Image
15.8.2016 0 Comments

Synology RackStation RS3617xs - centralizované sieťové úložné riešené do náročného prostredia

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh RackStation RS3617xs, robustný a škálovateľný NAS server, ktorý je určený na podporu fungovania efektívnych firiem veľkých rozmerov.

“Moderné podnikanie dnes čelí výzve na čoraz väčšie úložné požiadavky“, povedal Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Model RS3617xs je NAS riešením do veľkých podnikov vyzbrojený pokrokovými technológiami s komplexným aplikačným portfóliom určeným pre veľké a rozvíjajúce sa firmy tak, aby ľahko zvládli masívne kapacitné požiadavky.

Vyzbrojený štvorjadrovým procesorom taktovaným na 3,3 GHz ponúka Synology RS3617xs vysoký výkon s viac ako 3 263 MB/s sekvenčného výstupu a výkon 333,941 IOPS v konfigurácii RAID 5 s podporou Link Aggregation na 10 GbE pripojením. RS3617xs prichádza s duálnym PCIe slotom, ktorý podporuje až dve samotné NIC rozhrania 10 GbE, čo maximalizuje využitie šírky pásma a spĺňa tak výkonnostné požiadavky aj pre dátovo najnáročnejšie prostredie.

RX3617xs využíva robustný súborový systém Btrfs, nechýba technológia snapshot s rýchlou obnovou typu point-in-time, ktorá napomáha vysokej miere dátovej integrity. RX3617xs bol vytvorený s cieľom poskytnúť možnosť rastu v budúcnosti. Rozširujúce jednotky RX1217/RX1217XP ponúkajú jednoduchú možnosť na okamžité rozšírenie úložnej kapacity až na 36 pevných diskov, keď každá rozširujúca jednotka ponúka priestor až na 12 pevných diskov. RX3617xs taktiež prináša riešenia pre virtualizáciu prostredí vrátane Vmware, Citrix a Hyper-V.

Synology RS3617xs využíva operačný systém DiskStation Manager (DSM), najvyspelejší a najintuitívnejší operačný systém pre sieťové úložné riešenia, ktorý ponúka široké portfólio aplikácii na zlepšenie produktivity práce. Operačný systém DSM získal okrem najvyššieho hodnotenia v rámci 10th TechTarget Quality Awards survey pre NAS systémy strednej triedy aj mnoho ďalších mediálnych ocenení, vrátane PC Mag Business Choice Award a to 5 rokov za sebou.

Pre viac informácií, prosím navštívte https://www.synology.com/products/RS3617xs

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá