Image
22.9.2016 0 Comments

Xbox: Svetová premiéra upútavky k vydaniu hry Gears of War 4

S vydaním novej upútavky k vydaniu Gears of War 4 sme spustili odpočet do premiéry hry, ktorá je naplánovaná na 11. októbra. V upútavke uvidíte doposiaľ nezverejnené zábery z akcie a niekoľko ďalších prekvapení.

Pozrite si ju tu: https://www.youtube.com

Je to už 25 rokov, čo Marcus Fenix a čata Delta zabezpečila planétu Sera pre budúce generácie. Jeho syn JD vyrastal až doteraz v mieri. Objavila sa však nová hrozba – Swarm – a JD spolu s jeho kamarátmi Del a Kait musia bojovať bok po boku, aby prežili noc.

Novou upútavkou vás bude sprevádzať John DiMaggio, hlas Marcusa Fenixa, zatiaľ čo intenzívnu akciu diriguje cover verzia skladby Nothing Else Matters od Metallica naspievaná speváčkou Lissie.

Od premiéry naplánovanej na 11. októbra (7. októbra pre majiteľov Gears of War 4: Ultimate Edition) nás delí už iba niekoľko týždňov. Gears of War 4 pozýva hráčov, aby nebojovali sami a spojili sa s priateľmi prostredníctvom kooperačnej hry naprieč platformami (cross-platform) na konzolách Xbox One a počítačoch s Windows 10.

Gears of War 4 je ďalšou z hier z programu Xbox Play Anywhere. Postup v hre a získané achievementy sa synchronizujú medzi zariadeniami a budete pokračovať vždy tam, kde ste skončili bez ohľadu na to, či ste predtým hrali na Xbox One alebo počítači s Windows 10.

Viac o hre Gears of War 4 nájdete na Xbox Wire a oficiálnej stránke.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá