24.6.2014 0 Comments

Spoločnosť SAP je podľa správy firmy Gartner lídrom na trhu

Spoločnosť SAP bola druhý rok po sebe zaradená do kvadrantu lídrov v správe spoločnosti Gartner, Inc. s názvom „Magic Quadrant for Talent Management Suites (TMS)"*. Správa posudzovala globálne cloudové softvérové riešenia na riadenie ľudských zdrojov od spoločnosti SuccessFactors zo skupiny SAP. Uznala, že táto spoločnosť je popredným poskytovateľom technológií na manažment talentov na základe jej „schopnosti realizovať úlohy" a „kompletnosti vízie".

Gartner definuje lídrov v magickom kvadrante ako subjekty s jasnou víziou, ktorá v rámci trhu mení predstavu o tom, ako môžu technológie na manažment talentov pomôcť lídrom v oblasti HR dosahovať obchodné ciele. SAP pomáha organizáciám zvyšovať angažovanosť zamestnancov a zlepšovať ich podnikateľskú výkonnosť pomocou riešení, ktoré sú špičkou na trhu.

Príkladom je nedávno uvedené riešenie SuccessFactors Presentations, ktoré ponúka úplne nový a inovatívny prístup k manažmentu talentov. Spolu so širokým spektrom funkcií v rámci portfólia na riadenie ľudských zdrojov od SuccessFactors, ktoré pokrývajú celý životný cyklus zamestnanca, môžu firmy teraz využívať užšiu spoluprácu medzi funkciami manažmentu talentov a všetkými ostatným procesmi a analýzami v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

„Naším cieľom je budovať a posilňovať schopnosti spoločností riadiť všetkých pracovníkov - či už dočasných, alebo trvalých zamestnancov - od chvíle prvotného náboru a prijatia do zamestnania, cez nepretržitý rozvoj a riadenie výkonnosti, až po problematiku udržania si zamestnancov a ich odchodu do dôchodku," povedal Mike Ettling, globálny vedúci oddelenia pre cloudové a on-premise HR riešenia zo spoločnosti SAP. „Sme presvedčení, že pozícia v kvadrante lídrov je priamym výsledkom našej schopnosti ponúknuť zákazníkom po celom svete plejádu agilných a škálovateľných riešení, ktoré môžu podporiť angažovanosť zamestnancov. Spĺňajú potreby organizácií pri súčasnom budovaní komplexného systému riadenia ľudských zdrojov."

„Jedným z dôvodov, prečo sme si vybrali SAP, je skutočnosť, že nechceme vlastniť IT infraštruktúru - nie sme IT spoločnosť," povedal David Bowes, riaditeľ oddelenia ľudských zdrojov spoločnosti WDS zo skupiny Xerox. „SAP nám poskytuje cloudový informačný systém na riadenie ľudských zdrojov a riešenia namanažment talentov v jednoduchom používateľskom prostredí - a bez finančných prekvapení."

Pre viac informácií navštívte SAP News Center. Sledujte nás na Twitter @sapnews, @sapcloud a @SuccessFactors.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá