Image
30.12.2016 0 Comments

Slúchadlá, ktoré netreba dávať ani do, ani na uši. LG s inovatívnym riešením predbehlo konkurenciu

Len týždeň pred otvorením veľtrhu CES spoločnosť LG oznámila produkt, ktorým predbehla konkurenciu. Volá sa LG Tone Studio a ide o akýsi vibračný plastový náhrdelník, ktorý vyzerá ako futuristický obojok. V skutočnosti sú to reproduktory schopné šíriť 3D priestorový zvuk až do uší nositeľa. LG TONE Studio (HBS-W120) je vybavený štyrmi reproduktormi – dvoma s úplným rozsahom na vysoké tóny a dvoma vibračnými na nízke. To dáva zážitok priestorového zvuku pri sledovaní filmov, hraní počítačových hier alebo jednoduchom streamovaní hudby. Produkt je určený napríklad aj na intenzívne tréningy, pri ktorých by vám slúchadlá mohli vykĺznuť z uší.

Funkcia Hi-Fi DAC (Digital to Analog Converter) zvyšuje kvalitu zvuku, Dual Play zasa umožňuje prepojiť dve zariadenia LG TONE Studio a zdieľať zvuk z filmu, playlistu a pod.

Okrem toho firma predstavila aj LG TONE Free, pár bezdrôtových „štupľových“ slúchadiel, ktoré pri nečinnosti možno uložiť do „golierika“ na nabíjanie.

LG TONE Free (HBS-F110) je prvý bezdrôtový stereofónny produkt LG. „Golierik“ na krk obsahuje záložnú batériu a poskytuje vibračné upozornenia na prichádzajúce hovory a textové správy. Navyše ponúka bezpečné miesto na uloženie „štupľov“, keď ich nemáte v ušiach, takže je menej pravdepodobné, že ich stratíte. Okrem toho sa takto uložené slúchadlá aj nabíjajú. Zariadenie umožňuje mať úplne voľné ruky a prijať alebo odmietnuť hovor pomocou hlasových povelov.

K dispozícii je aj nabíjacia kolíska ako voliteľné príslušenstvo pre prípady, keď by nosenie „golierika“ bolo nepohodlné.

Podrobnosti o cene a dostupnosti si LG necháva na CES 2017, kde predstaví aj ďalšie produkty z rodiny TONE.

Zdroj: http://www.theverge.com,

http://www.fonearena.com

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia
LG

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá