dá nájsť na webe HPobchodu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá