Image
27.2.2014 0 Comments

Startupová komunita má svoj portál

Mladé firmy, ktoré svoj biznis len rozbiehajú alebo hľadajú spôsob, ako preraziť na komerčný trh, sa v poslednom čase spájajú s označením startup. Startupy sa vyznačujú novátorskými nápadmi mladých ľudí, po ktorých môžu siahnuť veľké medzinárodné korporácie. Na podporu komunity startupov, podporu mladých firiem či kreatívnych riešení, ktoré majú uľahčiť ľuďom život, sa spúšťa bezplatný portál startitup.sk.

Portál je štartovacou destináciou pre množstvo mladých ľudí, ktorí majú záujem uplatniť sa vo svete a ukázať, že aj na Slovensku a v Čechách sú šikovní ľudia. Portál je centrom nových startupových správ z týchto dvoch krajín, ale i správ zo zahraničia.

Na ďalších microsite sú uvedené podujatia startupovej komunity, ktoré sa realizujú v Čechách a na Slovensku. Svoje miesto tu majú aj záujemcovia o prácu v rozvíjajúcom sa startupe v oboch krajinách, ako aj freelanceri. Z jedného miesta môžu sledovať vznikajúce projekty a rozhodnúť sa, či budú pri ich zrode.

Súčasťou startitup.sk je možnosť prezentácie startupu priamo na portáli. Zvyšuje sa tak potenciál rastu, zlepšenia, ale i možnosť nájdenia investora. V neposlednom rade tu časom bude uverejnená najväčšia databáza slovenských a českých statupov, investorov a akcelerátorov.

Portál je výnimočný aj tým, že ho môže táto mladá komunita využívať bezplatne.
Viac informácií: www.startitup.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy 4

Predstavujeme slovenské startupy: FRINX a open source networking

28.12.2016 00:05

FRINX je absolútna novinka na slovenskom aj európskom trhu, zaoberajúca sa open source networkingom. Napriek krátkemu času pôsobenia si spoločnosť stihla vybudovať dobré meno v zahraničí a získala prv ...

Startupy

V budúcnosti budeme zariadenia ovládať cez virtuálnu a rozšírenú realitu myšlienkami

27.12.2016 00:19

Bývalí študenti Michiganskej univerzity založili startup Neurable, ktorý sa zaoberá spôsobmi, ako budeme  komunikovať s našimi zariadeniami v blízkej budúcnosti. Nedávno spoločnosť získala od investor ...

Startupy

Startup4Dummies

27.11.2016 11:25

Startup4Dummies je užitočná knižka pre inovatívne startupy obsahujúca súbor praktických informácií, rád a návodov, ktoré im pomôžu vyhnúť sa chybám svojich predchodcov.

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá