17.9.2012 0 Comments

Siklu EtherHaul 1200F-L dostupné od októbra 2012

Firma Siklu oznámila dostupnosť nového produktu EtherHaul 1200F-L, ktorý bude využívať techniku frekvenčného duplexu FDD v pásmach 71-76GHz a 81-86GHz. Vďaka rozdeleniu uplink/downlink prevádzky do rôznych frekvencií bude spoj dosahovať prenosovú rýchlosť až 700Mbps Full Duplex. Oproti súčasným verziám má EH-1200F-L skutočné 4 gigabitové porty, nie combo. Ostatné vlastnosti zariadenia zostávajú zhodné s aktuálnymi typmi EH-1200. Spoj bude dostupný od októbra vo verziách s 30cm a 60cm anténou.

Do konca roku bude k dispozícii i plná verzia s priepustnosťou 1Gbps Full Duplex, avšak nebude možné upgradovať len SW.

Alternetivo
Spoločnosť Alternetivo bola založená v roku 1996. Už od samého začiatku boli všetky aktivity spoločnosti založené na vysokej odbornosti a hlbokej znalosti moderných komunikačných technológií. Ako na producentoch nezávislý dodávateľ komunikačných riešení môže pre svojich zákazníkov vyberať tie najlepšie produkty, ktoré sa na celosvetovom trhu objavia. Spoločnosť Alternetivo sa zameriava na distribúciu, technickú podporu a konzultácie v oblasti dátových technológií pre podnikové siete i siete telekomunikačných operátorov.

Súčasný tým spoločnosti Alternetivo je zložený zo špičkových odborníkov, ktorí majú všetky znalosti o dostupných zariadeniach a štandardoch, skúsenosti z celej rady projektov a odborné certifikáty výrobcov. Kvalitu iste dokumentuje aj skutočnosť, že Alternetivo poskytuje celú radu školení, z ktorých väčšina je oficiálnym školením výrobcov.

Pre svojich zákazníkov poskytuje Alternetivo i konzultačné služby, ktoré sú flexibilne realizované podľa konkrétnych potrieb zákazníka - od návrhu koncepcie rozvoja siete, cez štúdie a projektové dokumentácie až po odborné oponentúry projektov tretích strán.

Široké spektrum ponúkaných produktov tvorí kompletné riešenie komunikačnej infraštruktúry pre podniky a telekomunikačných operátorov.

Siklu
Siklu je pionierom v znižovaní nákladov na riešenie bezdrôtových chrbtíc s vysokou kapacitou. Po založení v roku 2008 pracovali niekoľko rokov na vývoji vlastného inovatívneho produktu na silikónovej úrovni v pásme 70GHz. Výsledkom je rádiový systém, ktorý znižuje celkové náklady až na 20% hodnoty konkurenčných riešení. EtherHaul prenáša dáta gigabitovou rýchlosťou a je ideálny pre celú radu operátorov a metropolitné siete. Siklu dodáva svoje produkty do celého sveta a sídli neďaleko Tel Avivu v Izraeli.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá