Image
15.6.2015 0 Comments

Ústredie Sociálnej poisťovne hľadá pozáručný servis za 4 mil. eur

socialna_pois.jpg Ústredie Sociálnej poisťovne hľadá spoločnosť, ktorá zabezpečí údržbu, opravu a služby týkajúce sa osobných počítačov, kancelárskeho, telekomunikačného a audiovizuálneho vybavenia v predpokladanej hodnote 4 milióny eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania zverejnila Sociálna poisťovňa v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ 13. júna tohto roka. Záujemcovia môžu predkladať ponuky do 20. júla 2015.

Ako sa píše v oznámení, predmetom zákazky je pozáručný autorizovaný servis zariadení výpočtovej, kancelárskej a telekomunikačnej techniky v rámci informačného systému ústredia a pobočiek, vrátane vysunutých pracovísk. Zadávateľ požaduje zábezpeku vo výške 60 tisíc eur. Podľa zverejnených informácií bude predmet obstarania financovaný z rozpočtu správneho fondu verejného obstarávateľa. Trvanie zákazky je stanovené na 48 mesiacov od jej zadania.

O víťazovi rozhodne ekonomicky najvýhodnejšia ponuka, pričom Sociálna poisťovňa stanovila viaceré kritériá s relatívnymi váhami. Súťaž je otvorená s tým, že verejný obstarávateľ využije elektronickú aukciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá