Image
31.10.2012 0 Comments

Vianočná ponuka Telekomu na paušály Happy: väčšie výhody za rovnaký mesačný poplatok

telekom.jpegTelekom uvádza vianočnú ponuku na svoje nové portfólio paušálov Happy, ktoré predáva už od augusta tohto roka. V rámci nej ponúkne zákazníkom viac služieb za rovnaký mesačný poplatok i zaujímavé portfólio telefónov. Pre zákazníkov prechádzajúcich od iného operátora je navyše pripravený aj bonus vo výške 50 €. Vianočná ponuka štartuje v stredu 31. októbra 2012. Vianočná ponuka bude k dispozícii v dvoch verziách - s telefónom i bez neho. Ak si zákazník chce kúpiť akciový telefón, získa výhody vyššieho paušálu na prvých 6 mesiacov a aj telefón za zvýšenie paušálu o určitú sumu.

Zákazníci, ktorí si aktivujú Happy XS alebo S, získajú na prvých 6 mesiacov výhody paušálu Happy L, t.j. už od 9,99 € mesačne môžu využívať:

- Neobmedzené volania do siete Telekomu
- Neobmedzené SMS a MMS
- Neobmedzený internet v mobile
- 250 voľných minút do ostatných sietí

Za prvých 6 mesiacov môžu zákazníci takto ušetriť na službách až 120 €.

Zákazníci, ktorí si aktivujú Happy M alebo L, získajú na prvých 6 mesiacov výhody paušálu Happy XL, t.j. už od 23,99 € môžu využívať:

- Neobmedzené volania do všetkých sietí
- Neobmedzené SMS a MMS
- Neobmedzený internet v mobile

Za prvých 6 mesiacov môžu zákazníci takto ušetriť na službách až 126 €. Po uplynutí 6 mesiacov môže zákazník využívať svoj štandardný profil alebo prejsť na vyšší program či aktivovať si doplňujúce balíčky, podľa služieb, ktoré bude preferovať. Doplňujúce balíčky budú pritom k dispozícii so zľavou 30 %.

Pokiaľ si zákazník neberie akciový telefón, získa:

- profil s vyšším paušálom na 6 mesiacov
- 30 % zľavu na doplnkové balíčky
- 100 % zľavu na balíček zvýhodnených volaní do zahraničia

Prehľad programov Happy vo vianočnej akcie:

Profil služieb vo vianočnej ponuke bude teda nasledovný. Prvých 6 mesiacov je k dispozícii vyšší profil a väčšie množstvo služieb za štandardný poplatok:

telekom_tab1.jpg

Ostatných 18 mesiacov platí štandardný profil služieb:

telekom_tab2.jpg

Pre zákazníkov iných operátorov pripravil Telekom aj ďalší benefit - bonus za prenos čísla. Pri štandardnej viazanosti 24 mesiacov môže zákazník získať na každý program Hapyy bonus 50 €, t.j. 10 mesiacov po sebe im bude vyplatený kredit do faktúry vo výške 5 eur. Telekom k programom Happy postupne uvedie široké portfólio akciových telefónov, pričom platí, že zákazníci budú môcť získať prístroje za mesačný doplatok k svojmu paušálu už od 1 € mesačne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

07.12.2016 00:15

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohov ...

Telekomunikácie

Telefonovanie v EÚ bude od leta lacnejšie

05.12.2016 00:07

Telefonovanie a spotreba dát v rámci EÚ budú od leta lacnejšie. Konštatoval to minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Arpád Érsek. Na zasadnutí Rady EÚ v Bruseli sa totiž podarilo dosiahnuť ...

Telekomunikácie

Prieskum: Štvrtina mladých Slovákov sleduje televíziu v mobile alebo na tablete. SWAN im ponúka riešenie

08.11.2016 00:18

Poznáte ten idylický obraz, keď si večer celá rodina sadá spolu pred televíznu obrazovku a svorne pozerá program, na ktorom sa jej členovia dohodnú? Podľa prieskumu verejnej mienky takáto pohoda sa z  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá