Image
26.7.2016 0 Comments

Slovenskí olympionici sú do Ria vyzbrojení limitovanou edíciou telefónov Galaxy S7 edge Olympic Games

V sobotu 23. júla sa na Bratislavskom hrade uskutočnilo slávnostné zloženie sľubu slovenskej olympijskej výpravy na Hry XXXI. olympiády v Riu de Janeiro do rúk prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku a prezidenta Slovenského olympijského výboru Františka Chmelára. Pri tejto príležitosti sa, po oficiálnej časti, konala na bratislavskej Magio Pláži autogramiáda. V rámci nej spoločnosť Samsung, ako globálny partner olympijských hier v kategórii bezdrôtových telekomunikačných zariadení, symbolickým šekom odovzdala slovenským olympionikom limitovanú verziu smartfónov Galaxy S7 edge Olympic Games.

Ide o úplne prvé telefóny, ktorých dizajn obsahuje prvok inšpirovaný olympijskými hrami 2016 v Riu - olympijské kruhy v rôznom farebnom prevedení, vrátane ich oficiálnych farieb. Farby olympijských kruhov sú zastúpené aj v používateľskom rozhraní telefónu na domácej a zamknutej obrazovke, ako aj na obrazovke správ, vytáčania a kontaktov alebo na paneli s oznámeniami. V telefónoch sú k dispozícii aj pozadia s témou olympijských hier 2016 v Riu.

Samsung však nie je len globálnym partnerom olympijských hier, ale spolupracuje aj s regionálnymi olympijskými organizáciami. V rámci spolupráce so Slovenským olympijským výborom daruje zvyšným členom olympijskej výpravy smartfón Galaxy A5 (2016) so špeciálnym olympijským krytom v kombinácii bielej, modrej a červenej farby.

„Šport je o tvrdej ceste jednotlivcov k náročnému cieľu dosiahnuť spokojnosť so sebou samým a olympijské hry sú vrcholnou oslavou ich napredovania. Chvíle, ktoré športovci prežívajú počas olympiády, sú dôležitými v ich živote. A aby ich mohli zaznamenávať a zdieľať so svojimi najbližšími, Samsung im venuje limitovanú edíciu smartfónu Galaxy S7 edge Olympic Games, ktorá im zároveň bude pripomínať účasť na tejto olympiáde,“ uviedol Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Súčasťou osláv ducha olympijských hier je aj oficiálna aplikácia hie Rio 2016, vyvinutá spoločnosťou Samsung v spolupráci s organizačným výborom olympijských hier 2016 v Riu, poskytuje športovcom, fanúšikom a zákazníkom nonstop aktualizácie všetkých najnovších správ z olympijského diania. Táto aplikácia bude aktualizovaná na začiatku augusta a bude zobrazovať oficiálny harmonogram olympijských hier, miesta konania rôznych akcií a informácie o nich, výsledky, počty medailí a rôzne ďalšie aktuálne informácie. Používatelia smartfónov Samsung Galaxy môžu využívať prvok S-translator prispôsobený na účel olympijských hier. Oficiálna aplikácia Rio 2016 je k dispozícii na bezplatné stiahnutie prostredníctvom aplikácií Samsung Galaxy, Google Play pre Android, App Store pre iOS a vo vybraných predajniach App Store v Číne, ako aj vo Windows App Store.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, akým spôsobom sa spoločnosť Samsung podieľa na Olympijských hrách, navštívte stránku www.samsungmobilepress.com/Olympics/.

Úloha spoločnosti Samsung na olympijských hrách
Spoločnosť Samsung začala svoju cestu na olympijských hrách ako miestny sponzor olympijských hier 1988 v Soule. Od zimných olympijských hier, ktoré sa konali v roku 1998 v Nagane, spoločnosť rozšírila svoju úlohu na Olympijské hnutie, ktoré bolo globálnym partnerom olympijských hier v oblasti bezdrôtových telekomunikačných zariadení a ktoré poskytovalo svoje bezdrôtové komunikačné platformy nazývané Wireless Olympic Works (WOW) a mobilné zariadenia. Tieto inovatívne mobilné technológie poskytujú olympijskej rodine v reálnom čase služby, ktoré informujú o polohe používateľa, interaktívnu komunikáciu a službu Samsung Pay. Spoločnosť Samsung sprevádza rôznymi olympijskými kampaňami, ktorých účelom je podeliť sa o vzrušenie z olympijských hier s ľuďmi na celom svete a každému umožniť účasť na hrách prostredníctvom jej inovatívnych mobilných technológií. Záväzok spoločnosti Samsung ako globálneho partnera olympijských hier bude pokračovať olympijskými hrami 2016 v Riu, v roku 2018 v Pchjongčchangu a v roku 2020 v Tokiu.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá