24.6.2014 0 Comments

Spoločnosť SAP je podľa správy firmy Gartner lídrom na trhu

Spoločnosť SAP bola druhý rok po sebe zaradená do kvadrantu lídrov v správe spoločnosti Gartner, Inc. s názvom „Magic Quadrant for Talent Management Suites (TMS)"*. Správa posudzovala globálne cloudové softvérové riešenia na riadenie ľudských zdrojov od spoločnosti SuccessFactors zo skupiny SAP. Uznala, že táto spoločnosť je popredným poskytovateľom technológií na manažment talentov na základe jej „schopnosti realizovať úlohy" a „kompletnosti vízie".

Gartner definuje lídrov v magickom kvadrante ako subjekty s jasnou víziou, ktorá v rámci trhu mení predstavu o tom, ako môžu technológie na manažment talentov pomôcť lídrom v oblasti HR dosahovať obchodné ciele. SAP pomáha organizáciám zvyšovať angažovanosť zamestnancov a zlepšovať ich podnikateľskú výkonnosť pomocou riešení, ktoré sú špičkou na trhu.

Príkladom je nedávno uvedené riešenie SuccessFactors Presentations, ktoré ponúka úplne nový a inovatívny prístup k manažmentu talentov. Spolu so širokým spektrom funkcií v rámci portfólia na riadenie ľudských zdrojov od SuccessFactors, ktoré pokrývajú celý životný cyklus zamestnanca, môžu firmy teraz využívať užšiu spoluprácu medzi funkciami manažmentu talentov a všetkými ostatným procesmi a analýzami v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

„Naším cieľom je budovať a posilňovať schopnosti spoločností riadiť všetkých pracovníkov - či už dočasných, alebo trvalých zamestnancov - od chvíle prvotného náboru a prijatia do zamestnania, cez nepretržitý rozvoj a riadenie výkonnosti, až po problematiku udržania si zamestnancov a ich odchodu do dôchodku," povedal Mike Ettling, globálny vedúci oddelenia pre cloudové a on-premise HR riešenia zo spoločnosti SAP. „Sme presvedčení, že pozícia v kvadrante lídrov je priamym výsledkom našej schopnosti ponúknuť zákazníkom po celom svete plejádu agilných a škálovateľných riešení, ktoré môžu podporiť angažovanosť zamestnancov. Spĺňajú potreby organizácií pri súčasnom budovaní komplexného systému riadenia ľudských zdrojov."

„Jedným z dôvodov, prečo sme si vybrali SAP, je skutočnosť, že nechceme vlastniť IT infraštruktúru - nie sme IT spoločnosť," povedal David Bowes, riaditeľ oddelenia ľudských zdrojov spoločnosti WDS zo skupiny Xerox. „SAP nám poskytuje cloudový informačný systém na riadenie ľudských zdrojov a riešenia namanažment talentov v jednoduchom používateľskom prostredí - a bez finančných prekvapení."

Pre viac informácií navštívte SAP News Center. Sledujte nás na Twitter @sapnews, @sapcloud a @SuccessFactors.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá