Image
31.10.2012 0 Comments

Vianočná ponuka Telekomu na paušály Happy: väčšie výhody za rovnaký mesačný poplatok

telekom.jpegTelekom uvádza vianočnú ponuku na svoje nové portfólio paušálov Happy, ktoré predáva už od augusta tohto roka. V rámci nej ponúkne zákazníkom viac služieb za rovnaký mesačný poplatok i zaujímavé portfólio telefónov. Pre zákazníkov prechádzajúcich od iného operátora je navyše pripravený aj bonus vo výške 50 €. Vianočná ponuka štartuje v stredu 31. októbra 2012. Vianočná ponuka bude k dispozícii v dvoch verziách - s telefónom i bez neho. Ak si zákazník chce kúpiť akciový telefón, získa výhody vyššieho paušálu na prvých 6 mesiacov a aj telefón za zvýšenie paušálu o určitú sumu.

Zákazníci, ktorí si aktivujú Happy XS alebo S, získajú na prvých 6 mesiacov výhody paušálu Happy L, t.j. už od 9,99 € mesačne môžu využívať:

- Neobmedzené volania do siete Telekomu
- Neobmedzené SMS a MMS
- Neobmedzený internet v mobile
- 250 voľných minút do ostatných sietí

Za prvých 6 mesiacov môžu zákazníci takto ušetriť na službách až 120 €.

Zákazníci, ktorí si aktivujú Happy M alebo L, získajú na prvých 6 mesiacov výhody paušálu Happy XL, t.j. už od 23,99 € môžu využívať:

- Neobmedzené volania do všetkých sietí
- Neobmedzené SMS a MMS
- Neobmedzený internet v mobile

Za prvých 6 mesiacov môžu zákazníci takto ušetriť na službách až 126 €. Po uplynutí 6 mesiacov môže zákazník využívať svoj štandardný profil alebo prejsť na vyšší program či aktivovať si doplňujúce balíčky, podľa služieb, ktoré bude preferovať. Doplňujúce balíčky budú pritom k dispozícii so zľavou 30 %.

Pokiaľ si zákazník neberie akciový telefón, získa:

- profil s vyšším paušálom na 6 mesiacov
- 30 % zľavu na doplnkové balíčky
- 100 % zľavu na balíček zvýhodnených volaní do zahraničia

Prehľad programov Happy vo vianočnej akcie:

Profil služieb vo vianočnej ponuke bude teda nasledovný. Prvých 6 mesiacov je k dispozícii vyšší profil a väčšie množstvo služieb za štandardný poplatok:

telekom_tab1.jpg

Ostatných 18 mesiacov platí štandardný profil služieb:

telekom_tab2.jpg

Pre zákazníkov iných operátorov pripravil Telekom aj ďalší benefit - bonus za prenos čísla. Pri štandardnej viazanosti 24 mesiacov môže zákazník získať na každý program Hapyy bonus 50 €, t.j. 10 mesiacov po sebe im bude vyplatený kredit do faktúry vo výške 5 eur. Telekom k programom Happy postupne uvedie široké portfólio akciových telefónov, pričom platí, že zákazníci budú môcť získať prístroje za mesačný doplatok k svojmu paušálu už od 1 € mesačne.


Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie 4

4ka ako prvá na Slovensku prináša totálne neobmedzené volania aj dáta

18.10.2016 00:21

Štvrtý mobilný operátor prináša na slovenský trh ďalšiu novinku z produktovej rady TO. S novinkou TO.∞ za cenu 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obcho ...

Telekomunikácie

Telekom predstavil nové technologické vychytávky aj zrýchlenie pripojenia k internetu

18.10.2016 00:07

Telekom predstavil viacero noviniek, ktoré pripravuje na nadchádzajúce predvianočné obdobie. Z technologických noviniek to bude okrem iného zrýchlenie prenosových rýchlostí pripojenia k internetu takm ...

Telekomunikácie 3

4ka ako prvá na Slovensku spúšťa do komerčnej prevádzky VoLTE volania

12.10.2016 00:15

Oddnes môžu už aj obyvatelia Slovenska využívať Voice over LTE (VoLTE), čo je revolučná technológia prinášajúca rýchlejšie spojenie volania a vyššiu kvalitu hlasu. Jej komerčnú prevádzku ako prvá spom ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá