Image
4.7.2016 0 Comments

Wimbledon a IBM prinášajú fanúšikom aplikácie na obohatenie športových zážitkov

Spoločnosť IBM a legendárny The All England Lawn Tennis Club opäť prinášajú inovácie fanúšikom tenisového turnaja vo Wimbledone. Nová aplikácia určená pre Apple TV bola vyvinutá IBM Interactive Experience tímom developerov. Fanúšikom umožní sledovať populárny medzinárodný tenisový turnaj priamo z komfortu svojich domovov.
Užívatelia si môžu vyhľadávať výsledky zápasov v reálnom čase, sledovať naživo prenosy z wimbledonského tenisového štúdia a počúvať tri rozhlasové stanice venujúce sa aktuálnemu dianiu na tenisových dvorcoch vo Wimbledone. Rovnako majú prístup k fotografiám a videám z tenisového diania v Anglicku.
Nové aplikácie určené pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android a iOS majú responzívny dizajn a možno ich sledovať na prístrojoch s rôznymi veľkosťami obrazoviek. Poskytujú bohatší zážitok zo sledovania tenisových zápasov fanúšikom sledujúcim celé dianie okolo tenisového turnaja na internete, ako aj tým, ktorí si vybrané  pasáže zo zápasov budú chcieť pozrieť ešte raz, na obrazovkách svojich mobilných prístrojov.

Ďalšou novinkou práve prebiehajúceho ročníka Wimbledonu je vytvorenie Kognitívneho riadiaceho centra, ktoré využíva IBM Watson analytiku a hybridné technológie. Toto centrum priebežne zbiera informácie o turnaji, uverejnené na sociálnych sieťach a poskytuje ich špeciálnemu tímu digitálnych reportérov, ktorý prinášajú množstvo noviniek o turnaji novinárom aj fanúšikom po celom svete.
„Technologické inovácie spoločnosti IBM nám pomáhajú udržiavať si špičkové postavenie u našich fanúšikov,“ hovorí Mick Desmond komerčný a mediálny riaditeľ The All England Lawn Tennis Clubu.
Aplikácie si môžu záujemcovia stiahnuť v App store.

Viac informácií nájedete Tu.

Autor: Redakcia
IBM

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá