7.5.2015 0 Comments

Úschovňa.sk už aj pre iPhone

Webové úložisko dát Úschovňa.sk, ktoré je súčasťou produktového portfólia spoločnosti Zoznam, pripravilo rovnomennú aplikáciu pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS.

Majitelia smartfónov iPhone môžu teraz využívať cloudové služby Úschovne v rozhraní určenom pre mobilné telefóny s platformou iOS. Aplikácia s prehľadným používateľským prostredím a intuitívnym ovládaním umožňuje vysoký komfort pri nahrávaní, prezeraní a zdieľaní súborov, videí či fotografií. Samozrejmosťou je personalizovaná možnosť organizácie súborov do jednotlivých priečinkov.
Užitočnou funkcionalitou aplikácie je možnosť automatického nahrávania fotografií priamo z mobilného fotoaparátu. Všetky súbory sú po uložení dostupné aj bez internetového pripojenia. Aplikácia, ktorá ponúka používateľské prostredie v slovenskom jazyku je bezplatne dostupná na stiahnutie v App store.

Základný úložný priestor vo veľkosti 2 GB je k dispozícii zdarma. V prípade zaplnenia voľného priestoru je možné rozšíriť svoj virtuálny priestor na ukladanie dát až na 50-100 GB v cene od 4,99 € na 1 mesiac.

Jaroslav Peško, produktový manažér Úschovne vysvetľuje: „Našim cieľom je zjednodušiť používateľom prístup a ovládanie služieb Úschovne v mobile. Každý majiteľ smartfónu sa už stretol s problémom jednoducho a rýchlo presunúť svoje fotografie do počítača a poslať ich rodine, či priateľom."

Váš Zoznam.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá