24.6.2014 0 Comments

Spoločnosť SAP je podľa správy firmy Gartner lídrom na trhu

Spoločnosť SAP bola druhý rok po sebe zaradená do kvadrantu lídrov v správe spoločnosti Gartner, Inc. s názvom „Magic Quadrant for Talent Management Suites (TMS)"*. Správa posudzovala globálne cloudové softvérové riešenia na riadenie ľudských zdrojov od spoločnosti SuccessFactors zo skupiny SAP. Uznala, že táto spoločnosť je popredným poskytovateľom technológií na manažment talentov na základe jej „schopnosti realizovať úlohy" a „kompletnosti vízie".

Gartner definuje lídrov v magickom kvadrante ako subjekty s jasnou víziou, ktorá v rámci trhu mení predstavu o tom, ako môžu technológie na manažment talentov pomôcť lídrom v oblasti HR dosahovať obchodné ciele. SAP pomáha organizáciám zvyšovať angažovanosť zamestnancov a zlepšovať ich podnikateľskú výkonnosť pomocou riešení, ktoré sú špičkou na trhu.

Príkladom je nedávno uvedené riešenie SuccessFactors Presentations, ktoré ponúka úplne nový a inovatívny prístup k manažmentu talentov. Spolu so širokým spektrom funkcií v rámci portfólia na riadenie ľudských zdrojov od SuccessFactors, ktoré pokrývajú celý životný cyklus zamestnanca, môžu firmy teraz využívať užšiu spoluprácu medzi funkciami manažmentu talentov a všetkými ostatným procesmi a analýzami v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

„Naším cieľom je budovať a posilňovať schopnosti spoločností riadiť všetkých pracovníkov - či už dočasných, alebo trvalých zamestnancov - od chvíle prvotného náboru a prijatia do zamestnania, cez nepretržitý rozvoj a riadenie výkonnosti, až po problematiku udržania si zamestnancov a ich odchodu do dôchodku," povedal Mike Ettling, globálny vedúci oddelenia pre cloudové a on-premise HR riešenia zo spoločnosti SAP. „Sme presvedčení, že pozícia v kvadrante lídrov je priamym výsledkom našej schopnosti ponúknuť zákazníkom po celom svete plejádu agilných a škálovateľných riešení, ktoré môžu podporiť angažovanosť zamestnancov. Spĺňajú potreby organizácií pri súčasnom budovaní komplexného systému riadenia ľudských zdrojov."

„Jedným z dôvodov, prečo sme si vybrali SAP, je skutočnosť, že nechceme vlastniť IT infraštruktúru - nie sme IT spoločnosť," povedal David Bowes, riaditeľ oddelenia ľudských zdrojov spoločnosti WDS zo skupiny Xerox. „SAP nám poskytuje cloudový informačný systém na riadenie ľudských zdrojov a riešenia namanažment talentov v jednoduchom používateľskom prostredí - a bez finančných prekvapení."

Pre viac informácií navštívte SAP News Center. Sledujte nás na Twitter @sapnews, @sapcloud a @SuccessFactors.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá