7.5.2015 0 Comments

Úschovňa.sk už aj pre iPhone

Webové úložisko dát Úschovňa.sk, ktoré je súčasťou produktového portfólia spoločnosti Zoznam, pripravilo rovnomennú aplikáciu pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS.

Majitelia smartfónov iPhone môžu teraz využívať cloudové služby Úschovne v rozhraní určenom pre mobilné telefóny s platformou iOS. Aplikácia s prehľadným používateľským prostredím a intuitívnym ovládaním umožňuje vysoký komfort pri nahrávaní, prezeraní a zdieľaní súborov, videí či fotografií. Samozrejmosťou je personalizovaná možnosť organizácie súborov do jednotlivých priečinkov.
Užitočnou funkcionalitou aplikácie je možnosť automatického nahrávania fotografií priamo z mobilného fotoaparátu. Všetky súbory sú po uložení dostupné aj bez internetového pripojenia. Aplikácia, ktorá ponúka používateľské prostredie v slovenskom jazyku je bezplatne dostupná na stiahnutie v App store.

Základný úložný priestor vo veľkosti 2 GB je k dispozícii zdarma. V prípade zaplnenia voľného priestoru je možné rozšíriť svoj virtuálny priestor na ukladanie dát až na 50-100 GB v cene od 4,99 € na 1 mesiac.

Jaroslav Peško, produktový manažér Úschovne vysvetľuje: „Našim cieľom je zjednodušiť používateľom prístup a ovládanie služieb Úschovne v mobile. Každý majiteľ smartfónu sa už stretol s problémom jednoducho a rýchlo presunúť svoje fotografie do počítača a poslať ich rodine, či priateľom."

Váš Zoznam.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá