Image
28.4.2016 0 Comments

UPC uvádza interaktívnu Horizon TV

Nová televízia umožňuje prepojenie digitálnej káblovej televízie s internetovými aplikáciami, 7-dňovým TV archívom a mobilnou televíziou Horizon Go. Súčasťou Horizon TV je aj videotéka MyPrime s 1600 filmovými a seriálovými titulmi. 

Interaktívna televízia Horizon od UPC ponúka okrem viac ako 170 staníc všetkých žánrov aj nové prostredie s intuitívnym ovládaním, ktoré prináša vyšší komfort sledovania televízie. Novinkou je takisto TV sprievodca zobrazujúci aj hodnotenie filmu, intuitívne vyhľadávanie v TV sprievodcovi, v TV archíve a vo videotéke, ako aj možnosť sledovať televíziu nielen na TV prijímači, ale aj na 3 mobilných zariadeniach súčasne.

Vďaka TV archívu si diváci môžu pozrieť vysielanie svojich obľúbených programov až 7 dní dozadu, pričom v ponuke TV archívu je 40 televíznych staníc, z toho 19 v HD kvalite. Všetci zákazníci digitálnej televízie UPC získavajú teraz službu TV archív v ponuke televízie Horizon ako bonus bezplatne až do konca augusta tohto roka. TV archív je až do konca augusta dostupný aj v mobilnej televízii Horizon Go.

Súčasťou televízie Horizon je takisto mobilná televízia Horizon Go, ktorá umožňuje sledovanie programov prostredníctvom internetového pripojenia kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku súčasne až na 3 zariadeniach vrátane tabletu, notebooku či smartfónu. So službou Horizon Go môžu televízni zákazníci UPC sledovať on-line viac než 80 TV programov vrátane 22 v HD kvalite. 

Zákazníci Horizon TV majú zároveň neobmedzený prístup k videotéke MyPrime, ktorá ponúka 1600 filmových a seriálových titulov. S videotékou MyPrime získavajú možnosť za mesačné predplatné neobmedzene sledovať filmy a seriály bez reklám, a to nielen na TV prijímači, ale prostredníctvom mobilnej televízie Horizon Go aj na mobilných zariadeniach kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku. Spoločnosť UPC ponuku filmov a seriálov pravidelne obmieňa a rozširuje o nové tituly. Televízia Horizon umožňuje takisto prístup k internetovým aplikáciám vrátane hudby, spravodajstva či hier.

Ako získať novú televíziu Horizon

Súčasní zákazníci digitálnej káblovej televízie UPC DIGITAL s HD boxom Kaon 700 svoje prijímacie zariadenia nebudú musieť meniť. Na Horizon TV budú prevedení bez zmeny ceny automaticky, o čom budú informovaní vopred listom, SMS správou aj e-mailom. Ostatní zákazníci budú postupne kontaktovaní v nadchádzajúcom období s možnosťou výmeny pôvodného set-top boxu za nový, ktorý umožňuje využívanie televízie Horizon. Noví zákazníci získajú nový HD mediabox, určený na používanie Horizon TV.

Autor: TS UPC

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie 4

4ka ako prvá na Slovensku prináša totálne neobmedzené volania aj dáta

18.10.2016 00:21

Štvrtý mobilný operátor prináša na slovenský trh ďalšiu novinku z produktovej rady TO. S novinkou TO.∞ za cenu 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obcho ...

Telekomunikácie

Telekom predstavil nové technologické vychytávky aj zrýchlenie pripojenia k internetu

18.10.2016 00:07

Telekom predstavil viacero noviniek, ktoré pripravuje na nadchádzajúce predvianočné obdobie. Z technologických noviniek to bude okrem iného zrýchlenie prenosových rýchlostí pripojenia k internetu takm ...

Telekomunikácie 3

4ka ako prvá na Slovensku spúšťa do komerčnej prevádzky VoLTE volania

12.10.2016 00:15

Oddnes môžu už aj obyvatelia Slovenska využívať Voice over LTE (VoLTE), čo je revolučná technológia prinášajúca rýchlejšie spojenie volania a vyššiu kvalitu hlasu. Jej komerčnú prevádzku ako prvá spom ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá