Image
24.6.2014 0 Comments

Sygic prichádza s novou generáciou svojej navigácie

sygic_nui_main3_980x430.jpg Spoločnosť Sygic práve uviedla novú generáciu svojej aplikácie Sygic GPS Navigation, ktorá je od dnešného dňa k dispozícii v obchode Apple App Store. Aktualizácia pre majiteľov Android zariadení bude k dispozícii v druhej polovici tohto roku. Nová natívna aplikácia je výsledkom trojročnej práce.

Táto verzia je v poradí štvrtou výraznou zmenou systému Sygic za 10 rokov existencie spoločnosti. Skupina návrhárov, vývojárov a špecialistov v bratislavskom Sygicu si dala za úlohu vytvoriť dokonalú kombináciu najlepšej navigácie s prirodzeným správaním sa používateľov operačného systému iOS.

„Od prvej verzie aplikácie Sygic GPS Navigation z roku 2009 sme prešli dlhú cestu. V tom čase neexistovalo nič iné ako Sygic - vôbec prvá navigačná aplikácia pre iPhone. Koncom roku 2012 začala naše vtedy ešte malá skupina tvoriť základy niečoho, čo sa malo stať navigačnou aplikáciou novej generácie, s úžasným užívateľským rozhraním, intuitívnejším pre vodičov na celom svete," povedal Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic.

Jadrom novej Sygic GPS Navigation sú mapy, na ktorých je aplikácia postavená. Umožňuje tak používateľom na cestách rýchly prístup k hlavným funkciám a všetkým dôležitým informáciám. Ponúka svieže používateľské rozhranie, jednoduché hľadanie a rozšírený náhľad, kde si môžu užívatelia meniť trasu podľa svojich predstav. Používatelia Sygic GPS Navigation, najsťahovanejšej offline navigačnej aplikácie, získavajú aktualizáciou aj rýchlejšie sťahovanie dát.

„Z mnohých zanietených diskusií bolo jasné, že celý náš tím je zapálený, aby vytvoril tu najlepšiu navigáciu, aká kedy prišla na trh. Prešli sme každú obrazovku a každou funkciu s cieľom vytvoriť výnimočnú navigáciu, najkrajšie mapy a jednoduché, no zároveň inteligentné vyhľadávanie. V tomto roku sme odhodlaní zmeniť a posúvať hranice v oblasti navigácie, povedal Michal Štencl.

Nová generácia aplikácie Sygic GPS Navigation s prirodzeným a jednoducho ovládateľným dizajnom je v obchode App Store k dispozícii zadarmo*. Aktualizácia pre ďalšie balíky iOS a zariadenia s operačným systémom Android budú k dispozícii čoskoro.

Vybrané funkcie aplikácie Sygic GPS Navigation:
Trojrozmerné offline mapy bez potreby pripojenia na internetHlasová navigácia vo viac ako 40 jazykochHovorené názvy ulíc pre bezpečnú a pohodlnú jazduUpozornenia na miesta s obmedzenou rýchlosťouDynamická navigácia v jazdných pruhoch a zobrazenie križovatiekInteraktívna mapa - po kliknutí na ktorúkoľvek ulicu alebo zaujímavé miesto získate ďalší obsahInformácie o dopravnej situácii v reálnom čase (možnosť zakúpenia v aplikácii)Funkcia HUD (Head-up Display) zobrazuje vodičom navigáciu na čelnom skle auta bez toho, aby museli odvádzať svoju pozornosť od vozovky, (možnosť zakúpenia v aplikácii)Prémiové upozornenia na meranie rýchlosti (možnosť zakúpenia v aplikácii)

Na rozdiel od iných mapových služieb sú v aplikácii Sygic GPS Navigation mapy uložené v telefóne používateľa, bez potreby pripojenia na Internet. Používatelia navigácie Sygic sa teda nemusia báť, že pri používaní navigácie prekročia svoj dátový limit alebo že sa stratia v oblasti so slabým signálom. Keď je používateľ navigácie Sygic pripojený, má prístup k dodatočným funkciám, ako sú napríklad informácie o dopravnej situácii v reálnom čase a k informáciám o udalostiach na cestách od ostatných vodičov.

*Aplikácia Sygic GPS Navigation ponúka navždy zadarmo: offline mapy TomTom, zaujímavé miesta, plánovanie trasy a bezplatnú aktualizáciu máp. Veľmi kvalitné mapy od spoločnosti TomTom a ďalších poskytovateľov sú uložené vo vašom iPhone alebo iPade a môžete ich používať bez pripojenia na Internet.

Pre ešte lepšie využívanie môžete aplikáciu zvýšiť na prémiovú verziu a doživotne využívať: trojrozmerné mapy, podrobnú hlasovú navigáciu, navigáciu v jazdných pruhoch, upozornenia na meranie rýchlosti a zobrazenie križovatiek so šípkami v pruhoch zložitých križovatiek.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá