Image
28.4.2016 0 Comments

UPC uvádza interaktívnu Horizon TV

Nová televízia umožňuje prepojenie digitálnej káblovej televízie s internetovými aplikáciami, 7-dňovým TV archívom a mobilnou televíziou Horizon Go. Súčasťou Horizon TV je aj videotéka MyPrime s 1600 filmovými a seriálovými titulmi. 

Interaktívna televízia Horizon od UPC ponúka okrem viac ako 170 staníc všetkých žánrov aj nové prostredie s intuitívnym ovládaním, ktoré prináša vyšší komfort sledovania televízie. Novinkou je takisto TV sprievodca zobrazujúci aj hodnotenie filmu, intuitívne vyhľadávanie v TV sprievodcovi, v TV archíve a vo videotéke, ako aj možnosť sledovať televíziu nielen na TV prijímači, ale aj na 3 mobilných zariadeniach súčasne.

Vďaka TV archívu si diváci môžu pozrieť vysielanie svojich obľúbených programov až 7 dní dozadu, pričom v ponuke TV archívu je 40 televíznych staníc, z toho 19 v HD kvalite. Všetci zákazníci digitálnej televízie UPC získavajú teraz službu TV archív v ponuke televízie Horizon ako bonus bezplatne až do konca augusta tohto roka. TV archív je až do konca augusta dostupný aj v mobilnej televízii Horizon Go.

Súčasťou televízie Horizon je takisto mobilná televízia Horizon Go, ktorá umožňuje sledovanie programov prostredníctvom internetového pripojenia kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku súčasne až na 3 zariadeniach vrátane tabletu, notebooku či smartfónu. So službou Horizon Go môžu televízni zákazníci UPC sledovať on-line viac než 80 TV programov vrátane 22 v HD kvalite. 

Zákazníci Horizon TV majú zároveň neobmedzený prístup k videotéke MyPrime, ktorá ponúka 1600 filmových a seriálových titulov. S videotékou MyPrime získavajú možnosť za mesačné predplatné neobmedzene sledovať filmy a seriály bez reklám, a to nielen na TV prijímači, ale prostredníctvom mobilnej televízie Horizon Go aj na mobilných zariadeniach kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku. Spoločnosť UPC ponuku filmov a seriálov pravidelne obmieňa a rozširuje o nové tituly. Televízia Horizon umožňuje takisto prístup k internetovým aplikáciám vrátane hudby, spravodajstva či hier.

Ako získať novú televíziu Horizon

Súčasní zákazníci digitálnej káblovej televízie UPC DIGITAL s HD boxom Kaon 700 svoje prijímacie zariadenia nebudú musieť meniť. Na Horizon TV budú prevedení bez zmeny ceny automaticky, o čom budú informovaní vopred listom, SMS správou aj e-mailom. Ostatní zákazníci budú postupne kontaktovaní v nadchádzajúcom období s možnosťou výmeny pôvodného set-top boxu za nový, ktorý umožňuje využívanie televízie Horizon. Noví zákazníci získajú nový HD mediabox, určený na používanie Horizon TV.

Autor: TS UPC

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Nórsko ako prvá krajina vypne rádiá FM, k dispozícii bude už len digitálny rozhlas

10.01.2017 00:22

Nórsko začne tento týždeň vypínať svoju rádiovú sieť FM. Je to však kontroverzný krok, ktorý má mnoho kritikov a podľa hlasovania novín Dagbladet je proti nemu až  66 % Nórov. No odborníci tvrdia, že ...

Telekomunikácie

Koniec satelitného vysielania programov v štandardnom rozlíšení (SD)

19.12.2016 00:05

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o plánovanom ukončení satelitného vysielania ďalších verejnoprávnych aj komerčných televíznych staníc v šta ...

Telekomunikácie

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

07.12.2016 00:15

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá