Image
29.9.2016 0 Comments

Všetko, čo potrebujete vedieť o novinkách z festivalu MINECON

Radi by sme sa s Vami podelil o novinky ohlásené počas festivalu MINECON vrátane informácií o pripravovaných aktualizáciách pre Minecraft: Windows 10 Edition Beta, Minecraft: Pocket Edition, Minecraft: Gear VR Edition a Minecraft Console Edition.

Vydajte sa preskúmať chrámy schované medzi rozkvitnutými čerešňami a prežite noc na Veľkom múre v balíčku Chinese Mythology Mash-Up pre konzolové verzie hry Minecraft. Túlajte sa po uliciach prastarého veľkého mesta, žasnite nad drakmi usídlenými vysoko v horách, rozjímajte nad budovaním v bájnom kláštore, užívajte si výhľad pri prechádzke po poliach a zistite, ako by vyzerali mobovia v starej Číne. Balíček Chinese Mythology Mash-up prinesie aj 41 kostýmov a 13 nových hudobných skladieb a bude k dispozícii pre Xbox 360, Xbox One a ďalšie konzolové platformy 4. októbra spolu s bezplatnou aktualizáciou, ktorá prinesie očakávané novinky ako nové predmety, bloky, nový generátor terénu a nových mobov.

Pozrite sa na balíček Chinese Mythology Mash-Up v novej upútavke: https://www.youtube.com/watch?v=exCCPFfyiyA

18. októbra vychádza ďalšia veľká aktualizácia pre Minecraft: Windows 10 Edition Beta, Minecraft: Pocket Edition a Minecraft: Gear VR Edition s názvom Boss Update, ktorá po prvýkrát prinesie do týchto verzií súboje s bossmi.

Aktualizácia ďalej prinesie aj prvú verziu Prídavkov (Add-On), ktoré umožňujú experimentovať a upravovať komponenty entít alebo postáv v hre. Jednoduchou úpravou textových súborov môžete pridať malým kuriatkam obrovské explózie alebo nechať dedinčanov pobehovať rýchlosťou svetla.

Už čoskoro bude nový bezdrôtový ovládač Xbox Wireless Controller kompatibilný so všetkými hrami podporujúcimi hranie pomocou ovládača na Samsung Gear VR. Prvou takouto hrou bude Minecraft: Gear VR Edition. Podpora ďalších hier ako Herobound, Spirit Champion, Omega Agent a End Space bude nasledovať v najbližších mesiacoch.1. novembra vychádza plná verzia Minecraft: Education Edition. Pre pedagógov, ktorí by si ju chceli vyskúšať ešte pred jej zakúpením, bude až do 1. novembra k dispozícii bezplatná Early Access verzia.

O ďalších novinkách zo sveta Minecraft sa dočítate na Xbox Wire.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá