Image
12.1.2015 0 Comments

Slovenská androidová aplikácia vás zorientuje v kopcoch. Konečne už nájdete Kriváň.

krivan.jpg Aplikáciou viete rozoznať, na aký kopec sa pozeráte. Nemusíte sa trápiť s mapou alebo kopce reálne poznať. Stačí zdvihnúť telefón a kamerou zosnímať kopec. Na obraze kopca, ktorý je na smartfóne, sa zobrazia údaje o tom, ako sa vrch volá, ako je ďaleko a akú má výšku.

Aplikácia je primárne vytvorená pre turistov, ktorí chodia po horách a nepoznajú ich. Zmapovaných je viac ako 3700 kopcov zo Slovenska. Po kliknutí na popis kopca sa používateľovi zobrazí jeho aktuálna pozícia na mape a zároveň aj pozícia používateľa na mape.

V prípade, že sa na obrazovke zobrazuje priveľa objektov (textových názvov vrchov) a aplikácia má problém zobraziť všetky vrchy, používateľ si môže nastaviť rozmedzie, v akej vzdialenosti má aplikácia vrchy rozoznávať.

Maximálna viditeľnosť aplikácie je až 20 kilometrov. Na takúto vzdialenosť je aplikácia schopná zistiť názov vrchu.

Aplikácia sa dostala medzi najúspešnejšie nové aplikácie na Slovensku. K 5. 12. 2015 bola na 23. pozícii v najúspešnejších nových aplikácií.

Aplikácia je dostupná zatiaľ pre androidové zariadenia.

index.png

Aplikácia je free, neobsahuje žiadne vnorené nákupy ani iné spoplatnenia, vytvorila ju developerská firma Starbug, s.r.o.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá