Image
12.8.2016 0 Comments

Sharp dopĺňa rad farebných MFZ formátu A3 štyrmi vysokorýchlostnými modelmi

Spoločnosť Sharp Electronics CEE dnes predstavila štyri nové vysokorýchlostné modely MFZ, ktoré dopĺňajú obnovený rad farebných MFZ formátu A3. Rad MX teraz obsahuje trinásť zariadení s rýchlosťami tlače 30 až 60 str./min. Najnovšie prírastky ponúkajú rovnaké flexibilné pracovné postupy a jednoducho použiteľné funkcie, ktoré sú bežné pre celý sortiment, a navyše ponúkajú možnosť rýchleho a efektívneho spracovania vysokoobjemových úloh tlače, kopírovania a skenovania.

Modely MX-5050N a MX-6050N Essential sú dostupné s rýchlosťami 50 a 60 str./min., sú to prispôsobiteľné zariadenia, ktoré spĺňajú všetky potreby štandardnej tlače, kopírovania a skenovania, a dajú sa inovovať podľa požiadaviek firmy. Modely MX-5070N a MX-6070N Advanced s rýchlosťami 50 a 60 str./min. kombinujú funkcie s pridanou hodnotou, ako sú pripojenie WiFi a pripojenie do cloudu a pohybový senzor pre rýchlejšie doby prebudenia. Tiež majú sofistikovanú platformu riešení.

Všetky štyri vysokorýchlostné modely majú zjednodušené používateľské rozhranie, ku ktorému sa pristupuje pomocou 10,1” dotykovej obrazovky LCD. Tiež majú riešenie tlače metódou Pull printing, ktoré ukladá tlačové úlohy na overenie a tlač z max. piatich MFZ pripojených k sieti bez potreby tlačového servera. To znamená, že používatelia nemusia čakať na uvoľnenie vyťaženého MFZ. Vďaka možnosti výmeny tonera a papiera bez zastavenia tlačovej úlohy pomáhajú nové modely udržať vysokú úroveň produktivity v kancelárii. Navyše funkcia automatického vysunutia tonera dáva kontrolu správcom IT, ktorí môžu nastaviť úroveň množstva tonera, pri ktorej sa vysunie tonerová kazeta; minimalizuje sa tak množstvo odpadu vyprodukované používateľmi a zmluvy o službách sú efektívnejšie.

Zo spätných reakcií sme sa dozvedeli, že také funkcie ako je štandardná funkcia tlače Pull printing a rýchlejšia doba prebudenia, vylepšili efektivitu našich zákazníkov. Kombinácia týchto funkcií s vysokými rýchlosťami firmám zaručí optimálnu produktivitu pre väčšie množstvo úloh - uviedol Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Rad MX štandardne podpuruje veľké množstvo formátov papiera až do formátu SRA3 a gramáže až do 300 g/m2, takže ponúka širšie množstvo možností tlače a konečnej úpravy ako predchádzajúce zariadenia Sharp. Všetky modely sú teraz dostupné u všetkých partnerov spoločnosti Sharp v celej strednej a východnej Európe.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá