Image
22.9.2016 0 Comments

Xbox: Svetová premiéra upútavky k vydaniu hry Gears of War 4

S vydaním novej upútavky k vydaniu Gears of War 4 sme spustili odpočet do premiéry hry, ktorá je naplánovaná na 11. októbra. V upútavke uvidíte doposiaľ nezverejnené zábery z akcie a niekoľko ďalších prekvapení.

Pozrite si ju tu: https://www.youtube.com

Je to už 25 rokov, čo Marcus Fenix a čata Delta zabezpečila planétu Sera pre budúce generácie. Jeho syn JD vyrastal až doteraz v mieri. Objavila sa však nová hrozba – Swarm – a JD spolu s jeho kamarátmi Del a Kait musia bojovať bok po boku, aby prežili noc.

Novou upútavkou vás bude sprevádzať John DiMaggio, hlas Marcusa Fenixa, zatiaľ čo intenzívnu akciu diriguje cover verzia skladby Nothing Else Matters od Metallica naspievaná speváčkou Lissie.

Od premiéry naplánovanej na 11. októbra (7. októbra pre majiteľov Gears of War 4: Ultimate Edition) nás delí už iba niekoľko týždňov. Gears of War 4 pozýva hráčov, aby nebojovali sami a spojili sa s priateľmi prostredníctvom kooperačnej hry naprieč platformami (cross-platform) na konzolách Xbox One a počítačoch s Windows 10.

Gears of War 4 je ďalšou z hier z programu Xbox Play Anywhere. Postup v hre a získané achievementy sa synchronizujú medzi zariadeniami a budete pokračovať vždy tam, kde ste skončili bez ohľadu na to, či ste predtým hrali na Xbox One alebo počítači s Windows 10.

Viac o hre Gears of War 4 nájdete na Xbox Wire a oficiálnej stránke.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá