7.3.2014 0 Comments

Spoločnosť SAP predstavila ďalší krok pre cloud založený na SAP HANA

Zákazníci môžu pri svojom podnikaní ťažiť z modernej platformy SAP HANA a zároveň z jednoduchosti a dostupnosti cloudu. Zjednodušený cenový model a možnosti nasadenia či prístupnosti signalizujú výrazný posun k na cloude založeným cenovým modelom. SAP totiž predstavil nové ponuky pre platformu SAP HANA Cloud. Zákazníci dostávajú na výber z troch možností: SAP HANA App Services, SAP HANA DBServices a SAP HANA Infrastructure Services. Spoločnosť to oznámila na tlačovej konferencii v kalifornskom Palo Alto.

„Dnes zjednodušujeme prístup k prevratnej platforme SAP HANA a rozširujeme tak jej trhový dosah," vysvetlil Dr. Vishal Sikka, člen predstavenstva spoločnosti SAP, Products & Innovation. „Vďaka týmto krokom môžu zákazníci a partneri využívať silu SAP HANA a v softvéri, založenom na cloude, vytýčiť nové hranice vytvorením úžasných aplikácií akýmkoľvek spôsobom, ktorý si vyberú."

SAP HANA ponúka nový cenový model i model spotreby
Cieľom nových cenových možností pre in-memory platformu SAP HANA je rozšíriť jej dosah a ponukou základnej ceny s možnosťami rozšírenia ju sprístupniť komukoľvek. Zákazníci nakupujú v rámci modelu, založenom na spotrebe. Môžu implementovať buď prípady využitia end-to-end platformy, alebo si podľa potreby zvoliť z dodatočných možností, ako je prediktívna analytika, priestorové spracovanie či plánovanie. To podstatne zvyšuje príležitosť začať pracovať s platformou SAP HANA a zákazníkom ponúka jedinečnú možnosť inovovať.

Platforma SAP HANA Cloud novými ponukami rozširuje možnosti výberu
Ako reakciu na rastúcu aplikačnú ekonomiku spoločnosť SAP oznámila nové a rozšírené ponuky pre platformu SAP HANA Cloud. Startupy, individuálni predajcovia softvéru a zákazníci teraz môžu v cloude vyvíjať nové, na dátach postavené aplikácie. Táto platforma ako služba ponúka in-memory infraštruktúru, databázové a aplikačné služby na vývoj, rozširovanie, nasadzovanie a beh aplikácií. Umožňuje im to SAP HANA Marketplace. Zákazníci k nej môžu získať prístup už za 30 minút, okamžite ťažiť z jednotnej platformovej služby pre aplikácie ďalšej generácie a bez problémov tak nakupovať, nasadzovať a používať aplikácie s flexibilitou predplatného kontraktu.

SAP HANA Marketplace zjednoduší nákupy
V SAP HANA Marketplace sú k dispozícii nové ponuky, založené na platforme SAP HANA Cloud. Vo veľkostiach od 128 GB až po 1 TB ponúkajú zjednodušené skúšobné použitie či obstaranie aplikácií. Okrem toho sú v SAP HANA Marketplace aj aplikácie SAP Fiori a stovky ponúk startupov či individuálnych predajcov softvéru.

SAP HANA dosiahla ďalší pokrok v inovácii so SAP Genomic Analyzer
SAP pomocou novej aplikácie SAP Genomic Analyser dláždi cestu pre personalizovanú medicínu v reálnom čase. SAP Genomic Analyser je založený na platforme SAP HANA a mal by výskumníkom a lekárom umožniť v reálnom čase nachádzať prelomové zistenia v genómových dátach. Kľúčovými prínosmi aplikácie, ktorá je zatiaľ len v ranom štádiu zavádzania, by mali byť rýchlejšie spracovanie dát v rôznych štádiách genómového procesu - zoradenia, popisu a analýzy - a okamžitá analýza dát v rádoch nie dní, ako doteraz, ale počas niekoľkých minút. Cieľom je, aby výskumníci mohli analyzovať genetické varianty na rozsiahlych vzorkách a nachádzali tak model variácií v rámci skupín obyvateľstva. Vďaka dokonalejšej identifikácii klinicky sa prejavujúcich genetických variantov a novým možnostiam sledovania momentálnych situácii v reálnom čase, budú môcť lekári lepšie porozumieť a personalizovať starostlivosť o pacientov s ochoreniami, ako je napríklad cukrovka typu 2.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá