Image
27.2.2014 0 Comments

Startupová komunita má svoj portál

Mladé firmy, ktoré svoj biznis len rozbiehajú alebo hľadajú spôsob, ako preraziť na komerčný trh, sa v poslednom čase spájajú s označením startup. Startupy sa vyznačujú novátorskými nápadmi mladých ľudí, po ktorých môžu siahnuť veľké medzinárodné korporácie. Na podporu komunity startupov, podporu mladých firiem či kreatívnych riešení, ktoré majú uľahčiť ľuďom život, sa spúšťa bezplatný portál startitup.sk.

Portál je štartovacou destináciou pre množstvo mladých ľudí, ktorí majú záujem uplatniť sa vo svete a ukázať, že aj na Slovensku a v Čechách sú šikovní ľudia. Portál je centrom nových startupových správ z týchto dvoch krajín, ale i správ zo zahraničia.

Na ďalších microsite sú uvedené podujatia startupovej komunity, ktoré sa realizujú v Čechách a na Slovensku. Svoje miesto tu majú aj záujemcovia o prácu v rozvíjajúcom sa startupe v oboch krajinách, ako aj freelanceri. Z jedného miesta môžu sledovať vznikajúce projekty a rozhodnúť sa, či budú pri ich zrode.

Súčasťou startitup.sk je možnosť prezentácie startupu priamo na portáli. Zvyšuje sa tak potenciál rastu, zlepšenia, ale i možnosť nájdenia investora. V neposlednom rade tu časom bude uverejnená najväčšia databáza slovenských a českých statupov, investorov a akcelerátorov.

Portál je výnimočný aj tým, že ho môže táto mladá komunita využívať bezplatne.
Viac informácií: www.startitup.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy

Startup4Dummies

27.11.2016 11:25

Startup4Dummies je užitočná knižka pre inovatívne startupy obsahujúca súbor praktických informácií, rád a návodov, ktoré im pomôžu vyhnúť sa chybám svojich predchodcov.

Startupy 2

Predstavujeme slovenské startupy: Gettpal – on-line sociálna sieť na off-line aktivity v reálnom svete

15.11.2016 00:19

Ako Gettpal vznikol? „Určite sa už raz každému stalo, že chcel ísť do kina či zabaviť sa, zašportovať si alebo sa len tak prejsť, ale jeho priatelia nemali čas, prípadne už mali svoje rodiny. Podobnú ...

Startupy

Nemecký startup má solárne auto s dojazdom 30 km na solar alebo 250 km na batériu

16.09.2016 00:19

Nemecká automobilka Sono Motors predstavila elektrické vozidlo Sion, ktoré možno nabíjať pomocou solárnych panelov. Vyzerá ako skrátená Toyota Prius, celá pokrytá solárnymi panelmi. Tie sú integrované ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá