7.5.2015 0 Comments

Úschovňa.sk už aj pre iPhone

Webové úložisko dát Úschovňa.sk, ktoré je súčasťou produktového portfólia spoločnosti Zoznam, pripravilo rovnomennú aplikáciu pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS.

Majitelia smartfónov iPhone môžu teraz využívať cloudové služby Úschovne v rozhraní určenom pre mobilné telefóny s platformou iOS. Aplikácia s prehľadným používateľským prostredím a intuitívnym ovládaním umožňuje vysoký komfort pri nahrávaní, prezeraní a zdieľaní súborov, videí či fotografií. Samozrejmosťou je personalizovaná možnosť organizácie súborov do jednotlivých priečinkov.
Užitočnou funkcionalitou aplikácie je možnosť automatického nahrávania fotografií priamo z mobilného fotoaparátu. Všetky súbory sú po uložení dostupné aj bez internetového pripojenia. Aplikácia, ktorá ponúka používateľské prostredie v slovenskom jazyku je bezplatne dostupná na stiahnutie v App store.

Základný úložný priestor vo veľkosti 2 GB je k dispozícii zdarma. V prípade zaplnenia voľného priestoru je možné rozšíriť svoj virtuálny priestor na ukladanie dát až na 50-100 GB v cene od 4,99 € na 1 mesiac.

Jaroslav Peško, produktový manažér Úschovne vysvetľuje: „Našim cieľom je zjednodušiť používateľom prístup a ovládanie služieb Úschovne v mobile. Každý majiteľ smartfónu sa už stretol s problémom jednoducho a rýchlo presunúť svoje fotografie do počítača a poslať ich rodine, či priateľom."

Váš Zoznam.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá